Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Lotek - losowanie trzecie

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Lotek - losowanie trzecie

Postprzez Quadina 3 lis 2010, o 11:35

Zapraszam wszystkich na strony Lotka Księstwa Sarmacji http://lotek.quadina.pl w którym to możecie zakupić losy na najbliższe losowania. Pamiętajcie, że mamy w tym losowaniu kumulacje z poprzedniego losowania, ponieważ nie wytypowano kuponu z wygraną I stopnia. Zatem tym razem mamy możliwość wygrania ponad 10 000 lt !

Zapraszam do kolektur,
Mateusz Quadina
Mateusz Quadina
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Quadina

Re: Lotek - losowanie trzecie

Postprzez Quadina 3 lis 2010, o 21:44

Witajcie,

Chciałbym poinformować, że na piątkowym losowaniu łączna kwota nagród przekroczyła 80 000 lt!

Jeżeli chcesz wygrać tak dużą kwotę, zapraszam do kolektury!
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Leszke 3 lis 2010, o 23:45

Ej! Spieszyć się! Kupować! Dobijmy do 100000!!! :D
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Quadina 4 lis 2010, o 02:00

Zgodnie z regulaminem wygrana I stopnia to 70% łącznej kwoty uzbieranej na puli losowania na dany dzień. W chwili obecnej jest to 64 217 lt! Z tego co zdążyłem sprawdzić tak na oko, to już naprawdę nie dużo możliwości zostało do wykorzystania! Tak więc zapraszam do korzystania z opcji "chybił trafił" i zakupu kilku głosów więcej aby zwiększyć swoje szanse na tak dużą wygraną!
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Karolina 4 lis 2010, o 17:00

Czy tylko ja czasem mam takie coś, że po wprowadzeniu ustawień kupowanego kuponu i kliknięciu "kupuj" wyświetla mi się "You don't have access to this page [cośtamcośtam]"? A kasę jednak pobiera...
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Quadina 4 lis 2010, o 17:06

Pani Karolino, już sprawdziłem, błąd pojawia się w momencie kupienia więcej niż 500 kuponów na raz. Zaraz postaram się wprowadzić stosowne ograniczenie, bo serwer nie nadąża wyświetlić wyników zakupu. Mogę jedynie zapewnić, że wszystkie kupony w paczkach po 1000 i 2000 generują się poprawnie. Aby to zweryfikować stworzę stosowny skrypt, aby po opłaceniu 1lt można było podglądnąć wszystkie zakupione kupony przez dany login. Opłata symboliczna ma na celu faktyczne zweryfikowanie właściciela (czyli znajomość hasła). Przepraszam bardzo problemy wynikające z takiego błędu skryptu. Nie przewidziałem, że Sarmaci tak chętnie będą chcieli kupować na raz kilkaset kuponów na raz.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że łączna kwota na jutrzejsze losowanie zbliża się do 150 000 lt! Niedowiarków i żądnych tej małej fortny zapraszam na http://lotek.quadina.pl
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Leszke 4 lis 2010, o 17:11

Quadina napisał(a):Jednocześnie chciałbym poinformować, że łączna kwota na jutrzejsze losowanie zbliża się do 150 000 lt! Niedowiarków i żądnych tej małej fortny zapraszam na http://lotek.quadina.pl

Słabo z reklamą Lotka - powinieneś wrzućić jakiś banner, czy hasło: "KUMULACJA! PRAWIE 150000 lt DO WYGRANIA!" :D
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Karolina 4 lis 2010, o 17:15

Dziękuję za wyjaśnienie. :) Po prostu postaram się być bardziej oszczędna... (I tak mi została mała suma na koncie. Wiwat hazard!)
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Quadina 4 lis 2010, o 17:36

Leszek Żółtowski napisał(a):Słabo z reklamą Lotka - powinieneś wrzućić jakiś banner, czy hasło: "KUMULACJA! PRAWIE 150000 lt DO WYGRANIA!" :D

Może przyjąłbyś propozycję pracy przy grafikach dla Lotka? ;-) Ja niestety z Adobe jestem bardzo na bakier.
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Leszke 4 lis 2010, o 17:47

Quadina napisał(a):
Leszek Żółtowski napisał(a):Słabo z reklamą Lotka - powinieneś wrzućić jakiś banner, czy hasło: "KUMULACJA! PRAWIE 150000 lt DO WYGRANIA!" :D

Może przyjąłbyś propozycję pracy przy grafikach dla Lotka? ;-) Ja niestety z Adobe jestem bardzo na bakier.

Ja Adobe nie używam akurat :D GIMP ponad wszystko! :D
Leszek diuk de Ruth

Następna strona

Powrót do Sport i rozrywka