Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zabawa

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: Zabawa

Postprzez Aleksander 20 paź 2010, o 19:33

Leszek Żółtowski napisał(a):Pisząc że zamach jest świetnym newsem użyłem ironii.

No tak! To takie oczywiste! Cudza śmierć jest świetnym tematem do używania ironii!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Aleksander

Postprzez Andrzej Swarzewski 20 paź 2010, o 19:41

Wypowiedź pana Żółtowskiego była szczególnie nieetyczna oraz niepoprawna politycznie . Uważam ,że tą sprawą już powinien zająć się prokurator ,a nawet osobiście Regent i następnie Książę .
Ja staram się nieoceniać innych z powodu mojego niedoświadczenia (szczególnie Towarzysza Żółtowskiego bo mi pomógł jako pierwszy z Was) ,ale tego typu wypowiedzi powinny zostać umieszczane na piewszej stronie z dopiskiem : POWIEDZ TAK - ZAPEWNIJ SOBIE WIECZNE POTĘPIENIE .
Andrzej Swarzewski

Postprzez RattusNrv-Ch 20 paź 2010, o 19:50

Andrzej Swarzewski napisał(a):Wypowiedź pana Żółtowskiego była szczególnie nieetyczna oraz niepoprawna politycznie . Uważam ,że tą sprawą już powinien zająć się prokurator ,a nawet osobiście Regent i następnie Książę .

I kto jeszcze się tym zająć powinien? Pan też powinien na słowa baczyć, bo niejednokrotnie Pana wypowiedź dla Prokuratora się nadaje. A o tym banerze o rzekomej śmierci JKW Michała Feliksa nie wspomnę.
Pan dosłownie w niejednym poście stara się podlizać co poniektórym osobom, wartościowym i wartym zainteresowania w Pana mniemaniu...
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Leszke 20 paź 2010, o 19:59

Yaraeh napisał(a):
Leszek Żółtowski napisał(a):Pisząc że zamach jest świetnym newsem użyłem ironii.

No tak! To takie oczywiste! Cudza śmierć jest świetnym tematem do używania ironii!

Dla ułatwienia niektórym osobom zrozumienia poniższej wypowiedzi zaznaczam - wiadomości na Forum czytaj w całości, od pierwszej do ostaniej linijki, nic nie pomijaj, nie zmieniaj kolejności, nie wyciągaj wniosków po jednym zdaniu a po zapoznaniu się całym tekstem. Ponadto uważaj na takie środki jak sarkazm czy ironia. Powodzenia!

[ironia mode on...]
AUDIOTELE! WYBIERZ JEDNĄ Z TRZECH OPCJI A BYĆ MOŻE WYGRASZ NIEPOWTARZALNY I PONADCZASOWY ŚRUBOKRĘT Z WIDOKIEM NA MORZE!
a) Yaraeh nie doczytał reszty wypowiedzi,
b) Yaraeh lubi wyciągać zdania z kontekstu,
c) Yaraeh jest ignorantem i za moment oburzy się za nazwanie go ignorantem, a także przyzna że ignorantem jestem ja. A na domiar wszystkiego, jeśli nie znajdzie lepszych argumentów, oburzy się moją kiepską polszczyzną i nadmierną tendencją do powtórzeń w zdaniu poprzednim.
[ironia mode off...]
Leszek diuk de Ruth

Postprzez RattusNrv-Ch 20 paź 2010, o 20:03

Zdecydowanie odpowiedź a, b i c. Inaczej - mieszanka każdej ;)
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Filip de Wieniawa 20 paź 2010, o 21:14

Studząc nieco Wasze emocje mam mały off-top z dedykacją do P. Swarzewskiego, mojego ulubionego już dyskutanta.
Otóż, Szanowny Panie, pozwolę sobie udzielic drobnej rady. Niechże Pan swoją intytulacją wszystkich Sarmatów od konsjerża po Księcia nie zapełnia nadmiernie postów, marnując przestrzeń, ale przede wszystkim swój czas. Czas cenny, który mógłby Pan przecież poświęcic obmyślaniu kolejnych równie utylitarnych jak niniejsza inicjatyw, które swoją kreatywnością i pożytecznością przewyższają Mistrzostwa Sarmacji w S..niu na Odległośc czy Ogólnosarmackie Grand Prix w Dłubaniu w Nosie (gdzieś zasłyszane ;)).
Filip de Wieniawa
ongiś sędzia Sądu Najwyższego

Postprzez Aleksander 20 paź 2010, o 21:25

Leszek Żółtowski napisał(a):
Yaraeh napisał(a):

Dla ułatwienia niektórym osobom zrozumienia poniższej wypowiedzi zaznaczam - wiadomości na Forum czytaj w całości, od pierwszej do ostaniej linijki, nic nie pomijaj, nie zmieniaj kolejności, nie wyciągaj wniosków po jednym zdaniu a po zapoznaniu się całym tekstem. Ponadto uważaj na takie środki jak sarkazm czy ironia. Powodzenia!

[ironia mode on...]
AUDIOTELE! WYBIERZ JEDNĄ Z TRZECH OPCJI A BYĆ MOŻE WYGRASZ NIEPOWTARZALNY I PONADCZASOWY ŚRUBOKRĘT Z WIDOKIEM NA MORZE!
a) Yaraeh nie doczytał reszty wypowiedzi,
b) Yaraeh lubi wyciągać zdania z kontekstu,
c) Yaraeh jest ignorantem i za moment oburzy się za nazwanie go ignorantem, a także przyzna że ignorantem jestem ja. A na domiar wszystkiego, jeśli nie znajdzie lepszych argumentów, oburzy się moją kiepską polszczyzną i nadmierną tendencją do powtórzeń w zdaniu poprzednim.
[ironia mode off...]

Zdecydowanie d) - lubi się dopier*olić ;)

A propos, to nawet nie było śmieszne. Ale praktyka czyni mistrza...
Aleksander

Postprzez Leszke 20 paź 2010, o 21:34

Yaraeh napisał(a):Zdecydowanie d) - lubi się dopier*olić ;)

Potwierdzam.
A propos, to nawet nie było śmieszne. Ale praktyka czyni mistrza...

Kwestia gustu.
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Quadina 21 paź 2010, o 12:00

Proponuje jako pierwszy punkt spotkania jutrzejszego oficjalne ogłoszenie wyników pierwszego losowania lotka. W ten sposób podniesiemy range spotkania IRC, a i lotek będzie miał oficjalne swoje otwarcie. Co Wy na to?
Mateusz Quadina
Quadina

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 21 paź 2010, o 12:07

Quadina napisał(a):Proponuje jako pierwszy punkt spotkania jutrzejszego oficjalne ogłoszenie wyników pierwszego losowania lotka. W ten sposób podniesiemy range spotkania IRC, a i lotek będzie miał oficjalne swoje otwarcie. Co Wy na to?

Spoko loko, tylko głupio tak, bo wykupiłem ze 3/4 losów. Narodzie! GRAJ!

khand
(—) Piotr II Grzegorz,
książę Sarmacji, król Hasselandu, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport i rozrywka