Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MUP

Emocje i dobra rozrywka gwarantowane!

Re: MUP

Postprzez Sierg 7 lip 2014, o 15:46

Pragnę poinformować, iż w związku z przeciągającą się absencją, Rada Delegatów podjęła decyzję o zawieszeniu delegata Baridajskiego Związku Piłki Nożnej.

UCHWAŁA RADY DELEGATÓW 5/2014
w sprawie zawieszenia delegata w prawach reprezentanta federacji członkowskiej MUP

Działając na podstawie art. 5 ust. 3 pkt f oraz art. 5 ust. 4 Statutu Mikroświatowej Unii Piłkarskiej i w celu zapewnienia ciągłości pracy organizacji w jej podstawowym wymiarze, uchwala się, co następuje.

Art. 1.
1. Zawiesza się delegata głównego Baridajskiego Związku Piłki Nożnej w prawach reprezentanta federacji, na okres jednego miesiąca.
2. Zawieszenie, o którym mowa w ustępie poprzedzającym, tożsame jest z odebraniem delegatowi federacji prawa do udziału w pracach Rady Delegatów.

Art. 2.
Uchwała wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP, dn. 7 lipca 2014r.
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez IUdR 7 lip 2014, o 16:09

http://mup.mikronacje.info/forum/viewtopic.php?f=28&t=846&p=5817#p5817

Poprosiłem już władze MUP o tymczasowe uprawnienia reprezentowania Baridasu. Rada musi ogarnąć, co zrobić :P
Obrazek
Obrazek
(—) Ignacy Urban de Ruth
Sɪᴇʀᴏᴛᴀ Bᴀʀɪᴅᴀsᴋᴀ Pᴏ Zᴅʀᴏᴡʏᴍ Rᴏᴢsᴀ̨ᴅᴋᴜ Mᴀᴊᴀ̨ᴄᴀ Zᴀᴛᴡᴀʀᴅᴢᴇɴɪᴇ
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Sierg 27 lip 2014, o 12:21

Wraz z Administratorem Ligi w systemie X11 podjęliśmy decyzję o uruchomieniu normalnego sezonu przed rozpoczęciem v-Mundialu. Powód jest oczywisty - kolejne problemy z wyłonieniem organizatora, a także brak wymaganej ilości aktywnych członków do stworzenia rozgrywek w systemie pucharowym.
Rozpoczęcie sezonu nastąpi 2 sierpnia (sobota) i potrwa do 19 września. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch dywizjach.
Udział mogą wziąć również federacje członkowskie, których Delegaci Główni zostali zawieszeni z powodu nieaktywności. Proszę mieć to na uwadze.

Zachęcam wszystkich Trenerów do aktywności,
(-) Siergiusz Asketil
Prezydent MUP

Postprzez Tomasz Liberi 27 lip 2014, o 14:04

Nie wiem czy pisałem o tym kiedyś, ale jak dołączyć do MUP? Proszę o instrukcje krok po kroku i dziękuje za zrozumienie :)
gen.bryg. Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Sierg 27 lip 2014, o 14:13

Tomasz Liberi napisał(a):Nie wiem czy pisałem o tym kiedyś, ale jak dołączyć do MUP? Proszę o instrukcje krok po kroku i dziękuje za zrozumienie :)

Mikroświatowa Unia Piłkarska jest organizacją zrzeszającą federacje piłkarskie z całego v-Świata. W jej skład może wejść każda federacja reprezentująca suwerenne państwo lub część państwa, o statusie nie niższym niż prowincja, która w przeszłości była niepodległa. Federacje mają obowiązek posiadania dwóch drużyn w dowolnej mikronacyjnej lidze oraz prowadzenia drużyny oficjalnej w lidze MUP. Dodatkowo powołują Delegata opowiadającego za sprawy formalne przy MUP. - to tak skrótem.

Na chwilę obecną MUP zrzesza 15 członków: Al Rajn, Al-Farun, Baridas, Bantu, Chattycja i Shania, Dreamland, Elderland, La Palma, Nordia, Pięciopolska, Sarmacja, Skarland, Surmenia, Trizondal i Wandystan. Jako, że dwie federacje są związane bezpośrednio z Sarmacją, można skontaktować się z ich władzami w sprawie współpracy.
obecnie szachista

Postprzez zbbrow 27 lip 2014, o 14:34

Sergiusz, postaram się pomóc Baridasowi w aktywnym uczestnictwie w MUP! :)
Zbyszko Gustolúpulo

Postprzez Sierg 13 sie 2014, o 18:33

Szanowni Delegaci,
Rozpoczęły się zgłoszenia na urząd Prezydenta Mikroświatowej Unii Piłkarskiej. Potrwają 7 dni, a następnie zarządzone zostanie 5-dniowe głosowanie. Bardzo proszę o aktywność!
obecnie szachista

Postprzez Führanka 13 sie 2014, o 22:13

A czemu rozwiązuję się z Dreamlandem?
Obrazek

Postprzez Sierg 13 sie 2014, o 22:14

W kwestii mojej? Cóż, może przyjdzie ktoś młody i aktywniejszy :)
obecnie szachista

Postprzez Karolina 13 sie 2014, o 23:48

Siergiusz napisał(a):W kwestii mojej? Cóż, może przyjdzie ktoś młody i aktywniejszy :)

Albo MUP zginie.
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport i rozrywka