Strona 1 z 1

Wydarzenia fabularne

PostNapisane: 14 mar 2021, o 19:17
przez Filip I Gryf
Wydarzenia fabularne


W poniższym wątku będę publikował posty opisujące wydarzenia fabularne (wpływające na poszczególnych graczy lub klany, status wsi etc.).

Re: Wydarzenia fabularne

PostNapisane: 15 mar 2021, o 11:03
przez Filip I Gryf
W lennie panował tumult, ludzie kręcili się niespokojnie. Doszły ich słuchy o tym, że w sejmowej kancelarii został złożony wniosek o referendum ws. opróżnienia tronu książęcego. Ludzie łapali się za głowy, mimo, że wiedzieli - że Książę nie wróci, że jest bardzo chory, że nie może już dłużej.

Pan Lenna ogłosił dzień żałoby.

Ludzie jednak nie czekali w domach na rozwój sytuacji, postanowili działać i żyć. Kilkoro śmiałków postanowiło wyruszyć w podróż po dotąd nieznanych częściach lenna - kusiła ich wizja zarobku, dobrej zabawy i zapisania się w historii, którą mogliby opowiadać następnym pokoleniom.

Każdy z nich zapisał się do jednego z lennych klanów - Walecznych, Odważnych, Mądrych. Podczas ceremonii przyjęcia otrzymali dar - 5 000 Ⱡ na rozkręcenie swojej działalności.


- Świat się przed Wami otwiera, korzystajcie z niego póki tchu Wam starcza i chęci nie brak. W imieniu lennika Gryfa pozdrawiamy Was i zezwalamy Wam na przemieszczanie się po ziemiach lenna. Macie prawo do wznoszenia budynków we wsiach, rekrutowania ludzi do swoich szeregów. Bogaćcie się!

Śmiałkowie wyruszyli do swoich wsi, zabrali pieniądze ze sobą i rozpoczęli misję...


W dzisiejszym dniu zapisujecie się do klanu i wybieracie wieś początkową (już większość to zrobiła, dane zaktualizowane). Każdy z Was otrzymał liberty na start (dziękuję @Camel za wsparcie kasy lennej 8-) ).
Od jutra zaczynamy rozgrywkę, możecie wznosić budowle i rekrutować ludzi, zmienić klan lub zmienić lokalizację. Pamiętajcie o swoim klanie, gdzie obecnie jesteście i o opłatach. :twisted: