Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sarmavoice

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Sarmavoice

Postprzez leszcz 9 sie 2010, o 16:52

Mam trzy pytania do osób rozeznanych z tematem (głównie byłych redaktorów Sarmavoice):

- jak jednocześnie nadawać muzykę i mówić przez mikrofon (z tego co pamiętam, niektórzy mówili w tle mając muzę, więc jest to możliwe; używam wtyczki do Winampa Shoutcast DNP 1.9.1)?
- jak można zapisywać audycje na dysk (z tego, co wiem, nowy, darmowy serwer nie grzeszy stabilnością)?
- kto ma dżingle Sarmavoice (te z głupimi tekstami)?

Jeśli uzyskam satysfakcjonujące odpowiedzi na te pytania, można na dniach spodziewać się pilotażowej audycji;]
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Re: Sarmavoice

Postprzez Leszke 9 sie 2010, o 17:19

Leperr napisał(a):Mam trzy pytania do osób rozeznanych z tematem (głównie byłych redaktorów Sarmavoice):

- jak jednocześnie nadawać muzykę i mówić przez mikrofon (z tego co pamiętam, niektórzy mówili w tle mając muzę, więc jest to możliwe; używam wtyczki do Winampa Shoutcast DNP 1.9.1)?
- jak można zapisywać audycje na dysk (z tego, co wiem, nowy, darmowy serwer nie grzeszy stabilnością)?

Jeśli uzyskam satysfakcjonujące odpowiedzi na te pytania, można na dniach spodziewać się pilotażowej audycji;]

Ja mam jingle, ale wyśle najwcześniej za 2 tygodnie...
Leszek diuk de Ruth

Postprzez OlaChojnacka 9 sie 2010, o 22:51

Leperr napisał(a):Mam trzy pytania do osób rozeznanych z tematem (głównie byłych redaktorów Sarmavoice):

1. Normalnie. Wchodzisz bodaj w ostatnia zakładkę i przełaczasz mikrofon, a potem push to talk.
2. Trochę nie rozumiem - ale jeżeli masz na myśli " jako odbiorca", to choćby Streamripper. A jeśli chcesz robić audycje już gotowe, to w jakimś Audacity czy innym GoldWave zrób.
3. http://www.megaupload.com/?d=XRX7Z10F - niedługo powinien sie pojawic, jak nie to wgram po raz drugi. Samorozpakowywujące się archiwum 7z.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka
Baronessa w Sarmacji, najfajniejsza skunksiczka w całym Pollinie.

Postprzez leszcz 10 sie 2010, o 00:34

rhadmor napisał(a):1. Normalnie. Wchodzisz bodaj w ostatnia zakładkę i przełaczasz mikrofon, a potem push to talk.

No tak, ale z moich wstępnych testów wynika, że gdy przełączam mikrofon, nie leci muza. Ale mam już gościa, który rzekomo ma na to receptę, więc może problem uda mi się rozwiązać.

2. Trochę nie rozumiem - ale jeżeli masz na myśli " jako odbiorca", to choćby Streamripper. A jeśli chcesz robić audycje już gotowe, to w jakimś Audacity czy innym GoldWave zrób.

Generalnie tak, jako odbiorca. Choć jeśli serwer jest tak fatalny, jak mówił kaw. Wiśnicki, będę pewnie zmuszony zrobić to normalnie. A skoro Audacity ma taką opcję, to bomba.

3. http://www.megaupload.com/?d=XRX7Z10F - niedługo powinien sie pojawic, jak nie to wgram po raz drugi. Samorozpakowywujące się archiwum 7z.

Bóg zapłać!
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez leszcz 10 sie 2010, o 21:41

Wszystkie problemy rozwiązane (prócz kijowego mikrofonu, ale tego na dzień dzisiejszy nie obejdę;/), jutro ostatnie testy i wyczekujcie audycji pilotażowej!;)
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Powrót do Sport i rozrywka