Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Q and A

Re: [Stalker] Fer (ostatnia ostoja cywilizacji)

Postprzez Heinz-Werner Grüner 6 kwi 2021, o 20:44

Prokrustes napisał(a):
fer.png

To jakaś zapowiedź?
Heinz-Werner Grüner
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: [Stalker] Fer (ostatnia ostoja cywilizacji)

Postprzez Prokrustes 6 kwi 2021, o 21:25

Heinz-Werner Grüner napisał(a):
Prokrustes napisał(a):
fer.png

To jakaś zapowiedź?

Składam luźne elementy tej koncepcji.
Mamy mniejsze obszary przypisane poszczególnym Stalkerom (punkty kontrolne).

Istoty których nie zatrzymają punkty kontrolne idą dalej na Fer - ostatnią ostoję cywilizacji.
Feru broni Naczelnik (ja) względnie w czarnej godzinie można się przegrupować i ściągnąć Stalkerów z placówek do obrony Feru - z nadzieją oczyszczenia pola i kontrataku na punkty kontrolne.

Nieobstawiony PK Pietrzyki to już właśnie wrota dla wroga - jak zespawnuje się tam jakiś zombie to ma otwartą drogę na Fer.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja

Re: Q and A

Postprzez von Thorn-Janiczek 7 kwi 2021, o 01:06

Czy Pałać Namiestnikowski i siedziba burmistrza mają szykować się na oblężenie? Worki z piaskiem w oknach, kozły gellońskie, zapas benzyny do koktajli? ;)
Burmistrz Feru
Dowódca Wojsk Bojowych KSZ
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta
Hrabia Vinety

płk KSP hr. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Starosarmacja

Postprzez Prokrustes 7 kwi 2021, o 08:57

von Thorn-Janiczek napisał(a):Czy Pałać Namiestnikowski i siedziba burmistrza mają szykować się na oblężenie? Worki z piaskiem w oknach, kozły gellońskie, zapas benzyny do koktajli? ;)

Sytuacja na Pustkowiach nie wygląda na dzień dzisiejszy źle. Aczkolwiek pierwsza fala jeszcze przed nami i nie wiadomo jak nieliczne oddziały Stalkerów sobie poradzą.

Bądźmy gotowi ale bez histerii :twisted:
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
Starosarmacja

Postprzez Antoni 7 kwi 2021, o 09:34

@Prokrustes Zaraz, zaraz, chyba coś mnie ominęło! Rusza jakaś kolejna "zabawa"? :?
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Trybunał Koronny
Dwór Jego Książęcej Mości
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Prokrustes 7 kwi 2021, o 10:55

Antoni napisał(a):@Prokrustes Zaraz, zaraz, chyba coś mnie ominęło! Rusza jakaś kolejna "zabawa"? :?

Pustkowia istnieją już chyba dwa lata a od pół roku w Urzędzie Pracy wisi ogłoszenie o pracę w charakterze Stalkera.
Przyszedł czas na to by Stalker miał realne pole działania - i zobaczymy gdzie nas to doprowadzi :)

Rozgrywka jest indywidualna (w ramach danego PK) z możliwością zbiorowej (jeżeli zajdą przesłanki). Daje to możliwość nawet dopasowania tempa na danym PK do Stalkera. Ktoś kto może codziennie - będzie miał aktualizację codziennie. Ktoś kto może raz w tygodniu - będzie miał raz na tydzień.

Losowe wydarzenia są generowane skryptem - ale mapy są utrzymywane ręcznie programem Worldographer.
Ciągle mam nadzieję na to, że w oparciu o takie próby powstanie jakiś system wojenny w którego ramach będzie można powalczyć z przyjaciółmi z zagranicy.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
Starosarmacja

Postprzez Heinz-Werner Grüner 9 kwi 2021, o 07:45

Prokrustes napisał(a):
Antoni napisał(a):@Prokrustes Zaraz, zaraz, chyba coś mnie ominęło! Rusza jakaś kolejna "zabawa"? :?

Pustkowia istnieją już chyba dwa lata a od pół roku w Urzędzie Pracy wisi ogłoszenie o pracę w charakterze Stalkera.
Przyszedł czas na to by Stalker miał realne pole działania - i zobaczymy gdzie nas to doprowadzi :)

Rozgrywka jest indywidualna (w ramach danego PK) z możliwością zbiorowej (jeżeli zajdą przesłanki). Daje to możliwość nawet dopasowania tempa na danym PK do Stalkera. Ktoś kto może codziennie - będzie miał aktualizację codziennie. Ktoś kto może raz w tygodniu - będzie miał raz na tydzień.

Losowe wydarzenia są generowane skryptem - ale mapy są utrzymywane ręcznie programem Worldographer.
Ciągle mam nadzieję na to, że w oparciu o takie próby powstanie jakiś system wojenny w którego ramach będzie można powalczyć z przyjaciółmi z zagranicy.

Piękne(to porubionym)! :D

Czy jako nieobywatel, ale jako człek nadzwyczaj usportowiony mam szansę na wstąpienie w szranki stalkerów?
Jakieś minimum trzeba spełnić? Jeśli nie to ja się na to piszę i to jeszcze dziś! Trzeba bronić Fer i cały mikroświat przed najazdem trolli, zombie i wszelkiego plugastwa!
Tu wystarczy zgłoszenie w tym miejscu czy jest jakiś punkt poboru?
Heinz-Werner Grüner

Postprzez Prokrustes 9 kwi 2021, o 14:10

@Gruner,

Gratuluję przyjęcia do służby na Pustkowiach.

https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=1156&t=31428&p=349656#p349656

Wieczorem zostaniecie żołnierzu zrzuceni w rejonie punktu kontrolnego.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
Starosarmacja

Postprzez Heinz-Werner Grüner 9 kwi 2021, o 20:15

Na pohybel wrogom Gellonii! :)
Dzięki za taką mozliwość... Postaram się nie zawieść...
Strażnik Heinz-Werner Grüner to brzmi dumnie. ;)
Heinz-Werner Grüner

Powrót do Pustkowia Gellonii