Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nabór do IES

To tutaj dyskutujemy o polityce, gospodarce, sprawach naszego państwa oraz całego mikroświata

Nabór do IES

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 22 lip 2015, o 21:25

Szanowni Sarmaci!

Mam niewątpliwy zaszczyt ogłosić, że Ministerstwo spraw Obywatelskich otwiera nabór na pracowników Instytutu Edukacji Sarmackiej.

Wymagania: przede wszystkim, staż w Sarmacji większy niż rok, cierpliwość, wytrwałość…

Obowiązki: pisanie do nowych osób Pocztą Konną, redagowanie I opracowywanie poradników wraz z MsO. Nie chodzi tylko o ich witanie na forum, ale też aktywne wprowadzanie ich w świat mikronacji :-)

Poszukujemy po dwóch pracowników z Gelloni i Starosarmacji, Królestwa Teutonni i Konsulatu Sclavinni oraz jedna osobę z królestwa Baridasu.

Zgłoszenia prosimy wysyłać tutaj.
Nabór trwa do 1 sierpnia 2015 godz 20.00. Osoby przyjęte na to stanowisko zostaną poinformowane Pocztą Konną.

Obrazek
Daniel bnt. Krak de Shall Vie
Książę Słowacji,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Nabór do IES

Postprzez Prokrustes 22 lip 2015, o 21:31

Czy mamy jakieś automatyczne zagajenie do nowych ? Bo chyba nie chodzi o to żeby pracownik IES każdemu ręcznie wysłał wiadomość "Cześć, mam na imię Jaś i pracuję w IES. Jak mogę Ci pomóc ?" - takie coś może iść z automatu a podpisane danymi "odpowiedzialnego" IESowca.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Starosarmacja

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 22 lip 2015, o 21:33

Zombiakov napisał(a):Czy mamy jakieś automatyczne zagajenie do nowych ? Bo chyba nie chodzi o to żeby pracownik IES każdemu ręcznie wysłał wiadomość "Cześć, mam na imię Jaś i pracuję w IES. Jak mogę Ci pomóc ?" - takie coś może iść z automatu a podpisane danymi "odpowiedzialnego" IESowca.

Mamy szablony, tylko tutaj chodzi bardziej o to, aby młody sarmata miał kontakt ze starszym. Nad automatem pracujemy.
Książę Słowacji,

Postprzez Sierg 22 lip 2015, o 21:34

Krótko: reform w IES-ie nie będzie?
(—) Siergiusz frustrat Asketil
były Kanclerz, Prefekt Generalny, Hrabia
obecnie szachista

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 22 lip 2015, o 21:35

Sierg napisał(a):Krótko: reform w IES-ie nie będzie?

Będą, tylko potrzebuje ludzi.
Więcej dowiesz się na konferencji prasowej.
Książę Słowacji,

Postprzez Sierg 22 lip 2015, o 21:38

Daniel Krak napisał(a):Obowiązki: pisanie do nowych osób Pocztą Konną, redagowanie I opracowywanie poradników wraz z MsO.

Z tej części ogłoszenia nie wynika, aby coś miało się zmienić. Nie chce mi się także czekać do konferencji, skoro nabór rozpoczął się z dniem dzisiejszym.
obecnie szachista

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 22 lip 2015, o 21:45

Sierg napisał(a):Z tej części ogłoszenia nie wynika, aby coś miało się zmienić. Nie chce mi się także czekać do konferencji, skoro nabór rozpoczął się z dniem dzisiejszym.

Nie chcę prowadzić tutaj dyskusji na ten temat, ponieważ jego celem była informacja o naborze.
Konferencja mimo wszystko po coś jest, jeśli naprawdę nie możesz poczekać do 26 lipca to zapraszam na PK.
Książę Słowacji,

Postprzez Prokrustes 22 lip 2015, o 21:45

Daniel Krak napisał(a):Mamy szablony, tylko tutaj chodzi bardziej o to, aby młody sarmata miał kontakt ze starszym. Nad automatem pracujemy.

Rozumiem, że chodzi o to by nie przegapić nikogo kto wyrazi jakiekolwiek zainteresowanie Księstwem. Chodziło mi jedynie o ten pierwszy kontakt który przeważnie jest szablonowy (bo chyba zainteresowań się już nie podaje więc nie ma jak pod profil dopasowywać) a zarazem najliczniejszy a więc najupierdliwszy dla urzędników.

Fajnie, że automat pierwszego kontaktu jest w planach.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Starosarmacja

Postprzez Sierg 22 lip 2015, o 21:47

Dobrze rozumiem cel konferencji i chęć zaprezentowania tam swoich pomysłów, jednak skoro nabór ruszył... to odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie powinna być publiczna oraz natychmiastowa.
obecnie szachista

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 22 lip 2015, o 21:53

Sierg napisał(a):Dobrze rozumiem cel konferencji i chęć zaprezentowania tam swoich pomysłów, jednak skoro nabór ruszył... to odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie powinna być publiczna oraz natychmiastowa.

Tak, będą zmiany. W planach jest automat pierwszego kontaktu, stworzenie forum dla lepszego kontaktu pomiędzy pracownikami i MsO, zwiększenie liczby pracowników, stworzenie samouczka, zredagowanie poradników i stworzenie nowych. Wystarczy, bo chce coś zachować na konferencję prasową? ;)
Książę Słowacji,

Następna strona

Powrót do Państwo i świat