Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pokaż Mody "Powrót do sarmackich zwyczajów"

Re: Pokaż Mody "Powrót do sarmackich zwyczajów"

Postprzez Heinz-Werner Grüner 10 maja 2021, o 20:36

Natalia Wittelsbach napisał(a):Komentarz Heinza wywołał na ustach Natalii uśmiech porównywalny z tym Mony Lisy – tylko delikatny i tylko jednym kącikiem ust. Przychodząc na pokaz w takim stroju oczywiście spodziewała się podobnych reakcji. Jednak czy schlebiała jej atencja ze strony Austryjaka?

No właśnie! Czy schelbiała? :D

Natalia Wittelsbach napisał(a):- Twój pomysł? – zapytała Heinza, zmieniając temat. Nie chciała, by czuł się długo skrępowany. – Bo wygląda na twój gust. – puściła do niego oczko, bo oczywiście chodziło jej o pewien strój, w którym kiedyś wystąpił na pokazie. – Jak współpracowało ci się z Nataszą? – zapytała, ponieważ oczywiście sama przekazała projektantce kontakt do niego.

- Y... Który? A ten? A...- pomyślał chwilę - Tak, to chyba moje... Tak. To moje. - Musiał chwilę pomyśleć czy to faktycznie jego..."projekt".
-Z Natalią? A ...bardzo szybko... Chwila moment i byliśmy dograni.Tak mi się przynajmniej wydaje - odpowiedział na zadane pytanie...

Natalia Wittelsbach napisał(a):„A to Łotr.” – pomyślała i zagotowała się w środku. – „Gdyby nie Vanderlei to wyszłabym za tego łajdaka. A teraz już znalazł pocieszenie w ramionach innej??!!”.

:evil: :evil: :evil:
Heinz-Werner Grüner
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Natalie A WD 10 maja 2021, o 21:32

Przepraszam za moje wyjście z pokazu, ale zasilanie mi wywaliło. Jutro opublikuje drugą część pokazu.
Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Heinz-Werner Grüner 10 maja 2021, o 21:41

Natasha napisał(a):Przepraszam za moje wyjście z pokazu, ale zasilanie mi wywaliło. Jutro opublikuje drugą część pokazu.

No to my w tym czasie zjemy ...deser. ;)
Zapraszam na przerwę do bufetu!
Heinz-Werner Grüner

Postprzez Fatima 10 maja 2021, o 22:06

Fatima pojawiła się niemal natychmiast przy bufecie. Miała straszną ochotę dziś na słodkie rzeczy więc wzięła na talerzyk kawałek ciastka i zajadała się nim ochoczo. Przy okazji wzięła do tego filiżankę kawy.
(—) Fatima Marcjan-Chojnacka
sekretarz koronna Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana,
lady steward Królestwa Hasselandu,
wicemarszałek, posłanka
Królestwo Hasselandu
Dwór Jego Książęcej Mości
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Natalie A WD 10 maja 2021, o 22:20

Natasha widząc jedzącą Fatimę podeszła, aby się przywitać.
-Cześć Fatima, jak ja cię dawno nie widziałam. Jak podoba się pokaz?- powiedziała Natasha.
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Fatima 10 maja 2021, o 22:25

-Witaj, moja droga.
Ucałowała ją serdecznie w policzki na przywitanie.
- Gratuluję! Pokaz jest świetny! Ta czerwona sukienka mi się spodobała najbardziej. A ty jak się bawisz?
wicemarszałek, posłanka
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Natalie A WD 10 maja 2021, o 22:28

-Nie ukrywam trema była na początku, ale im dalej w las tym lepiej. Teraz już czuję się swobodnie. A tak swoją drogą twoja suknia jest też niczego sobie.
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Natalia Wittelsbach 10 maja 2021, o 22:30

Natalia dała się poprowadzić do bufetu. Spojrzała po jedzeniu, ale ponieważ jakość jej nie zadowalała, wzięła po prostu i po teutońsku wódkę i polała sobie i Heinzowi. Potem wzniosła swój kieliszek, popatrzyła mu głęboko w oczy i uśmiechając się do siebie w duchu wychyliła. Od razu poczuła się lepiej. Pewne nawyki jednak trudno w sobie zwalczyć. A i ciekawa była zachowania Heinza.

- Zobacz, że tak często mamy ze sobą do czynienia, a jednak tak rzadko możemy się razem czegoś napić. Zawsze tylko praca... obowiązki...

Po tych słowach zmierzyła wzrokiem zarówno @Fatima, jak i @Natasha. Gdy na nią spojrzały, uśmiechnęła się krzywo i pomachała do nich. Stały na tyle blisko, że zdecydowała się odezwać.

- Pani Nataszo, wspaniałe i trudne przedsięwzięcie wzięła Pani na siebie. – powiedziała półuprzejmie. – Chciałabym zakupić dla Pana Heinza ten oto strój. Jaki byłby koszt?

Obrazek
Z wyrazami szacunku,
Wicehrabina
Prezydent Miasta Bazylea
Redaktor Naczelna Gazety Teutońskiej
Natalia Helena à la Triste von Hagsen de la Sparasan

Postprzez Natalie A WD 10 maja 2021, o 22:34

-Ależ pani Natalią, tak mi pani pomogła, i jeszcze Heinz, weźcie za darmo w ramach podziękowania za pomoc.
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Fatima 10 maja 2021, o 22:38

Natasha napisał(a):-Nie ukrywam trema była na początku, ale im dalej w las tym lepiej. Teraz już czuję się swobodnie. A tak swoją drogą twoja suknia jest też niczego sobie.

- Nie dziwię się ale poradziłaś sobie świetnie. Czekam na kolejny. A sukienka.. dziękuję. Mała modyfikacja i poszło tak.
Gdy pojawiła się Natalia, przywitała się z nią i odeszła na bok,by nie przeszkodzić im w interesach.
wicemarszałek, posłanka
Królestwo Hasselandu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dom Mody von Sarm