Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pokaż Mody "Powrót do sarmackich zwyczajów"

Pokaż Mody "Powrót do sarmackich zwyczajów"

Postprzez Natasha 10 maja 2021, o 16:53

Rozpoczęcie pokazu mody coraz bliżej. Dla już otwarta. Pierwsi goście pojawiają się na sali.
Natasha

Re: Pokaż Mody "Powrót do sarmackich zwyczajów"

Postprzez Henryk 10 maja 2021, o 17:04

Witam. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Natasha 10 maja 2021, o 17:06

Natasha wyszła na scenę i przemówiła.
-Na razie jest mała publiczność. Poczekamy na więcej osób i wznowimy pokaz za 15 minut.- po czym zeszła ze sceny.
Natasha

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 10 maja 2021, o 17:07

Jego Książęca Mość w ferworze zajęć związanych z przejmowaniem najwyższej władzy w państwie, choć na chwilę wyrwał się z Pałacu, aby wziąć udział w pokazie mody, na który został już dawno zaproszony — jeszcze jako Heweliusz Popow-Chojnacki.

Kolumna pojazdów z Księciem zatrzymała się pod siedzibą budynku. Po chwili z limuzyny wysiadł Arkadiusz Maksymilian, który serdecznym uściskiem dłoni powitał organizatorki tego wydarzenia oraz przyjął z rąk dzieci bukiet kwiatów. Wymieniając życzliwe słowa został poprowadzony do sali z długim wybiegiem i zajął miejsce w pierwszym rzędzie oczekując na początek pokazu.
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Henryk 10 maja 2021, o 17:13

Henryk zauważył wchodzącego do sali nowego Księcia Arkadiusza Maksymiliana. Po wymianie uprzejmości, zamienili kilka słów na temat ostatniej Elekcji oraz wyniku wyborów. Henryk nie chciał być nachalny, więc wrócił na swoje miejsce.
Obrazek
Starosarmacja
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Natasha 10 maja 2021, o 17:14

Natasha kolejny raz udała się na scenę.
-Widzę, że przybyło parę osób także zaraz zaczynamy.
Natasha
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Amek 10 maja 2021, o 17:29

Niespodziewanie w Grodzisku wylądował prywatnym samolotem Ametyst Faradobus, który ku zaskoczeniu wszystkich zjawił się niebawem na miejscu pokazu. Ubrany był w czarny smoking z wpiętymi miniaturkami kilku odznaczeń. Roztaczał wokół siebie woń perfum "BOND" inspirowanych życiem mieszkańców bialeńskiej prowincji.
prof. net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst H. Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej
Na Wieki Król Hirschbergii i Weerlandu

Postprzez Natasha 10 maja 2021, o 17:30

Scena już gotowa.
Obrazek
Coraz bardziej zapełniona sala. A więc zaczynamy. Na wybieg weszła Natasha.
Obrazek
Ubrana w czerwoną sukienkę, z czerwonym światłem dobiegającym zza jej pleców. Podeszła do przygotowanego mikrofonu.
-Witam przybyłych gości. Witam Was na pierwszym, organizowanym przez Dom Mody von Sarm, pokazie mody. To dla mnie wielki zaszczyt, że to właśnie ja mogę poprowadzić pokaz. Wszystkie kreacje, które za niedługo ujżycie zostały przygotowane przeze mnie oraz pana @Gruner w tym miejscu chcę mu bardzo podziękować. Wszystkie kreacje przygotowane zostały z myślą o temacie pokazu, który brzmi "Powrót do sarmackich zwyczajów". Jak sama nazwa mówi kreacje nawiązywać będą do ubrań, które nosili Sarmaci. Zanim jednak modelki i modele wyjdą na wybieg chcemy z tego miejsca pogratulować naszemu nowemu Księciu Sarmacji oraz Królowi Hasselandu Jego Książęcej Mości @HeweliuszPopow. Już wszystko powiedziałam, więc nie wychodzi mi nic więcej jak rozpocząć pokaz.- powiedziała Natasha po czym udała się na bok z mikrofonem, aby komentować wydarzenia.

Obrazek
-Teaz widzicie państwo suknię damską, głowa naszej modelki została przyozdobiona w typowym dla Sarmatek stylu, kilka piórek. Wszystko jest w typowej dla sarmackiego stylu kolorystyce. W tej kreacji dominuję złoty.
Natasha

Postprzez Amek 10 maja 2021, o 17:34

Kurrr, fajna kobita. Tu z przodu ma, z tyłu.
prof. net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst H. Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej
Na Wieki Król Hirschbergii i Weerlandu

Postprzez Natasha 10 maja 2021, o 17:34

Następnie na scenie pojawił się mężczyzna.
Obrazek
-Elegancja to kolejny wyznacznik mody sarmackiej. Tutaj widzimy modela ubranego w garnitur. Na jego ramionach spoczywa elegancki, ciepły płaszcz. Tutaj tak jak wcześniej widzieliśmy kolorystyka w stylu sarmackim. Tym razem dominuję jednak czarny.
Natasha

Następna strona

Powrót do Dom Mody von Sarm