Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Lotek - głosowanie drugie

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Lotek - głosowanie drugie

Postprzez Quadina 26 paź 2010, o 19:10

Witam wszystkich obywateli i mieszkańców,

Gorąco zachęcam do loterii liczbowej LOTEK dostępnej pod adresem: http://lotek.quadina.pl. Ostatnim a zarazem pierwszym losowaniu LOTEK zarejestrowano jedną wygraną I stopnia w której to zwycięzca otrzymał aż 11522 lt ! Wygranych II i III stopnia było ponad 90! Widać z tego że każdy ma szansę coś wygrać, wystarczy kupić kupon.

Kupno kuponu jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę oraz wybrać na które losowanie chce się zakupić kupon. W kolejnym kroku mamy do wyboru dwie opcje: zakup kuponu wybierając typy samemu (w tej opcji należy pamiętać, że płatność dokonujemy w drugim kroku), oraz metodą chybił trafił większą ilość kuponów. Po wpisaniu wszystkich danych przechodzimy do widoku kuponu, z wszystkimi najważniejszymi informacjami.

W piątkowym głosowaniu, które odbędzie się po godzinie 18, suma dotychczasowych zakładów przekroczyła 16000 lt! Czy więc nie opłaca się kupić kilku dodatkowych kuponów aby zwiększyć swoje szanse?

Zapraszam do kolektur!
Mateusz Quadina
Mateusz Quadina
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Quadina
 

Re: Lotek - głosowanie drugie

Postprzez Quadina 29 paź 2010, o 16:34

Witajcie,

Dzisiejsze losowanie dotyczyć będzie kwoty delikatnie powyżej 20 000 lt! Kupony jeszcze można zakupić do godziny 18:00, tak więc jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse to zapraszam do kolektur. Losowanie odbędzie się około godziny 20 - filmik prezentujący losowanie zostanie zamieszczony zaraz po losowaniu.
Mateusz Quadina
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Quadina
 

Re: Lotek - głosowanie drugie

Postprzez Quadina 29 paź 2010, o 18:47

Witam,

Losowanie już się odbyło, wylosowano liczby 3 oraz 10 w podanej kolejności. Aby prześledzić przebieg losowania proszę o obejrzenie filmiku udostępnionego na youtube pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=TTMSt_HDoIk

Wygranych I stopnia niestety nie odnotowano. Zatem łączną pulę zakładów spotyka po raz pierwszy kumulacja. Ale za to odnotowano 2 wygrane stopnia II. Dalsze komunikaty odnośnie kuponów stopnia III podane zostaną później, gdy już system podliczy wszystkie kwoty i zacznie wypłacać wygrane.

Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do kolejnego głosowania, tym razem z kumulacją!
Mateusz Quadina
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Quadina
 


Powrót do Sport i rozrywka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości