Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dobry wieczór

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Re: Dobry wieczór

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ 8 maja 2021, o 08:09

W ramach dobrosąsiedzkiej życzliwości chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że właśnie witają tu Państwo Arkadiusza Karbiaka, mikronacyjnego trolla i psychopatę znanego m.in. z kierowania realnych gróźb karalnych pod adresem JKW Karoliny Aleksandy i objętego od 2014 roku bezterminowym zakazem wjazdu do Księstwa. Zanim dadzą mu się Państwo zadomowić, polecam zapoznać się z ostatnim występem pana Arkadiusza na dreamlandzkim forum, którego efekty, wbrew dotychczasowej praktyce usuwania ich bez śladu, postanowiłem ku przestrodze zachować w zbiorczym wątku.

Torkan Ingawaar
MSZ Królestwa Dreamlandu
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Muhammad Ahmad 8 maja 2021, o 08:11

Chodzi o Pawła Linde?
mgr. net Muhammad Ahmad ibn Abd Allah
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.

Postprzez Prokrustes 8 maja 2021, o 08:33

Denis napisał(a):Chodzi o Pawła Linde?

Najwyraźniej. Nie mi osądzać czy jest psychopatą. Trolling będziem deptać.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Federico 8 maja 2021, o 08:42

Prefekt czuwa w dalszym ciągu 8-)
mgr net. Poważany Federico Max Hugo van Adertis
herbu Zastęp

Opiekun Wielkich Oczu

Postprzez Pawel Linde 8 maja 2021, o 17:35

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ napisał(a):W ramach dobrosąsiedzkiej życzliwości chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że właśnie witają tu Państwo Arkadiusza Karbiaka, mikronacyjnego trolla i psychopatę znanego m.in. z kierowania realnych gróźb karalnych pod adresem JKW Karoliny Aleksandy i objętego od 2014 roku bezterminowym zakazem wjazdu do Księstwa. Zanim dadzą mu się Państwo zadomowić, polecam zapoznać się z ostatnim występem pana Arkadiusza na dreamlandzkim forum, którego efekty, wbrew dotychczasowej praktyce usuwania ich bez śladu, postanowiłem ku przestrodze zachować w zbiorczym wątku.

Torkan Ingawaar
MSZ Królestwa Dreamlandu

Spodziewałem się wizyty Szanownej Ekscelencji tutaj z jednego podstawowego powodu - nie ma Szanowny Pan niczego do zaoferowania oprócz pracy cudzej. Położyła Wasza Ekscelencja niemyte łapska na moim dorobku v-życiowym, kolejny raz Wasza Ekscelencja się zabawiła dokonując v-morderstwa z premedytacją bez żadnego postępowania sądowego i mam nadzieję, że postępowanie Waszej Ekscelencji do reszty nastraszy, przestraszy przybywających do Królestwa Dreamlandu.

Nigdy nie bałem się służb bezpieczeństwa czy to realnych czy to nierealnych. Jestem wolnym człowiekiem, a Wać Pan, obawiam się, z człowiekiem nie ma nic wspólnego. Jesteś Pan imitacją, wyobrażeniem Wać Pana rodziców - fizycznie Pan dla mnie nie istniejesz i sobie to zapamiętaj kacapie.

Czy zaprosił Wać Pan Jej Królewską Mość Karolinę na jakąś kawkę, dobre ciacho w świecie realnym, skoro tak bardzo leży Wać Panu jej los na serduszku? Wiecznie niezadowolony, zgorzkniały, szukający przewinień kacap.

Czy ja v-żyję dzisiaj, czy za parę miesięcy, to nie robi mi żadnej różnicy. Ważny jest pomór takich kacapów jak Pan i to się dzieje, a ja się z tego powodu cieszę, bo zawsze dobrze życzyłem takim jak Pan.

