Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Militarny Klub Sarmacji

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Militarny Klub Sarmacji

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 paź 2010, o 17:56

Zakładam Narodowy Militarny Klub Księstwa Sarmacji (NMKKS ) ,w skrócie Militarny Klub Sarmacji (MKS) . Nasz Klub zajmować się będzie organizacją parad oraz współpilnowaniem głów naszego i innych państw w przypadku znalezienia się na naszym terenie . Nasz klub nie jest organizacją ,ani partią polityczną . Do naszego klub można wstąpić pod warunkiem przysięgi nieopuszczenia nas conajmniej przez 40 dni . Nasz klub nie będzie podlegał generałom Księstwa w czasie pokoju ,lecz tylko i wyłącznie wojny lub przygotowań do niej . W przypadku wojny nasz Klub dodany zostanie do Książęcych Wojsk Lądowych .To nie jest jeden z tzw. pomysłów których sypie kilka na dobę lecz przemyślana organizacja . Dołączyć można nawet gdy jest się zapisanym do wojska . W naszej organizacji nawet mile widzimy mieszkańców i równocześnie obywateli innych państw .
Jeżeli władze zdecydują się nas dofinansować to mój numer konta bankowego : BS-AD718 . Nasza organizacja wymaga wpłat : Przynajmniej raz w miesiącu 100 lt na moje konto.
Andrzej Swarzewski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Militarny Klub Sarmacji

Postprzez AD733 21 paź 2010, o 18:02

AD733

Postprzez Filip de Wieniawa 21 paź 2010, o 18:02

Pisze Pan "[...] to nie jest organizacja, ani partia[...]", a parę wierszy później "[...] to jest przemyślana organizacja". O co kaman? A tak na marginesie to nawet w para-wojsku organizacja to podstawa ;)
Filip de Wieniawa
ongiś sędzia Sądu Najwyższego

Postprzez Filip de Wieniawa 21 paź 2010, o 18:06

Pytanie na zupełnym marginesie dyskusji. Po co Panu 100 lt miesięcznie? Czy to łączny miesięczny żołd dla wszystkich 40-stu jej "żołnierzy"?
Filip de Wieniawa

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 paź 2010, o 18:12

Ja potrzebuję pieniędzy by załatwić coś dla wojska w Sarmacji . Panie Gustavie jeżeli taka organizacja istnieje to zgodziłbym się na dołączenie się do niej .Ale musiałbym być tam ważną osobą .
Andrzej Swarzewski

Postprzez RattusNrv-Ch 21 paź 2010, o 18:13

Filip Wieniawa napisał(a):Pytanie na zupełnym marginesie dyskusji. Po co Panu 100 lt miesięcznie? Czy to łączny miesięczny żołd dla wszystkich 40-stu jej "żołnierzy"?

Ten Pan myśli, że się łatwo na Sarmatach dorobi. Ot co. Zakładam moje zgłoszenie. Co będę z tego miał? Co będę miał z wpłaty 100lt miesięcznie? Czy będzie jakiej wynagrodzenie? Co będziemy robić? Bo raczej okazji do "chronienia" monarchy nie będzie zbyt wielu... o ile jakieś będą...
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez AD733 21 paź 2010, o 18:14

Ja potrzebuję pieniędzy by załatwić coś dla wojska w Sarmacji . Panie Gustavie jeżeli taka organizacja istnieje to zgodziłbym się na dołączenie się do niej .Ale musiałbym być tam ważną osobą .

:lol:

Zostawię to bez komentarza.
AD733

Postprzez Filip de Wieniawa 21 paź 2010, o 18:15

Bardziej mnie dziwi, czemu tylko 100 liberciaków? Nie lepiej od razu 1o razy tyle i w nogi ;) ?
Filip de Wieniawa

Postprzez RattusNrv-Ch 21 paź 2010, o 18:17

Filip Wieniawa napisał(a):Bardziej mnie dziwi, czemu tylko 100 liberciaków? Nie lepiej od razu 1o razy tyle i w nogi ;) ?

Bo pieniądze szczęścia nie dają :lol: A ten Pan dla niepoznaki woła tak mało, bo sobie później na boku pokseruje :lol:
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Filip de Wieniawa 21 paź 2010, o 18:18

To jeśli można załatwić "coś" dla wojska za 100 lt miesięcznie, to musi być Pan, Panie Swarzewski geniuszem, a ja rozważę finansowanie z prywatnej kieszeni ;)
Filip de Wieniawa

Następna strona

Powrót do Sport i rozrywka