Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Lotek - losowanie trzecie

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Lotek - losowanie trzecie

Postprzez Winheart 4 lis 2010, o 21:09

Też uważam, że GIMP jest lepszy - Adobe PS zabija to co jest najfajniejsze w graficie
i robi ze sztuki kawał komercyjnego gów...

Oczywiście program sam nic nie znaczy i wszystko jest uzależnione od tego, kto
go używa, tak czy inaczej, większość opcji niebędnych początkującym i średnio-
zaawansowanym grafikom w Gimpie i Photoshopie jest taka sama... Photoshop
ma tylko więcej bajerów - ale też jest drogi, ogromny, zasobożerny...
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Quadina 6 lis 2010, o 01:29

Witajcie drodzy zwycięzcy i wszyscy uczestnicy loterii.

Tak jak się spodziewałem mamy mnóstwo wygranych w dzisiejszym lotku. Oczywiście z góry przepraszam, za tak późny czas losowania, ale niestety przypadki losowe chodzą po takich zalatanych ludziach jak ja.

Ogłaszam zatem wszem i wobec, że w ostatnim losowaniu zostały wylosowane liczby 23 oraz 18. W związku z tym mamy 3 zwycięzców 3 stopnia, każdy z nich zdobył 30873 lt. Wygranych II stopnia odnotowano 13, tutaj zwycięzcy otrzymają po 1770 lt. Natomiast rekordową ilością są wygrane stopnia III, ponieważ takich wygranych mamy aż 1336! Zwycięzcy III stopnia otrzymują kwotę gwarantowaną w wysokości 40 lt, czyli jakby nie patrzeć podwojoną wartość jednego kuponu.

Przypominam, że w następnym głosowaniu losujemy nie 2, a 3 liczby, zatem przy obecnej frekwencji zwycięstw wypadnie trochę mniej, ale za to nagrody będą stanowczo wyższe! Zapraszam do kolektur!

W ramach informacji powiem jeszcze tylko, w związku że wygranych III stopnia jest tak dużo, przelewy będą sukcesywnie wykonywane w ciągu najbliższych dni. Nie jestem w stanie wykonać ich wszystkich jednego wieczora. Natomiast wygrane główne już zostały wypłacone. Gratulujemy zwycięzcą!
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Karolina 6 lis 2010, o 12:30

Opłaciło mi się wydanie całej kasy na lotka :twisted:
Gratuluję wszystkim zwycięzcom.
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Sport i rozrywka