Miłego dnia życzę,
Pe El
Pawel Linde
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Prokrustes 8 maja 2021, o 17:38

Upraszam o stonowanie wypowiedzi.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ 8 maja 2021, o 21:13

M. H. napisał(a):Prefekt czuwa w dalszym ciągu 8-)

Jako gość zagraniczny bardzo się cieszę, że w czacie mojego przebywania w Księstwie sarmackie służby czuwają i dbają również o moje bezpieczeństwo. Myślę też, że byłoby dobrze, gdyby czuwanie to zaczęły na przykład od wykonania obowiązującego w stosunku do osoby p. Pawła postanowienia.
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego

Postprzez Pawel Linde 9 maja 2021, o 00:44

Nie chcę być niemiły, ale muszę to powiedzieć, aby pewna rzecz wyszła na światło dzienne.

Szanowny Wać Panie z Dreamlandu przybywający,

Komu Wać Pan jeszcze będzie próbował obciągać fujarę, co? Alfred, obecny królik Dreamlandu, który spierdolił i ucikł jednocześnie, to własnie Wać Pana próbuje zapładniać co drugi dzień...tfu...programować. Dlaczego nie zapakował takiej pacynki jak Wać Pan do swojej walizeczki kiedy dawał dyla? Przecież Wać Pan, poza konfidenctwem, nic sobą nie reprezentuje. Niech mi Pan wierzy, ale jak miałbym wybierać poziom rozmowy z Panem to najpierw byłaby ściółka leśna, a pod ściółką byłby Pan. Naprawdę, wolę utrzymywać kontakt z mchem, korą, trawą, żukami gnojakami i innymi pięknymi rzeczami stanowiącymi florę i faunę niżeli z Panem.

Proszę dać świadectwo działalności dotyczące Pana i Alfredzi na rzecz Królestwa Dreamlandu. Pierdzicie w stołki i Wam dobrze, bo sobie nawzajem obciągacie jak nikt nie patrzy i utrzymujecie odpowiedni poziom aktywności na terenie Dreamlandu, czyli zerowy. Gdybym ja był królem Dreamlandu, zorganizował bym Panu i Alfredzi szafot i osobiście bym Was ściął. Zaczynalibyście od początku swoją karierę mikronacyjną, z nowym kontem, bo Wam woda sodowa do głów uderzyła!
Pawel Linde

Postprzez Federico 9 maja 2021, o 06:49

ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ napisał(a):
M. H. napisał(a):Prefekt czuwa w dalszym ciągu 8-)

Jako gość zagraniczny bardzo się cieszę, że w czacie mojego przebywania w Księstwie sarmackie służby czuwają i dbają również o moje bezpieczeństwo. Myślę też, że byłoby dobrze, gdyby czuwanie to zaczęły na przykład od wykonania obowiązującego w stosunku do osoby p. Pawła postanowienia.

Będziemy sprawdzać, czy to faktycznie ta sama osoba.
mgr net. Poważany Federico Max Hugo van Adertis
herbu Zastęp

Opiekun Wielkich Oczu

Postprzez Pawel Linde 9 maja 2021, o 20:19

Szanowna Prefekturo,

Jedyne, co mogę Państwu powiedzieć, to fakt, iż Pan Torkan i tak zwany Alfred (obecny rząd dreamlandzki) mają niebotyczny problem na ziemiach dreamlandzkich - pali im się grunt pod nogami. Nie mogą znieść faktu, iż Księstwo Sarmacji ma tak aktywną personę jak ja w swoich granicach (ogólnie Księstwo Sarmacji cieszy się większą aktywnością) i będą kłamać, zmyślać i posuwać się do najohydniejszych praktyk, z których tamtejsze kacapy bardzo słyną, czyli nawet będą nawoływać, zachęcać do eliminacji elementu niechcianego nietylko z przestrzeni Królestwa Dreamlandu, ale także z Sarmacji i tak przemieżą cały mikroświat z taką informacją, aby sprawić żeby kogoś czy tam pewnego rodzaju ludzi, których oni się panicznie boją, po prostu nie było.

Dlatego pozostawiam pod rozwagę Szanownej Prefektury, że ten typ z Dreamlandu tj. JE Torkan oraz Jego Premierowska Mość Alfred są osobami wysoce nieszczęśliwymi, są to permanentni zazdrośnicy oraz osobniki niemający piątej klepki.

Przestrzegam przed tą zgrają niedorobionych mylycjontów, którym wiecznie nie wychodzi rozpalenie grilla.

Kłaniam się nisko,
Pe El
Pawel Linde

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przywitaj się