Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Do zobaczenia

To tutaj dyskutujemy o polityce, gospodarce, sprawach naszego państwa oraz całego mikroświata

Re: Do zobaczenia

Postprzez esde 4 maja 2021, o 17:37

Ja kiedyś rozmiłowany byłem w przeglądarkowych strategiach, które może nie zabierały tyle czasu, ale wymagały regularnego przeglądu pola bitwy a czasem, by zwyciężyć trzeba było zaskoczyć przeciwnika ruchem o niecodziennej porze. Z reguły gracze zarywają nocki a ja nigdy jeszcze ani jednej nocy nie zarwałem na głupoty, zabijałem wczesnym rankiem. Później w ruch szły inne gry, ale z czasem znudziło mi się do reszty. Nie gram w nic i jest mi z tym zupełnie dobrze, więcej czasu na przeczytanie gazety, dobrej książki czy filmu. Dokładnie tak, mikronacje co jak co zabierają mniej czasu, chociaż... różnie z tym bywa :)
Stanisław Dmowski
emeryt

Postprzez Santi Vilarte 4 maja 2021, o 19:28

Również miałem kilka epizodów z takimi grami, ale z "dwojga złego" lepsza jest już Sarmacja 8-) Tu można wziąć tydzień wolnego i nic się nie dzieje. Inna rzecz, że tam w końcu zawsze dochodzi się do takiego etapu, gdzie musi się działać zespołowo, a tutaj...Można sobie dłubać nie zważając na to, że reszta ludzi z miasta czy regionu się nie udziela

@BrunonKrasnodebski mam nadzieję na rychły powrót, bo musimy ogarnąć tę bibliotekę :D
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Prokrustes 4 maja 2021, o 19:57

Stasiek napisał(a):Można powiedzieć, że znam Pana Zabieraja i gwarantuję, że słów moich nie weźmie do siebie. Przekazałem tylko swoją opinię na temat "uzależnienia". Fakt, gry biorą zdecydowanie więcej czasu, dlatego je kompletnie rzuciłem.

Słowa takie jednak nie trafiają tylko do Pana Zabieraja.
Podobnie gdy nasi dawni przyjaciele z pewnego wirtualnej unii wpadają i robią rozróbę to nie wpływają jedynie na osobę atakowaną/pouczoną/sztorcowaną ale też na obserwatorów którzy zaczynają sobie zadawać pytanie co tutaj robią i co to w ogóle za ludzie są.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Poprzednia strona

Powrót do Państwo i świat