Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zabawa

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Zabawa

Postprzez Quadina 21 paź 2010, o 12:20

Khand napisał(a):Spoko loko, tylko głupio tak, bo wykupiłem ze 3/4 losów. Narodzie! GRAJ!

khand

Dokładniej rzecz biorąc 69% obecnie, ale ta liczba wciąż maleje :D Zakup 200 kuponów na raz był stanowczo zaskarbieniem sobie szansy na większe wygrane. Zwłaszcza, że do puli wygranych dochodzą jeszcze kwoty gwarantowane.
Mateusz Quadina
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Quadina

Postprzez Aleksander 21 paź 2010, o 14:05

Khand napisał(a):Narodzie! GRAJ!

Naród został okradziony. Za co ma grać? ;)
Aleksander

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 paź 2010, o 16:59

Quadina ! Zgadzam się ,będzie to bardzo dobry punkt . Poniżej zamieszczę co i kiedy się odbędzie :
20:00 -20:10 : Ogłoszenie wyników lotka (proszę o wysłanie mi ich) .
20:10-20:15 : Dyskusje na temat dowolny
20:15 -20:30 : Przekazanie Korony narodowi przez Regenta - Przypadku braku chęci regenta dalszy ciąg duskusji .
20:30 -21:00 : Wypowiedzi znanych Sarmatów na temat Regentury .
21:00- 21:15 : Oddanie Korony Regentowi do czasu Koronacji - W przypadku braku przekazania , prezentacje swoich miejscowości .
21:15 - 21:30 : Prezentacje i zachęta do zamieszkania w swoich miejscowościach .
21:30-21:50 : Wypowiedzi znanych Sarmatów na temat przyszłego Księcia oraz oczekiwań od niego .
21:50 - 22:00 : Informacje tygodnia
22:00 - dalej : Zabawy Integacyjne m.in. napisanie razem jak najwięcej liczb przez dwie minuty , co zabrałbyś na bezludną wyspę.

Proszę Państwa o zgłaszanie chęci wygłoszenia przemówienia . Osoby zgłoszone będą pierwsze .
Andrzej Swarzewski

Postprzez Filip de Wieniawa 21 paź 2010, o 17:16

Ktoś może pomyśleć, że uparłem się na Pana Swarzewskiego, ale mnie po prostu aż korci, żeby do tej listy dopisać coś równie kreatywnego. Np. zamiast koronacji JKW Piotra II Grzegorza (a co tam!), proponuję odczyt P. Andrzeja na ulubiony przezeń "temat dowolny" ;)
Filip de Wieniawa
ongiś sędzia Sądu Najwyższego

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 paź 2010, o 17:50

Panie de Wieniawa ,żeby mnie nie korciło poszukać informacji o Panu .Liczę,że się Pan pojawi . Liczę ,że się wszyscy pojawimy !!!
Andrzej Swarzewski

Postprzez Filip de Wieniawa 21 paź 2010, o 17:58

Mnie by też korciło. Naprawdę szczerze Panu w ogóle radzę poszukiwanie wszelkich informacji o tym co się tutaj dzieje. O mnie również, do czego szczerze zachęcam ;) Uniknie Pan tylko posądzeń, że ze swoimi koncepcjami urwał się Wanda wie, skąd.
Filip de Wieniawa
ongiś sędzia Sądu Najwyższego

Postprzez RattusNrv-Ch 21 paź 2010, o 18:11

Andrzej Swarzewski napisał(a):20:10-20:15 : Dyskusje na temat dowolny

Dyskusje na temat dowolny zostawiłbym na sam koniec imprezy. Coś wątpię w to, że jak zaczniemy gadać, to się w 5 minutach wyrobimy ;)
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Andrzej Swarzewski 21 paź 2010, o 20:20

Na początek ,początek rozmów oraz plany w styl : Potem pogadamy o kopaniu ręką . A potem np. Ręką kopie się nogą :P
Andrzej Swarzewski

Postprzez Leszke 21 paź 2010, o 20:30

Andrzej Swarzewski napisał(a):Quadina ! Zgadzam się ,będzie to bardzo dobry punkt . Poniżej zamieszczę co i kiedy się odbędzie :
20:00 -20:10 : Ogłoszenie wyników lotka (proszę o wysłanie mi ich) .
20:10-20:15 : Dyskusje na temat dowolny
20:15 -20:30 : Przekazanie Korony narodowi przez Regenta - Przypadku braku chęci regenta dalszy ciąg duskusji .
20:30 -21:00 : Wypowiedzi znanych Sarmatów na temat Regentury .
21:00- 21:15 : Oddanie Korony Regentowi do czasu Koronacji - W przypadku braku przekazania , prezentacje swoich miejscowości .
21:15 - 21:30 : Prezentacje i zachęta do zamieszkania w swoich miejscowościach .
21:30-21:50 : Wypowiedzi znanych Sarmatów na temat przyszłego Księcia oraz oczekiwań od niego .
21:50 - 22:00 : Informacje tygodnia
22:00 - dalej : Zabawy Integacyjne m.in. napisanie razem jak najwięcej liczb przez dwie minuty , co zabrałbyś na bezludną wyspę.

Proszę Państwa o zgłaszanie chęci wygłoszenia przemówienia . Osoby zgłoszone będą pierwsze .

A czemu to pan Swarzewski zajmuje się organizacją imprezy? O ile się nie mylę powinien to robić interrex, względnie urzędnicy Dworu...
PS. Czy ktoś mógłby zrobić i zamieścić plan uroczystości? Bo nigdzie nie widziałem, a nie chciałbym by impreza odbyła się w atmosferze ogólnego bajzlu, jak zwykle... No i nie wiem czy zdąrzycie moi kochani organizatorzy, ale wypadałoby do jutra mniej więcej do 19 zmienić zawartość tej strony - http://www.koronacja.sarmacja.org/
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Kedar 21 paź 2010, o 21:14

Leszek Żółtowski napisał(a):A czemu to pan Swarzewski zajmuje się organizacją imprezy? O ile się nie mylę powinien to robić interrex, względnie urzędnicy Dworu...
PS. Czy ktoś mógłby zrobić i zamieścić plan uroczystości? Bo nigdzie nie widziałem, a nie chciałbym by impreza odbyła się w atmosferze ogólnego bajzlu, jak zwykle... No i nie wiem czy zdąrzycie moi kochani organizatorzy, ale wypadałoby do jutra mniej więcej do 19 zmienić zawartość tej strony - http://www.koronacja.sarmacja.org/

Panie Leszku proszę się nie denerwować na pana Swarzewskiego zdaje się on organizuje jutrzejszy piątkowy happening juwenaliowy a koronacja jest w sobotę :P
mar. Kedar via Margończyk
Grajcie w SLP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport i rozrywka