Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zabawa

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Zabawa

Postprzez Leszke 21 paź 2010, o 21:15

Kedar napisał(a):
Leszek Żółtowski napisał(a):A czemu to pan Swarzewski zajmuje się organizacją imprezy? O ile się nie mylę powinien to robić interrex, względnie urzędnicy Dworu...
PS. Czy ktoś mógłby zrobić i zamieścić plan uroczystości? Bo nigdzie nie widziałem, a nie chciałbym by impreza odbyła się w atmosferze ogólnego bajzlu, jak zwykle... No i nie wiem czy zdąrzycie moi kochani organizatorzy, ale wypadałoby do jutra mniej więcej do 19 zmienić zawartość tej strony - http://www.koronacja.sarmacja.org/

Panie Leszku proszę się nie denerwować na pana Swarzewskiego zdaje się on organizuje jutrzejszy piątkowy happening juwenaliowy a koronacja jest w sobotę :P

Daty mi sie pomieszały :D Nie zmienia to faktu ze strona koronacji jest nieaktualna, a planu uroczystości nie ma.
Leszek diuk de Ruth
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Aleksander 22 paź 2010, o 14:12

Andrzej Swarzewski napisał(a):Na początek ,początek rozmów oraz plany w styl : Potem pogadamy o kopaniu ręką . A potem np. Ręką kopie się nogą :P

Albo on jest geniuszem i ma abstrakcyjne poczucie humoru, albo jest idiotą...
Aleksander

Postprzez Kamil Nowicki 21 lis 2010, o 00:53

Wnioskując po paru komentarzach także i z tego tematu wnioskuje że dzieci neo dopadły i Sarmacje
Kamil Nowicki

Poprzednia strona

Powrót do Sport i rozrywka