Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Futbólfeaán Auterra

Moderator: Sarmacka Liga Piłkarska

Pomnik dla Tigera!

Postprzez Daniel Saryoni 7 lut 2021, o 14:37

Obrazek

Dwa zwycięstwa z rzędu ustawiły nas na pole position przed trzema ostatnimi spotkaniami sezonu. Nie oznacza to jednak, że będziemy grali zupełnie bezstresowo. Rywale wciąż mogą nas dogonić, a my będziemy musieli teraz stawić czoła bardzo silnym drużynom.
Niemniej jednak nasza sytuacja jest bardzo dobra, a wszystko to zasługa naszego napastnika Klasa Tigera, który załadował bramkę w ostatniej akcji meczu. Już jutro zacznę szukać w Auterrze placu, na którym będzie można zbudować mu pomnik.

SLP Ekstraklasa - tabela:
1. Futbólfeaán Auterra - pkt 29 / br. +10
2. RVT Hrabia Ruhnhoff - pkt 23 / br. +9
3. YK Słoniki Sodomia - pkt 23 / br. +5
--------------------------------------------------
10. Synowie Wandy - pkt 12 / br. -5

Obrazek
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek

Re: Futbólfeaán Auterra

Postprzez Hetman_Gotfryd 7 lut 2021, o 17:51

Szczerze powiem że postawa waszego Klubu jest Fenomenalna, nawet ja wiem ile wysiłku i planowania zajęło wam utrzymanie tak dobrej postawy w tym Świetnym dla was Sezonie. GRATULUJĘ
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Od beniaminka do mistrza.

Postprzez Daniel Saryoni 28 lut 2021, o 21:02

Obrazek

Mamy to! Chociaż jeszcze nie dowierzam, oddycham już z ulgą, patrząc jak kapitan i filar drużyny Juliano Junior, unosi trofeum w górę. Puchar lśni w blasku reflektorów. Z sektorów zajmowanych przez kibiców w niebiesko-czerwonych szalikach pobrzmiewają radosne pieśni.

Tak kończy się 38. sezon SLP, w którym mieliśmy grac o utrzymanie, a do końca biliśmy się o mistrzostwo. Po kapitalnym początku i trudnej końcówce osiągamy to, na co pracowaliśmy przez lata. Po tym, jak spektakularnie roztrwoniliśmy sześciopunktową przewagę, nie było pewne czy zakończymy sezon choćby na drugim miejscu. Na szczęście koncentracja w meczu z FC Bullace była ogromna i zdołaliśmy przypieczętować sukces pięknym pogromem. Rywale, którzy jeszcze mogli nas dogonić także zagrali dla nas, remisując swoje spotkania.

Teraz czas euforii i szampanów. Dam zawodnikom odpocząć, a później ułożę plan na kolejny sezon. Może w końcu powalczymy też o puchar...

Obrazek

Obrazek

Od beniaminka do mistrza - Futbólfeaán Auterra wygrywa ligę!

Postprzez Daniel Saryoni 1 mar 2021, o 09:42

Obrazek
Mamy to! Chociaż jeszcze nie dowierzam, oddycham już z ulgą, patrząc jak kapitan i filar drużyny Juliano Junior, unosi trofeum w górę. Puchar lśni w blasku reflektorów. Z sektorów zajmowanych przez kibiców w niebiesko-czerwonych szalikach pobrzmiewają radosne pieśni... Tak kończy się 38. sezon SLP, w którym mieliśmy grać o utrzymanie, a do końca biliśmy się o mistrzostwo. Po kapitalnym początku i trudnej końcówce osiągamy to, na co pracowaliśmy przez lata. Pierwsze trofeum trafiło do klubowej gabloty...

Futbólfeaán zwycięża w rozgrywkach SLP! Zachęcam do przeczytania artykułu podsumowującego miniony sezon i nie tylko!

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Podziękowanie i pożegnanie

Postprzez Daniel Saryoni 17 lip 2021, o 23:01

Obrazek

Po siedemnastu sezonach pełnych emocji, trudnych decyzji, porażek, ale przede wszystkim wyczekanych sukcesów, czas powiedzieć "wystarczy". Trenerzy, Trenerki dzisiejszy mecz z Polonią Czarnolas, zakończony okazałym zwycięstwem, będzie moim ostatnim spotkaniem na stanowisku trenera Futbólfeaán Auterra. W zasadzie jest to jednocześnie moje pożegnanie z mikronacjami, bo SLP była ostatnią aktywnością, która została mi w v-życiu.

No nic, real wzywa i nadszedł czas na ostateczny log out. Zespół oddaję trenerom, którym chce się jeszcze coś zdziałać i dokonywać kolejnej przebudowy. Jeśli ktoś będzie chciał grać pod herbem FF Auterra, to będzie mi bardzo miło, bo wiele czasu i wysiłku włożyłem w stworzenie narracji zespołu. Jeśli zaś nie to trudno, w końcu nie liczą się tylko barwy, ale także zawodnicy. Kontrakt każdego z nich wynegocjowałem sam i mam do nich sentyment.

Mówię żegnajcie, choć kto wie... Może jeszcze kiedyś wrócę, gdy zatęsknię za futbolowymi emocjami w SLP. Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za rywalizację na najwyższym poziomie sportowym i ludzkim. Powodzenia w kolejnych sezonach

P.S. A wszystkim Sarmatom, Sarmatkom i całej reszcie Mikronautów życzę zadowolenia z v-życia i powodzenia w ważnej misji ratowania tej wspaniałej społeczności!

Obrazek

Postprzez Bocian 17 lip 2021, o 23:40

@DSaryoni
Wielka szkoda. Odchodzi trener, który ze swoim zespołem wygrał w ubiegłym sezonie SLP Ekstraklasę i między innymi którego opisy od wielu miesięcy systematycznie czytałem. Mam nadzieję, że podjęta decyzja w ciężkich warunkach panującej realiozy w przyszłości będzie mogła zostać zmieniona i powrócisz do Księstwa i SLP jeśli nie z Futbólfeaán Auterra, to z inną drużyną.

Cieszę się równocześnie, że wspólna historia naszych zespołów kończy się remisem. Wprawdzie ostatnie spotkania, z racji dzielącej zespoły przepaści, były tylko towarzyskie i dostawałem w nich srogie baty, to jednak dzięki moim poprzednikom bilans wyszedł na zero- w 25 spotkaniach po 10 razy wygrywał zespół Futbólfeaán Auterra i Anioły Grodzisk, a 5 razy padł remis. W takim momencie nasza wspólna historia zostaje wstrzymana.

Dziękuję za wspólną grę w SLP.
Ostatnio edytowano 17 lip 2021, o 23:50 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Ludwik Tomović 17 lip 2021, o 23:50

w 30 spotkaniach po 10 razy wygrywał zespół Futbólfeaán Auterra i Anioły Grodzisk, a 5 razy padł remis

Albo źle liczę, albo mi wyszło 25 spotkań ;)
/-/
dr net. Ludwik Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej

Postprzez Bocian 17 lip 2021, o 23:51

Ludwik Tomović napisał(a):
w 30 spotkaniach po 10 razy wygrywał zespół Futbólfeaán Auterra i Anioły Grodzisk, a 5 razy padł remis

Albo źle liczę, albo mi wyszło 25 spotkań ;)

Oj tam, oj tam...
Już poprawiłem :)
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Sarmacka Liga Piłkarska