Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odezwa

To tutaj dyskutujemy o polityce, gospodarce, sprawach naszego państwa oraz całego mikroświata

Odezwa

Postprzez Maurycy Orański 16 mar 2020, o 14:53

Obrazek

Odezwa do Państw i Narodów Świata

Jak po najgorszej burzy w końcu słońce wychodzi za chmur. Jak po nocy wstaje dzień, tak Monarchia Austro Węgierska ponownie podnosi się z upadku.Władzę objął Jego Wysokość Regent Andrew von Habsburg Herzog von Hohenberg, a rozproszeni po świecie obywatele wierni ideałom Monarchii Naddunajskiej wracają do swych domów by wesprzeć odbudowę państwa. Przeto z ogromną radością informujemy wszystkie Państwa i Narody, co Austro-Węgry powróciły do społeczności państw wirtualnych jako niezależne i niepodległe państwo.

http://maw.xup.pl

Uznając wszystkie zobowiązania i umowy międzynarodowe zapraszamy przedstawicieli państw zaprzyjaźnionych. Równie serdecznie zapraszamy osoby pragnące wesprzeć odbudowę Monarchii Austro-Węgierskiej.

Maurycy Orański

Re: Odezwa

Postprzez Piotr Paweł I 16 mar 2020, o 15:39

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji z wielkim zainteresowaniem i życzliwością przyjmuje informację o odrodzeniu Monarchii Austro-Węgierskiej. Z chęcią pomożemy, jeśli tylko będzie taka możliwość - np. przy stanowieniu prawa. Liczymy na dobre stosunki Księstwa z Monarchią.
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu

Postprzez Filip I Gryf 16 mar 2020, o 16:46

Wspaniałą wiadomością jest, że Monarchia Austro-Węgierska poradziła sobie z trudnościami i problemami. Jak wspomniał JO MSZ Sarmacja jest w stanie i chętna pomóc przy odrodzeniu.
Filip I Gryf

Strona Gryfów

Z domu von Hippogriff

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Starosarmacja

Postprzez Julian FER 16 mar 2020, o 17:01

Filip I Gryf napisał(a):Wspaniałą wiadomością jest, że Monarchia Austro-Węgierska poradziła sobie z trudnościami i problemami. Jak wspomniał JO MSZ Sarmacja jest w stanie i chętna pomóc przy odrodzeniu.

W stu procentach podpisuję się pod tymi słowami, wiec od siebie dodam tylko, że każda z popiołów powstała monarchia to dla mnie powód do radości. Poza tym w razie czego tj. gdyby w Sarmacji republikańskie korzenie złapały stabilny grunt to przynajmniej wiem gdzie się można przeprowadzić.

Wszystkiego najlepszego, a lokalnie to nawet bym chętnie nawiązał towarzyską współpracę jako lennik Meleny w Baridasie :)
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Santi Vilarte 18 mar 2020, o 18:37

Na arenie naszych relacji międzynarodowych rzadko trafiają się tak pozytywne informacje. Miałem okazję przebywać krótko w MAW, gdy organizowałem międzynarodowy turniej szachowy, i mam nadzieję, że szachiści monarchii licznie dołączą do najbliższego, a ze strony KS zorganizowanie takiego turnieju niech będzie takim swoistym 'podarunkiem' na rzecz aktywności w MAW.
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Maurycy Orański 21 mar 2020, o 17:15

Obrazek

Dziękuję z całego serca w imieniu Jego Cesarskiej i Królewskiej Mości i mieszkańców za wyrazy przyjaźni ze strony władz Księstwa i jego mieszkańców. Mam nadzieję że współpraca naszych państw i narodów przyniesie na wszystkim korzyść.

Maurycy Orański-Nassau,
Prezydent Ministrów JCiKM

A tym czasem podaję adres "nowego-starego" forum. https://forum.austro-wegry.org/index.php
Maurycy Orański

Powrót do Państwo i świat