Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MUP

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: MUP

Postprzez Hetman.Jack 1 kwi 2015, o 21:17

To może od razu rozdajmy medale. Mistrzostwa się odbyły i to powinien być koniec. Jeszce nigdy nie słyszałem żeby powtarzać mistrzostwa. Co to jest początek amatorki w MUP?
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Hugo Miramontes 1 kwi 2015, o 21:55

Hetmanie,

Zachęcam do zapoznania się z tym postem: viewtopic.php?f=116&t=15552&p=168913#p168913 :D
Obrazek

Presidente Republiki Palmowej
Baron Królestwa Agurii

Postprzez Hetman.Jack 1 kwi 2015, o 22:50

Hetman.Jack napisał(a):To może od razu rozdajmy medale. Mistrzostwa się odbyły i to powinien być koniec. Jeszce nigdy nie słyszałem żeby powtarzać mistrzostwa. Co to jest początek amatorki w MUP?

Byłem dowcipny ??? :lol:
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Postprzez zbbrow 2 kwi 2015, o 11:37

Karolina napisał(a):
Nowa prezes MUP robi już porządki, wg tego artykułu...

Nowa Prezydent MUP, Seńorita Juliette Tedder w zakulisowych rozmowach przyznaje, że rozważane jest podjęcie działań zmierzających do ponownego rozegrania fazy pucharowej XII v-Mundialu w Republice Palmowej. Głównym powodem jest fakt, iż na nowo zostały rozpatrzone wnioski o usunięcie Elderlandu ze struktur MUP oraz dyskwalifikacji Wandystanu. Najprawdopodobniej już dziś zostanie przedstawiony projekt powtórzenia fazy pucharowej v-Mundialu.

Coś takiego jest technicznie niemożliwe, całe szczęście! ;-)
Zbyszko Gustolúpulo

Postprzez Daniel Saryoni 3 kwi 2015, o 21:10

Hugo Miramontes napisał(a):Hetmanie,

Zachęcam do zapoznania się z tym postem: viewtopic.php?f=116&t=15552&p=168913#p168913 :D

Jak widać, żart się udał :D
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek

Postprzez Jul 17 kwi 2015, o 14:43

Dzień dobry!

Mam do przekazania kilka istotnych informacji.

# XIII V-Mundial
Ewidentnie widać, że V-Mundial pozytywnie podkręca aktywność. Na 20 września zaplanowana jest kolejna edycja.
Nie widzę przeciwwskazań, by któraś z Sarmackich Federacji na poważnie rozważyła zgłoszenie swojej kandydatury. Tak naprawdę jedyne realne wymagania to ogólny konspekt i przekonywująca wizja.
Kandydatury zgłaszamy tutaj.
Organizacja V-Mundialu nie gryzie, a przyciąga uwagę do mikronacji-organizatora, co jest naprawdę skuteczną reklamą :)

# Liga V-Światowa
Startuje już w najbliższą niedzielę! Wszystkim trenerom życzę samych sukcesów a kibicom mnóstwo wrażeń! :)
Micronational Football na bieżąco będzie relacjonować wydarzenia z boisk. Zachęcam do subskrybowania.

# Dziennikarz sportowy poszukiwany!
W ramach rozwoju Micronational Football poszukuję kreatywnej osoby, która chce spróbować swoich sił w mikronacyjnej narracji sportowej. Do zadań należeć będzie relacjonowanie meczy, przeprowadzanie wywiadów, rozmów, sondowanie – w zależności od preferencji kandydata. Chętni proszeni są o kontakt dowolną drogą.

# Aktywność delegatów
Sprawne funkcjonowanie MUP jest składową aktywności Delegatów. Aktywność w ubiegłym miesiącu prezentowała się tak. Prosiłabym o poważne podejście do tematu, nie ma ludzi niezastąpionych. Pojawienie się na trzech głosowaniach w miesiącu nie stanowi przecież aż tak dużego problemu...

Pozdrawiam :)
Juliette Altrimenti

Postprzez Jul 31 lip 2015, o 22:23

Obrazek

Oficjalny Magazyn Mikroświatowej Unii Piłkarskiej na bieżąco relacjonuje zmagania piłkarzy naszych Drużyn Narodowych. Mamy kilku sprawdzonych dziennikarzy, na których można liczyć!

Teraz i Ty możesz być jednym z nich! Zgłoś swój udział w konkursie wysyłając mejla na adres republikapalmowa@gmail.com! Sam wybierasz, którą kolejkę chcesz opisać! Kto pierwszy, ten lepszy!

Mile widziane:
- rzetelność informacji
- dynamika akcji
- czas opublikowania (jak długo artykuł ukaże się po zakończonych tego dnia meczach)
- grafiki, przejrzystość, spójność, pomysłowość
Oczywiście forma przedstawienia zależy tylko i wyłącznie od kreatywności autora!

O wygranej decydują:
- opinia Rady Rewizyjnej
- komentarze pod artykułem
- liczba wyświetleń

Na Twoje zgłoszenie czekam do 10 sierpnia!
nick:
forma kontaktu:
propozycja termin kolejki ligi mikroświatowej do zrelacjonowania:
(środy bądź niedziele, od 12 sierpnia do 2 września)
Juliette Altrimenti

Postprzez Jul 7 wrz 2015, o 08:25

Hola!
Dziś ostatni dzień głosowania w MUP. Większość sarmackich Delegatów jeszcze nie oddała swojego głosu. Mamy remis, może ktoś jednak się zdecyduje i uratuje sytuację? Dla motywacji, mały szantaż. Dopóki nie będzie decyzji ws. przyjęcia (bądź nie) Abachazji, nie będzie losowania grup na V-mundial :P
Zapraszam! :)
Juliette Altrimenti

Postprzez Cudzoziemiec 1 7 wrz 2015, o 09:07

Czy posiadacie Państwo jakiś namiar do ADMINISTRATORA forum MUP? Nie mogę bowiem odzyskać hasła do swojego konta... moj login RCA, system zaś mowi mi, ze nie jestem uprawniony do wystepowania o odzyskanie hasla :D

Postprzez Don 7 wrz 2015, o 09:23

Dziękuję za przypominajkę. Głos oddany.
(-) Don Mad
exKonsul Sclavinii, #kolejnywrednyPrefekt

A fructibus eorum cognoscetis eos.

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport i rozrywka