Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przeniesienie

Moderator: Diecezja Angemoncka

Re: Przeniesienie

Postprzez Mkbewe Czarniecki 27 lut 2021, o 03:24

Krzysztof Hans napisał(a):A Pan jest zbyt nadętym kimś próbującym wywołać w Księstwie Sarmacji coś na kształt świętej wojny gdyż z tego co widzę reprezentuje pan v-islam. Niedoczekanie z pańskiej strony!

No tak, w końcu jako v-czarnuch, v-murzyn i v-nygger przecież jestem albo v-żydem albo v-muzułmaninem w moim v-świecie. A co jeżeli jestem v-obrzezanym v-szahidem?

"WO-LO-LO-LO!"
* * *Mister Roku 2001 Republiki Bialeńskiej* * *
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Krzysztof Hans 27 lut 2021, o 10:21

Na jedno wychodzi bo szahid się też z byciem muzłumaninem kojarzy.
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska jak i teraz Konfederacja Sclavinii..
-----
Postaw na Novą Sarmację - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Starosarmacja

Postprzez Mkbewe Czarniecki 27 lut 2021, o 16:30

Krzysztof Hans napisał(a):Na jedno wychodzi bo szahid się też z byciem muzłumaninem kojarzy.

Przecież to oczywiste, że jestem homoseksualnym v-Żydem, w końcu jestem wykształcony.

Postprzez IHS 27 lut 2021, o 20:18

Taddeo napisał(a):Japierdole jakie kozaki!

Vanderlei, leszczu i Czarniecki (najbardziej przejebany klon z jakim mamy do czynienia) coś się nie podoba to napiszcie list do Franciszka, ciekawe czy stać was na to. Poproszę o pdf z potwierdzeniem jeśli łaska.

Jakby ktokolwiek spojrzał chodź raz na forum Rotrii to nie jest problemem dojrzeć że Rotria jako państwo odworowuje państwo kościelne przed soborem vat II, czyli Rotria narracyjnie nawiązuje do państwa Kościelnego z tamtego okresu. Kurwa nie umiecie dojrzeć że oddzielnie bawią się w pkr w państwo a oddzielnie w wspólnotę v-wyznaniową. Jeśli nie obchodzi to was to po chuja patrzycie w te działy, może ktoś lubi na to patrzeć to niech ma. Nic trudnego jest w ustawieniach forum zablokować subskrybje na konkretny dział. Za słownictwo nie przepraszam bo nie jestem trzeźwy a z resztą chuj wam do tego.

Ale co to ma do rzeczy? Niech sobie odwzorowują co chcą, a mi się to może nie podobać, na takiej samej zasadzie, że jak ktoś by sobie zrobił mikronacje odwzorowująca obóz koncentracyjny i bawił się w hitlerowców, to też by mi się to nie podobało.

Oni mogą bawić się w kościół, ja mogę ich hejtować i uważać za zdrowo porypanych. Proste. Jak komuś się nie podoba to może nie czytać, albo mnie zablokować, albo nie wiem, wyłączyć komputer :roll:

a z resztą chuj wam do tego

Tak jak Tobie!
/-/ Ingvar Augustsson van Hagsen de la Sparasan, prof. dr hab. prawa, prawa kanonicznego, administracji i administracji kanonicznej WSSSMiZ; Rektor WSSSMiZ; Dziekan Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego, Administracji i Administracji Kanonicznej
Rada Ministrów
Starosarmacja

Postprzez Mkbewe Czarniecki 27 lut 2021, o 20:45

VHS napisał(a):Oni mogą bawić się w kościół, ja mogę ich hejtować i uważać za zdrowo porypanych. Proste. Jak komuś się nie podoba to może nie czytać, albo mnie zablokować, albo nie wiem, wyłączyć komputer :roll:

Nie może się nie podobać, wszakże jak się wrzuci coś niepomyślnego to się dostaje z miejsca bana (po minimalnej linii oporu, bez jakichś uzasadnień xD), bez prawa do uspołecznienia swojego zdania na ten temat, że nie ma ku temu obiektywnych przesłanek. Taka to wolność wyboru, wypowiedzi i czegoś tam jeszcze, że masz siedzieć cicho i nie wrzucać tęczowych maryjek, bo ktoś ma całkiem subiektywną opinie, że narusza to jego święty żwirek.

:lol:

No i smutne, że to reklamowane i deklarowane miłosierdzie kościoła, który podobno kościołem nie jest, tak właśnie wygląda.

Morituri te salutant!

Obrazek

Postprzez Taddeo 27 lut 2021, o 21:17

VHS napisał(a):
Taddeo napisał(a):Japierdole jakie kozaki!

Vanderlei, leszczu i Czarniecki (najbardziej przejebany klon z jakim mamy do czynienia) coś się nie podoba to napiszcie list do Franciszka, ciekawe czy stać was na to. Poproszę o pdf z potwierdzeniem jeśli łaska.

Jakby ktokolwiek spojrzał chodź raz na forum Rotrii to nie jest problemem dojrzeć że Rotria jako państwo odworowuje państwo kościelne przed soborem vat II, czyli Rotria narracyjnie nawiązuje do państwa Kościelnego z tamtego okresu. Kurwa nie umiecie dojrzeć że oddzielnie bawią się w pkr w państwo a oddzielnie w wspólnotę v-wyznaniową. Jeśli nie obchodzi to was to po chuja patrzycie w te działy, może ktoś lubi na to patrzeć to niech ma. Nic trudnego jest w ustawieniach forum zablokować subskrybje na konkretny dział. Za słownictwo nie przepraszam bo nie jestem trzeźwy a z resztą chuj wam do tego.

Ale co to ma do rzeczy? Niech sobie odwzorowują co chcą, a mi się to może nie podobać, na takiej samej zasadzie, że jak ktoś by sobie zrobił mikronacje odwzorowująca obóz koncentracyjny i bawił się w hitlerowców, to też by mi się to nie podobało.

Oni mogą bawić się w kościół, ja mogę ich hejtować i uważać za zdrowo porypanych. Proste. Jak komuś się nie podoba to może nie czytać, albo mnie zablokować, albo nie wiem, wyłączyć komputer :roll:

a z resztą chuj wam do tego

Tak jak Tobie!

A dziękuję! Wkońcu widać, że ktoś rozumie ideę każdy robi co chce.

A na koniec to wiadomo co w wiadomo co należy się jedynie Michasiowi Elżuni.
(~) chor Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Szef Sztabu Generalnego KSZ
Miły Gryfek <3
Obrazek
Dwór Jego Książęcej Mości
Starosarmacja

Postprzez Mkbewe Czarniecki 27 lut 2021, o 21:20

Taddeo napisał(a):A na koniec to wiadomo co w wiadomo co należy się jedynie Michasiowi Elżuni.

Czyli co wiadomo?

Postprzez K.W.v.Ch.G. 3 mar 2021, o 02:28

Mości Panowie,

Ta sekcja to jest czyste złoto. Oplułem się z rozbawienia, dziękuję.

Z wyrazami szacunku
Konrad von Chamier-Gliszczyński
Kanclerz, Minister Sprawiedliwości, Poseł na Sejm, Asesor TK
patrycjusz mieszczański
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny