Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Szanowni Sarmaci.

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!
Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Szanowni Sarmaci.

Postprzez Grimknur 1 kwi 2016, o 16:49

Szanowni Sarmaci!

Nazywam się Jan Grimknur i w dniu dzisiejszym postanowiłem zamieszkać w Waszej krainie. Dzień niefortunny na oficjalne powitania, sugerujący lekko dowcip, lecz z drugiej strony jest to piątek, dzień dobry do piwa, a jak wiadomo trunek ten zawsze jest zacnym.

Krótko o mnie. Nazywam się Jan Grimknur (co bystrzejszy czytelnik już to wie), postanowiłem zamieszkać, by mieć dodatkowe zajęcie w przerwy między jedną, a drugą pracą. Zainteresowań u mnie bez liku, ale główne to poznawanie nowych miejsc (wymuszone przez pracę, stąd chęć poznania czegoś we własnym zakresie, wybór padł na Sarmację), sport (w postaci jazdy rowerowej, ale mocno zaniedbany w ostatnim czasie) oraz mały kawałek techniki. Kiedyś była jeszcze polityka, ale od tego staram się uciekać, choć ten temat zawsze wraca...

Mam nadzieję, że czas wolny pozwoli mi na aktywne uczestnictwo w życiu obywateli.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Re: Szanowni Sarmaci.

Postprzez Cudzoziemiec 1 1 kwi 2016, o 16:53

Witaj w Sarmacji !!!

Jako Oficer Dyżurny Książęcych Sił Zbrojnych, w imieniu wszystkich żołnierzy KSZ, mam zaszczyt zaprosić Cię w nasze szeregi. Zapewne zastanawiasz się obecnie po co miałbyś to robić? Odpowiedź jest prosta — by służyć Sarmacji... i mieć okazję poznać fajnych ludzi na nieco innej, niepolitycznej ;), niwie.

Poniżej znajdują się przydatne linki. Jestem pewien, że Twoje zainteresowania mogą być wykorzystane w naszym wojsku, jesteśmy otwarci na różne nowości.

Obrazek

Przydatne linki:

Książęce Siły Zbrojne
Poradnik Rekruta
Wniosek o przyjęcie w poczet Rekrutów KSZ

Salut!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Cudzoziemiec 1 1 kwi 2016, o 16:57

A już osobno zupełnie ;) Zapraszam Cię serdecznie do zamieszkania w jednym z miast Korony Księstwa Sarmacji — miejsca, w którym chcemy pielęgnować tradycje i historię rdzennej Sarmacji!

W tej chwili KKS, po zapaści aktywnościowej, weszła w nową fazę — rozpoczęliśmy rozmowy i aktywne działania ku zmianom, więc to doskonała okazja by wpisać się i współtworzyć zupełnie nowy klimat, i budować małą ojczyznę od podstaw!

Nasze subforum znajdziesz tu. Odezwij się, pytaj, działaj!

Postprzez VAT 1 kwi 2016, o 17:17

Grimknur napisał(a):....

Witaj, dobrze Cię widzieć przybyszu! Zapraszam do mojej Przebiedy!

PS. Gdzie mam się głosić po 500 lt?
/-/ VAT
Rada Ministrów
Starosarmacja

Postprzez Tytus 1 kwi 2016, o 17:25

Witam bardzo serdecznie i także zachęcam do zamieszkania w Koronie Księstwa Sarmacji :)
(—) adm. Tytus markiz Aureliusz-Chojnacki
Szef Sztabu KSZ
Ostatni Premier Gellonii i Starosarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Irmi 1 kwi 2016, o 18:55

Witaj,

Ja również gorąco zapraszam do zamieszkania w naszym Państwie. Jesli potrzebujesz pomocy to zapraszam do kontaktu ze mną poprzez naszą pocztę konną. Postaram się ciebie przeprowadzić przez tajniki Księstwa.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Grimknur 1 kwi 2016, o 19:00

Szanowni Sarmaci!

Dziękuję bardzo za szybkie oraz miłe powitanie. Póki co wertuję jeszcze poradniki dla początkującego Sarmaty, jednak miejsce zamieszkania wybrać mi się już udało, wybór padł na Koronę Księstwa Sarmacji, Czarnolas. Muszę przyznać, że najbardziej spodobał mi się opis miasta, nie wiem kto tworzył, ale szacunek.

Mieszkam, co dalej? Postaram się zapisać też (w wolnej od pracy chwili) na forum wewnętrzne i miejmy nadzieję, że jakoś to będzie.

Pozdrawiam,
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Postprzez Cudzoziemiec 1 1 kwi 2016, o 19:14

Co dalej? Daj się poznać, czuj się swobodnie, pomyśl co byś chciał/mógł robić - ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Podziałaj, wpadnij na IRC (wieczorami mozna nas calkiem sporo spotkac), a po 7 dniach aktywnosci mozesz zlozyc wniosek o obywatelstwo i zaczac juz pelnoprawna odpowiedzialna przygodę :)

Postprzez Irmi 1 kwi 2016, o 19:34

Przede wszystkim jeszcze sobie ustaw jakiś avatarek na forum. Tak jak powiedział mój przedmówca, poczytaj sobie, porozmawiaj z nami, wpadnij na irca, porozglądaj się, pokomentują, a za 7 dni możesz złożyć wniosek o obywatelstwo.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek

Postprzez Laurẽt 2 kwi 2016, o 11:27

Szanowny Mieszkańcu,

Niezmiernie jest mi Cię powitać na baridajskiej ziemi. Na początku doradzam zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego Królestwa Baridasu:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- kanał IRC #baridas,
- Królewskie Miasto Almera.

W razie pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę.

Życzę miłego pobytu.

PS: Bardzo ciekawy avatar ;)

(-) Laurencjusz hr. MaHi at Atera,
Marszałek Dworu
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Następna strona

Powrót do Przywitaj się