Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Inwenstycja

To tutaj dyskutujemy o polityce, gospodarce, sprawach naszego państwa oraz całego mikroświata

Inwenstycja

Postprzez Mateusz Bober 17 maja 2021, o 20:01

Witam wszystkich bardzo serdecznie czytających ten artykuł

Chciałbym poprosić o kilka libertów, ponieważ chciałbym rozpocząć własną inwestycje, która miała by na celu podsumowywać miesiące. Projekt inwestycji nazwałem jako Miesiąc Zdarzeń. Zdaje sobie sprawę, że być może jest już takie coś ale chciałbym ten projekt jeszcze ulepszyć. Wiem, że proszenie o walutę, gdy inwestycja jest nie pewna może narobić trochę bigosu w gospodarce lub na rynku inwestycji. Myśle, że znajdą tu się dobre dusze!
(~) Mateusz Bober
Członek partii Nowe Jutro
Mój kanał na Youtube <3

Re: Inwenstycja

Postprzez von Thorn-Janiczek 17 maja 2021, o 22:03

1. Co chce Waćpan ulepszyć skoro Waćpan, jak sam przyznaje, nie wie czy taka inicjatywa już jest?
2. Na co miałyby być przeznaczone środki?
3. Inwestycja z definicji powinna przynieść zwrot inwestorowi. Jakieś przewidywania w tej materii?
4. Co miałoby się znaleźć w tej… inwestycji?
Namiestnik Starosarmacji
Burmistrz Feru
Dowódca Wojsk Bojowych KSZ
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta

ppłk KSP hr. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez esde 18 maja 2021, o 07:19

A ile wam potrzeba? Ja akurat funduszy mam dość mało i sam zbieram na zwrot pożyczki, ale być może byłbym w stanie wesprzeć. Zawsze możecie również wiercić dziurę w brzuchu swoim kolegom partyjnym, od czegoś chyba te partie są...
Stanisław Dmowski
emeryt

Postprzez Camel 18 maja 2021, o 08:56

Zawsze drogi obywatel może się zgłosić o dotacje od RM. Myślę, że to 20k libertów przyznamy bez większego problemu
Zyriusz - RADOŚĆ TWORZENIA
"Złota Wolność" kobieta system

Wiceminister Finansów i Gospodarki
Hrabia Szafranowego Targu
Jan "Camel" Magov-Zaorski
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Janusz Zabieraj 18 maja 2021, o 13:33

Mateusz Bober napisał(a):

Chciałbym poprosić o kilka libertów, ponieważ chciałbym rozpocząć własną inwestycje, która miała by na celu podsumowywać miesiące. Projekt inwestycji nazwałem jako Miesiąc Zdarzeń. Zdaje sobie sprawę, że być może jest już takie coś ale chciałbym ten projekt jeszcze ulepszyć. Wiem, że proszenie o walutę, gdy inwestycja jest nie pewna może narobić trochę bigosu w gospodarce lub na rynku inwestycji. Myśle, że znajdą tu się dobre dusze!

Synu @BoberExe, wiedz, że Kościół Rotryjski nie tylko wyciąga ręce po pieniądze, ale również hojnie nimi obdarza. Dlatego też podaruję Ci 6000 lt z biskupiego portfela na rozwój Twojej inicjatywy.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Mateusz Bober 18 maja 2021, o 19:15

Janusz Zabieraj napisał(a):

Chciałbym poprosić o kilka libertów, ponieważ chciałbym rozpocząć własną inwestycje, która miała by na celu podsumowywać miesiące. Projekt inwestycji nazwałem jako Miesiąc Zdarzeń. Zdaje sobie sprawę, że być może jest już takie coś ale chciałbym ten projekt jeszcze ulepszyć. Wiem, że proszenie o walutę, gdy inwestycja jest nie pewna może narobić trochę bigosu w gospodarce lub na rynku inwestycji. Myśle, że znajdą tu się dobre dusze.

Synu @BoberExe, wiedz, że Kościół Rotryjski nie tylko wyciąga ręce po pieniądze, ale również hojnie nimi obdarza. Dlatego też podaruję Ci 6000 lt z biskupiego portfela na rozwój Twojej inicjatywy.

Wasza Eminencjo,
Dziękuje za choiny dar pieniężny który dostałem.
Ostatnio edytowano 18 maja 2021, o 19:36 przez Mateusz Bober, łącznie edytowano 1 raz
(~) Mateusz Bober
Mój kanał na Youtube <3

Postprzez Mateusz Bober 18 maja 2021, o 19:34

Camel napisał(a):Zawsze drogi obywatel może się zgłosić o dotacje od RM. Myślę, że to 20k libertów przyznamy bez większego problemu

Jaśnie Oświecony Panie,
Wiem, że można zgłosić się o dotacje do RM, lecz się nie zgłosiłem ponieważ dostałem informacje, że jest "kryzys" i, że są małe szanse na dostanie dotacji. Nie wiedziałem też jak to zrobić.
Ostatnio edytowano 18 maja 2021, o 19:54 przez Mateusz Bober, łącznie edytowano 1 raz
(~) Mateusz Bober
Mój kanał na Youtube <3
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Mateusz Bober 18 maja 2021, o 19:44

Staszek napisał(a):A ile wam potrzeba? Ja akurat funduszy mam dość mało i sam zbieram na zwrot pożyczki, ale być może byłbym w stanie wesprzeć. Zawsze możecie również wiercić dziurę w brzuchu swoim kolegom partyjnym, od czegoś chyba te partie są...

Szanowny Panie,
Potrzebuje 25 tysięcy lt, już dostałem 6 tysięcy lt od pewnej Eminencji. Jeżeli masz mało to nie musisz wysyłać żadnych lt lecz dziękuje za zainteresowanie się sprawami mieszkańców/obywateli.
(~) Mateusz Bober
Mój kanał na Youtube <3

Postprzez Mateusz Bober 18 maja 2021, o 19:50

von Thorn-Janiczek napisał(a):1. Co chce Waćpan ulepszyć skoro Waćpan, jak sam przyznaje, nie wie czy taka inicjatywa już jest?
2. Na co miałyby być przeznaczone środki?
3. Inwestycja z definicji powinna przynieść zwrot inwestorowi. Jakieś przewidywania w tej materii?
4. Co miałoby się znaleźć w tej… inwestycji?

Wielmożny Panie,
Chodzi mi o inicjatywę zrobienia gazety lub redakcji która by opisywała co miesiąc sytuacje w kraju. Środki by były przeznaczone na zrobienie tej inicjatywy. Na razie nie wiem czy będą początkowe jakieś zyski lecz z czasem chciałbym, żeby zyski były ogromne. W inwestycji by się znalazło wszystko co potrzebne.
Ostatnio edytowano 18 maja 2021, o 19:54 przez Mateusz Bober, łącznie edytowano 1 raz
(~) Mateusz Bober
Mój kanał na Youtube <3

Postprzez Prokrustes 18 maja 2021, o 19:54

Mateusz Bober napisał(a):Jaśnie Oświecony
Wiem, że można zgłosić się o dotacje do RM, lecz się nie zgłosiłem ponieważ dostałem informacje, że jest "kryzys" i, że są małe szanse na dostanie dotacji. Nie wiedziałem też jak to zrobić.

Fundamentalne zapomogi stoją w hierarchii wyżej niż budżet 8-)
Są wyryte w kamieniu jak 500+.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja