Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

No dzień dobry :)

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

No dzień dobry :)

Postprzez esde 4 maja 2021, o 08:53

Ostatnio doszedłem do wniosku, że podczas swych emeryckich podróży zaniedbałem kilka destynacji, postanowiłem więc swoje zaniedbania nadrobić.

Witam więc wszystkich, skłaniam się i teraz kilka faktów o mnie: narodziłem się w Republice Suderlandu, mikronacji, która obok Dreamlandu posiadała jedną z najbarwniejszych scen politycznych, od komunistów po ludowców i faszystów, niedawno wyliczyłem sobie, że w tym światku jestem już ponad 1350 dni, zdecydowanie za długo, w mikronacjach najbardziej przyciąga mnie polityka i możność poznania ciekawych ludzi, zajmowałem rozliczne funkcje w swojej ojczyźnie, ale także w Dreamlandzie i Rotrii, czasy te wspominam naprawdę dobrze, znakomici ludzie. Teraz jako emeryt wojskowy, trwoniąć uwieziony majątek mam zamiar zwiedzać i dobrze się na starość bawić. Pozdrawiam!

PS. W tym mailu aktywacyjnym jak dobrze widziałem była zachęta do pytań na kanale IRC, chyba już dawno wyszedł on z użycia (niby dziadersem nie jestem, ale miałem przyjemność korzystania z tego komunikatora), zmieńcie to sobie ;)
Stanisław Dmowski
emeryt

Re: No dzień dobry :)

Postprzez Muhammad Ahmad 4 maja 2021, o 09:31

Dużo emerytów w tym kraju, dzień dobry.
mgr. net Muhammad Ahmad ibn Abd Allah
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Fatimka 4 maja 2021, o 09:34

Witamy :)
(-) Fatima von Chamier-Gliszczyńska
sekretarz koronna
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Hans á-la-Triste 4 maja 2021, o 09:50

Obrazek

Witaj w Sarmacji!
Jako Szeregowy Książęcych Sił Zbrojnych w imieniu wszystkich żołnierzy mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi.

Przydatne linki:
Książęce Siły Zbrojne
Poradnik rekruta *
Wniosek o przyjęcie w poczet rekrutów KSZ

*) Poradnik podlegać będzie aktualizacji.

Z serdecznymi pozdrowieniami!

(-) szer. Hans del Krieg v. H. de la Sparasan,
(~) Hans a'la Triste von Hagsen de la Sparasan
Prezes partii Nowe Jutro
Marszałek Sejmu
Rada Ministrów
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez esde 4 maja 2021, o 09:57

Bardzo dziękuję za zaproszenie, ale chyba odmówię, faktycznie, kiedyś byłem pasjonatem struktur militarnych, specjalizowałem się w sprawach policji i bezpieki. Dzisiaj jednak w kamasze mnie już nie ciągnie, ja już nie do musztry, prędzej do śpiochowania w budce lub na wachcie. Czy do obywatelstwa trzeba wyrobić jakąś aktywność czy dostaje się je od ręki?
Stanisław Dmowski
emeryt

Postprzez Hans á-la-Triste 4 maja 2021, o 10:01

Stasiek napisał(a):Czy do obywatelstwa trzeba wyrobić jakąś aktywność czy dostaje się je od ręki?

Wystarczy mieć napis Aktywny w swoim profilu. :D
(~) Hans a'la Triste von Hagsen de la Sparasan
Prezes partii Nowe Jutro
Marszałek Sejmu
Rada Ministrów
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Antoni 4 maja 2021, o 11:19

Witamy w Sarmacji! :)
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Trybunał Koronny
Starosarmacja

Postprzez Janusz Zabieraj 4 maja 2021, o 11:32

Stasiek napisał(a):Ostatnio doszedłem do wniosku, że podczas swych emeryckich podróży zaniedbałem kilka destynacji, postanowiłem więc swoje zaniedbania nadrobić.

Witam więc wszystkich, skłaniam się i teraz kilka faktów o mnie: narodziłem się w Republice Suderlandu, mikronacji, która obok Dreamlandu posiadała jedną z najbarwniejszych scen politycznych, od komunistów po ludowców i faszystów, niedawno wyliczyłem sobie, że w tym światku jestem już ponad 1350 dni, zdecydowanie za długo, w mikronacjach najbardziej przyciąga mnie polityka i możność poznania ciekawych ludzi, zajmowałem rozliczne funkcje w swojej ojczyźnie, ale także w Dreamlandzie i Rotrii, czasy te wspominam naprawdę dobrze, znakomici ludzie. Teraz jako emeryt wojskowy, trwoniąć uwieziony majątek mam zamiar zwiedzać i dobrze się na starość bawić. Pozdrawiam!

PS. W tym mailu aktywacyjnym jak dobrze widziałem była zachęta do pytań na kanale IRC, chyba już dawno wyszedł on z użycia (niby dziadersem nie jestem, ale miałem przyjemność korzystania z tego komunikatora), zmieńcie to sobie ;)

O witam serdecznie byłego brata biskupa. ;)
Ostatnio edytowano 4 maja 2021, o 12:12 przez Janusz Zabieraj, łącznie edytowano 1 raz
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Henryk 4 maja 2021, o 11:47

Witamy serdecznie
Henryk von Wattzau-Adertis
Starosarmacja

Postprzez esde 4 maja 2021, o 12:53

Wszędzie ci czarni, nawet w Sarmacji są? Tfu!

W ogóle muszę przyznać, że bardzo ciekawie jest ten system prasowy skonstruowany, zrobiłem artykuł, ale niestety nie mam pieniędzy, by sobie rotował po stronie głównej, tylko do tego się te pieniądze nadają :P

EDYCJA: Jednak się nauczyłem, cóż, także mała składeczka się przyda, żeby pokryć rotatorek, wyskakiwać z forsy :)
Stanisław Dmowski
emeryt

Następna strona

Powrót do Przywitaj się