Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Roboty publiczne - co dalej ?

Re: Roboty publiczne - co dalej ?

Postprzez Krzysztof Hans 21 lut 2021, o 15:17

No to jaka Pana decyzja w takim razie? Zależą od tego prace konkurencyjnej firmy :)
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska jak i teraz Konfederacja Sclavinii..
-----
Postaw na Novą Sarmacji - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 21 lut 2021, o 15:54

W sumie jak się nad tym zastanowić ,to ilość odcinków do wybudowania. Daje szanse też jednostkom inzynieryjno- budowlanym KSZ do pracy w budowie tej autostrady i to w kierunku dostosowania odcinków do celów militarnych.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Krzysztof Hans 21 lut 2021, o 17:00

Czyli nagle z jednego wykonawcy mamy trzech :mrgreen:
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska jak i teraz Konfederacja Sclavinii..
-----
Postaw na Novą Sarmacji - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Michał F. Lubomirski 21 lut 2021, o 20:12

Pozwólcie, proszę, że i ja się wypowiem. Przyznam, że widok mapy Sarmacji z tyloma drogami może być dosyć zaskakujący, gdyż wiele z tych dróg przechodzi przez tereny, które mogą się wydawać niezamieszkane. I tak w pewnej mierze jest, na przykład w przypadku bezludnego Morvanu.

Czy to nie jest pewna przesada co do budowy tylu dróg? Bo tak się spytam - czy jest potrzebne, żeby tych dróg było tak wiele? Wydaje mi się, że niektóre miejsca, jak np. Pustkowia Gellońskie, są pustkowiami i nie wiem, czy jest potrzeba zmiany tego stanu rzeczy.

To tylko takie małe zapytanie. ;)
(-) płk. Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz, baronet

Ambasador Rzeczypospolitej Obojga Narodów
Minister Księstwa Urbino

Postprzez Prokrustes 21 lut 2021, o 21:16

Niezmiennie jednak żeby połączyć rozrzucone po kraju ośrodki miejskie to drogę trzeba zbudować. Po prostu nie będzie na niej zjazdów 8-) Kojarzy mi się filmowy obraz amerykańskich dróg prowadzących przez pustynie.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Dwór Jego Książęcej Mości
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Krzysztof Hans 21 lut 2021, o 21:23

Chodzi też o szybki transport z miejsca A do miejsca B. Proponuje by KSZ wybudowało A5 z mostem, moje Hans Bud dostałoby do budowy A3 a projekt Prokustesa A6-A2 + A7 które zastąpiłoby A2a. .
Dodatkowo moja firma budować będzie drogi Krez-Fer (27) i Morwaniec-A6 (28) .
---------
-----
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Prokrustes 21 lut 2021, o 22:10

Powiem tak. Ja odpowiadam za projekt robót publicznych. Nie wiem czy Minister Finansów i Gospodarki planuje organizować jakieś przetargi.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Dwór Jego Książęcej Mości
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Krzysztof Hans 22 lut 2021, o 11:03

Zawsze możesz nawiązać współpracę ze mną i KSZ.
Swoją drogą jaką drogę teraz będziesz @Prokrustes budować? Polecam szóstkę ale na całym odcinku wraz z przejściem na dwójkę :)
---------
-----
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd dzisiaj, o 11:07

Tutaj mała ciekawostka zgodnie z mapą z archiwum KSZ w lini prostej z Grodziska do Athos jest 250 km
Podobnie wychodzi obliczając na podstawie map z archiwum KIK z KD
Zatem mi wychodzi że autostradą A1 z Stolicy do Athos jest 285 km

Wspomniano tu o odległościach i planowanych trasach.Ja uważam że my tylko kończymy to co zaczęto dawno temu tworzyć, a zaplanowana sieć drogowa jest adekwatna do naszych potrzeb. Faktem jest że na tej mapie drogowej nie ma nawet 1/4 zaznaczonych wszystkich naszych miejscowości. Mam taką mapę - mogę podesłać :)
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Sala Obrad Jawnych