Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Do zobaczenia

To tutaj dyskutujemy o polityce, gospodarce, sprawach naszego państwa oraz całego mikroświata

Do zobaczenia

Postprzez Brunon Krasnodębski 23 kwi 2021, o 16:11

Gdy logowaniu się do Sarmacji zaczynają towarzyszyć realne emocje zdenerwowania czy obniżenia poczucia własnej wartości - to chyba najwyższa pora zrobić sobie przerwę i ochłonąć nieco, bo co to za zabawa, kiedy więcej nerwów to kosztuje człowieka, niż ma z tego radości.

Do widzenia nie mówię, bo historia pokazuje, że (prawie) każdy wraca, więc mówię - do zobaczenia. Nie wiem kiedy, ale pewnie niebawem, wrócę z nową (i pozytywną) energią. Obywatelstwa zrzekam się, coby mnie nie kusiło logowanie się w trakcie elekcji, żeby oddać głos.

Trzymajcie się. :***
/-/ dr net. Brunon Krasnodębski, prof. AN
Prorektor Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Instytutu Prawa Akademii Neksjalistycznej
Dyrektor Książęcej Biblioteki Naukowej
Prezes Oak Entertainment
Królestwo Hasselandu

Re: Do zobaczenia

Postprzez AJMaat 23 kwi 2021, o 16:49

Brunon Krasnodębski napisał(a):
Gdy logowaniu się do Sarmacji zaczynają towarzyszyć realne emocje zdenerwowania czy obniżenia poczucia własnej wartości - to chyba najwyższa pora zrobić sobie przerwę i ochłonąć nieco, bo co to za zabawa, kiedy więcej nerwów to kosztuje człowieka, niż ma z tego radości.

Do widzenia nie mówię, bo historia pokazuje, że (prawie) każdy wraca, więc mówię - do zobaczenia. Nie wiem kiedy, ale pewnie niebawem, wrócę z nową (i pozytywną) energią. Obywatelstwa zrzekam się, coby mnie nie kusiło logowanie się w trakcie elekcji, żeby oddać głos.

Trzymajcie się. :***

Szkoda. Mikronacje nie powinny być obiektem takich negatywnych emocji, no ale cóż... Trzymaj się również. Jesteś jedną z barwniejszych osób w Sarmacji i na pewno o Tobie nie zapomnimy.
A propos - każdy, kto pisze pożegnania, wraca. Chyba muszę pomyśleć nad uformowaniem tego w jakąś teorię :P
Obrazek
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja

Postprzez Fatima 23 kwi 2021, o 16:53

Niestety nie dano mi było poznać Pana :(
Mam nadzieję, że Pan odpocznie, poukłada sprawy i wróci do nas. Wszystkiego dobrego! :)
( - ) Fatima de Cubalibre-Marcjan-Chojnacka
sekretarz koronna Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana
lady steward Królestwa Hasselandu
Królestwo Hasselandu
Dwór Jego Książęcej Mości
Dobry Obywatel

Postprzez Antoni 23 kwi 2021, o 17:17

Każdy prędzej czy później potrzebuje nieco odpoczynku.. szkoda, że teraz, że w ogóle, oby nie na długo.

Porządnego odpoczynku, nabrania świeżej energii i szybkiego powrotu. Do zobaczenia!
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Trybunał Koronny
Dwór Jego Książęcej Mości
Starosarmacja

Postprzez VAT 23 kwi 2021, o 17:21

AJMaat napisał(a):Gdy logowaniu się do Sarmacji zaczynają towarzyszyć realne emocje zdenerwowania czy obniżenia poczucia własnej wartości - to chyba najwyższa pora zrobić sobie przerwę i ochłonąć nieco, bo co to za zabawa, kiedy więcej nerwów to kosztuje człowieka, niż ma z tego radości.

Doskonale rozumiem.

Mimo wszystko szkoda. Możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach i mogę być na Ciebie zły za to, że kolejny już raz, wchodzac do KS miałeś kija w dupie i robiłeś wiele by wyjść na pozbawionego dystansu do siebie bubka (jaki jesteś naprawdę - nie mam pojęcia i mam nadzieję że diametralnie inny niż tutaj) - to jednak myślę, że nie ma co ukrywać, że w interesie Sarmacji jest mieć tak bardzo doświadczonych obywateli. Nawet jeśli v-personalnie nam do siebie daleko.

Z doświadczenia polecam ochlonać i być może zweryfikować swoją decyzje. Mimo wszystko, to tylko zabawa i nie powinna wywoływać realnych złych emocji ani złego samopoczucia.
/-/ VAT
Starosarmacja

Postprzez Hans á-la-Triste 23 kwi 2021, o 17:49

Decyzję rozumiem, jednak jest mi przykro.
Trzymaj się, i wracaj szybko! :D
(~) Hans a'la Triste von Hagsen de la Sparasan
Prezes partii Nowe Jutro
Marszałek Sejmu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez K.W.v.Ch.G. 23 kwi 2021, o 19:00

Ogromna strata dla Sarmacji, bądź co bądź, życzę rychłego powrotu!
Konrad von Chamier-Gliszczyński h. Trzy Gwiazdy
kawaler Księstwa Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu

Postprzez Henryk 23 kwi 2021, o 20:23

Szkoda, że Pan odchodzi gdy dopiero co zadomowiłem się w Sarmacji. Nie mieliśmy okazji, by się lepiej poznać. Ale cóż, każdy musi co jakiś czas odciąć się od dotychczasowej działalności i podładować baterie. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że do zobaczenia za jakiś czas.
Henryk von Wattzau-Adertis
Starosarmacja

Postprzez Natasha 23 kwi 2021, o 21:44

Żegnam pana, mimo to, że pana nie znam. Myślę jednak, że będzie to strata dla i tak mało aktywnej Sarmacji
Natasha

Postprzez Prokrustes 23 kwi 2021, o 22:25

Jak zwykle za dużo dramy.
Ale zgadza się, że jak nie ma się dystansu to lepiej go poszukać 8-)
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Następna strona

Powrót do Państwo i świat