Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dobry wieczór

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Re: Dobry wieczór

Postprzez Muhammad Ahmad 5 maja 2021, o 13:46

Nie, ja jestem zdrowy i czuję powołanie.
mgr. net Muhammad Ahmad ibn Abd Allah
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Janusz Zabieraj 5 maja 2021, o 16:40

Denis napisał(a):Nie, ja jestem zdrowy i czuję powołanie.

Do Kościoła Diuczej Wiary - widać po ikonce. Ja nie będę podbierał wiernych innym wyznaniom. Jestem nastawiony do ekumenizmu i współpracy.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Pawel Linde 5 maja 2021, o 21:40

-Czymże jest ta Rotria, kardynale najznamienistszy? - odrzekł na walizkach siedzący, gdy się dowiedział, że z przedstawicielem rotryjskich władz wszedł w jakże dostojny dialog. -Imię kraju jakby żeńskie, a mężczyzn w sutannach w nim aż tylu? Czy to niejaki zwyczaj, by chronić niewiastę od złych pokus?

Nagle zza krzaków wybiegł jakiś człowiek w marynarce i czarnym krawacie ogłaszając wszem i wobec, że ma ciągotę do duchowieństwa. Co miał na myśli rzecząc tego typu słowa, czy dołączenia do ich grona czy figlarnego zbratania się w celach, jak to się dostojnie powtarza, duchownych?

Następnie kardynał, bo tak się raczył przedstawić, grzmiał niczym z ambony myśliwskiej, że temu wylatującemu z krzaków zaufać już nie potrafi. W jakiej sprawie? Pewnie nastąpiła swego rodzaju zdrada. Jak zdrada? To kto z kim i dlaczego? Czy była uwikłana w to kobieta hasselandzka o ile jeszcze tam jakieś kobiety rosną?

Co ciekawe, ten z krzakami tarmoszący się wygłosił przysięgę, że już nie będzie odwalał, aż chciałoby się dopowiedzieć, brudnej roboty za innych. Nadmienił również, że kontaktował się z Duchem albo i uchem, i że te ucho czy ten Duch wysłał mu podczerwienią obrazek tego, co z krzyżem szedł i nie dość, że szedł z nim, to jeszcze na końcu go do niego przybili. Taki to był tragarz wybitny, że skonał niosąc.

-A propos noszenia, czy jest tu gdzieś osioł, którego mógłbym nabyć w celu przytachania kilkudziesięciu butelek trunku, którym mnie obdarowano?
Pawel Linde
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Janusz Zabieraj 6 maja 2021, o 12:00

W Rotrii to w sukienkach jedynie mężczyzn Pan znajdzie. ;)
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny

Postprzez Pawel Linde 6 maja 2021, o 21:34

Kardynale, jak w ogóle śmiałbym w to wątpić. Jaki kraj, taki obyczaj albo takie zboże jakie zasiał.
Pawel Linde

Postprzez K.W.v.Ch.G. 6 maja 2021, o 22:24

Szanowny Panie Linde,

Może zaaplikuje Pan na urząd Burmistrza Miasta Shimontsen, kiedy już otrzyma Pan obywatelstwo? Potrzeba tam charyzmatycznych ludzi.
Konrad von Chamier-Gliszczyński h. Trzy Gwiazdy
Kanclerz, Minister Sprawiedliwości, Poseł na Sejm, Asesor TK
kawaler Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Pawel Linde 6 maja 2021, o 23:04

K.W.v.Ch.G. napisał(a):Szanowny Panie Linde,

Może zaaplikuje Pan na urząd Burmistrza Miasta Shimontsen, kiedy już otrzyma Pan obywatelstwo? Potrzeba tam charyzmatycznych ludzi.

A gdzie to się aplikuje, że tak pozwolę sobie zażartować? Nie wiem gdzie to miasto leży albo i stoi, jak kto woli... A ja głupi, żem myślał, że ja mam już obywatelstwo. Co za gamoń ze mnie... :roll:
Pawel Linde

Postprzez K.W.v.Ch.G. 6 maja 2021, o 23:13

Warto rozważyć na przyszłość.

viewtopic.php?f=802&t=32136
Konrad von Chamier-Gliszczyński h. Trzy Gwiazdy
Kanclerz, Minister Sprawiedliwości, Poseł na Sejm, Asesor TK
kawaler Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Postprzez Pawel Linde 7 maja 2021, o 20:20

Dziękuję za wskazanie miejsca, gdzie należy aplikować. Pozwoli Wać Pan, iż strawię ów propozycję w czasie, kiedy dostanę odpowiednie sztućce. :)
Pawel Linde

Postprzez Prokrustes 7 maja 2021, o 20:22

Janusz Zabieraj napisał(a):Jeżeli Duch Święty wręcza Panu obrazek z Chrystusem, to zamiast do seminarium, powinien udać się Pan do lekarza.

Nie wnikam w zdrowie p. Denisa ale zdecydowanie odradzam łączenie wiary ze zdrowiem psychicznym lub jego brakiem.
Jeżeli w ogóle można wierzyć w istnienie bytu jak Duch Święty to wiara w jego zdolność rozdawania obrazków z Chrystusem to już jest symboliczna różnica.
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przywitaj się