Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dobry wieczór

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Re: Dobry wieczór

Postprzez Prokrustes 11 maja 2021, o 15:51

Pytając bezpośrednio.

Czy jest Pan tą samą osobą co Paweł Zanik ?
Czy może Pan zaprzecza ?
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Janusz Zabieraj 11 maja 2021, o 16:08

Paweł Linde dał mi się poznać z ostrego języka i wyraźnej, ciekawej osobowości. Dopóki nie popełni przestępstwa, to nie powinniśmy w żaden sposób go dyskryminować. Jego emanacja Paweł Linde nie jest przecież emanacją Paweł Zanik. Każdy ma prawo do kolejnej szansy.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Prokrustes 12 maja 2021, o 07:05

Janusz Zabieraj napisał(a):Jego emanacja Paweł Linde nie jest przecież emanacją Paweł Zanik.

Staram się podejść z otwartością do takiej tezy. Nie mniej oznacza to, że każdy potencjalny przestępca skazany na banicję mógłby tworzyć nową emanację i póki nie popełni przestępstwa nową emanacją to funkcjonować bez przeszkód. Rozmija się to całkiem z sensem wymiaru sprawiedliwości i kary.

Oczywiście pomijając karę po śmierci 8-)
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Janusz Zabieraj 12 maja 2021, o 09:45

Prokrustes napisał(a):
Janusz Zabieraj napisał(a):Jego emanacja Paweł Linde nie jest przecież emanacją Paweł Zanik.

Staram się podejść z otwartością do takiej tezy. Nie mniej oznacza to, że każdy potencjalny przestępca skazany na banicję mógłby tworzyć nową emanację i póki nie popełni przestępstwa nową emanacją to funkcjonować bez przeszkód. Rozmija się to całkiem z sensem wymiaru sprawiedliwości i kary.

Oczywiście pomijając karę po śmierci 8-)

I jeżeli znowu zawiedzie tj. popełni przestępstwo, dostaje banicję bądź inną słuszną karę. Jeżeli mamy sprawną Prefekturę, Trybunał i Administrację, to żaden przestępca nam poważnie nie zagrozi.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Pawel Linde 14 maja 2021, o 21:54

-Ino mi się tu więcej nie pokazuj, łachudro Ty jedna! - wrzasnął na całe gardło strażnik z książęcego więzienia.

Tak też dostąpił stąpnięcia na ziemi niezbyt bezpiecznej, bo za chęć można pójść siedzieć. Toż to nie lada swawola była, ale poczucie humoru organa ścigania mają dość miałkie. Ogólnie jacyś tacy smutni łażą po ulicach Sarmacji i kostnieją na twarzy.
Pawel Linde
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Pawel Linde 16 maja 2021, o 12:49

Prokrustes napisał(a):Pytając bezpośrednio.

Czy jest Pan tą samą osobą co Paweł Zanik ?
Czy może Pan zaprzecza ?

Proszę uściślić o jaką osobę Pan pyta.

Mam prawo do zaprzeczania i zdarza się, że z tego prawa korzystam. Mam prawo do odmowy składania wyjaśnień. Ogólnie, różne prawa mam.
Pawel Linde
Więzień Jego Książęcej Mości

Poprzednia strona

Powrót do Przywitaj się