Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Futbólfeaán Auterra

Moderator: Sarmacka Liga Piłkarska

Pomnik dla Tigera!

Postprzez Daniel Saryoni 7 lut 2021, o 14:37

Obrazek

Dwa zwycięstwa z rzędu ustawiły nas na pole position przed trzema ostatnimi spotkaniami sezonu. Nie oznacza to jednak, że będziemy grali zupełnie bezstresowo. Rywale wciąż mogą nas dogonić, a my będziemy musieli teraz stawić czoła bardzo silnym drużynom.
Niemniej jednak nasza sytuacja jest bardzo dobra, a wszystko to zasługa naszego napastnika Klasa Tigera, który załadował bramkę w ostatniej akcji meczu. Już jutro zacznę szukać w Auterrze placu, na którym będzie można zbudować mu pomnik.

SLP Ekstraklasa - tabela:
1. Futbólfeaán Auterra - pkt 29 / br. +10
2. RVT Hrabia Ruhnhoff - pkt 23 / br. +9
3. YK Słoniki Sodomia - pkt 23 / br. +5
--------------------------------------------------
10. Synowie Wandy - pkt 12 / br. -5

Obrazek
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek

Re: Futbólfeaán Auterra

Postprzez Hetman_Gotfryd 7 lut 2021, o 17:51

Szczerze powiem że postawa waszego Klubu jest Fenomenalna, nawet ja wiem ile wysiłku i planowania zajęło wam utrzymanie tak dobrej postawy w tym Świetnym dla was Sezonie. GRATULUJĘ
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Od beniaminka do mistrza.

Postprzez Daniel Saryoni 28 lut 2021, o 21:02

Obrazek

Mamy to! Chociaż jeszcze nie dowierzam, oddycham już z ulgą, patrząc jak kapitan i filar drużyny Juliano Junior, unosi trofeum w górę. Puchar lśni w blasku reflektorów. Z sektorów zajmowanych przez kibiców w niebiesko-czerwonych szalikach pobrzmiewają radosne pieśni.

Tak kończy się 38. sezon SLP, w którym mieliśmy grac o utrzymanie, a do końca biliśmy się o mistrzostwo. Po kapitalnym początku i trudnej końcówce osiągamy to, na co pracowaliśmy przez lata. Po tym, jak spektakularnie roztrwoniliśmy sześciopunktową przewagę, nie było pewne czy zakończymy sezon choćby na drugim miejscu. Na szczęście koncentracja w meczu z FC Bullace była ogromna i zdołaliśmy przypieczętować sukces pięknym pogromem. Rywale, którzy jeszcze mogli nas dogonić także zagrali dla nas, remisując swoje spotkania.

Teraz czas euforii i szampanów. Dam zawodnikom odpocząć, a później ułożę plan na kolejny sezon. Może w końcu powalczymy też o puchar...

Obrazek

Obrazek

Od beniaminka do mistrza - Futbólfeaán Auterra wygrywa ligę!

Postprzez Daniel Saryoni 1 mar 2021, o 09:42

Obrazek
Mamy to! Chociaż jeszcze nie dowierzam, oddycham już z ulgą, patrząc jak kapitan i filar drużyny Juliano Junior, unosi trofeum w górę. Puchar lśni w blasku reflektorów. Z sektorów zajmowanych przez kibiców w niebiesko-czerwonych szalikach pobrzmiewają radosne pieśni... Tak kończy się 38. sezon SLP, w którym mieliśmy grać o utrzymanie, a do końca biliśmy się o mistrzostwo. Po kapitalnym początku i trudnej końcówce osiągamy to, na co pracowaliśmy przez lata. Pierwsze trofeum trafiło do klubowej gabloty...

Futbólfeaán zwycięża w rozgrywkach SLP! Zachęcam do przeczytania artykułu podsumowującego miniony sezon i nie tylko!

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Podziękowanie i pożegnanie

Postprzez Daniel Saryoni 17 lip 2021, o 23:01

Obrazek

Po siedemnastu sezonach pełnych emocji, trudnych decyzji, porażek, ale przede wszystkim wyczekanych sukcesów, czas powiedzieć "wystarczy". Trenerzy, Trenerki dzisiejszy mecz z Polonią Czarnolas, zakończony okazałym zwycięstwem, będzie moim ostatnim spotkaniem na stanowisku trenera Futbólfeaán Auterra. W zasadzie jest to jednocześnie moje pożegnanie z mikronacjami, bo SLP była ostatnią aktywnością, która została mi w v-życiu.

No nic, real wzywa i nadszedł czas na ostateczny log out. Zespół oddaję trenerom, którym chce się jeszcze coś zdziałać i dokonywać kolejnej przebudowy. Jeśli ktoś będzie chciał grać pod herbem FF Auterra, to będzie mi bardzo miło, bo wiele czasu i wysiłku włożyłem w stworzenie narracji zespołu. Jeśli zaś nie to trudno, w końcu nie liczą się tylko barwy, ale także zawodnicy. Kontrakt każdego z nich wynegocjowałem sam i mam do nich sentyment.

Mówię żegnajcie, choć kto wie... Może jeszcze kiedyś wrócę, gdy zatęsknię za futbolowymi emocjami w SLP. Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za rywalizację na najwyższym poziomie sportowym i ludzkim. Powodzenia w kolejnych sezonach

P.S. A wszystkim Sarmatom, Sarmatkom i całej reszcie Mikronautów życzę zadowolenia z v-życia i powodzenia w ważnej misji ratowania tej wspaniałej społeczności!

Obrazek

Postprzez Bocian 17 lip 2021, o 23:40

@DSaryoni
Wielka szkoda. Odchodzi trener, który ze swoim zespołem wygrał w ubiegłym sezonie SLP Ekstraklasę i między innymi którego opisy od wielu miesięcy systematycznie czytałem. Mam nadzieję, że podjęta decyzja w ciężkich warunkach panującej realiozy w przyszłości będzie mogła zostać zmieniona i powrócisz do Księstwa i SLP jeśli nie z Futbólfeaán Auterra, to z inną drużyną.

Cieszę się równocześnie, że wspólna historia naszych zespołów kończy się remisem. Wprawdzie ostatnie spotkania, z racji dzielącej zespoły przepaści, były tylko towarzyskie i dostawałem w nich srogie baty, to jednak dzięki moim poprzednikom bilans wyszedł na zero- w 25 spotkaniach po 10 razy wygrywał zespół Futbólfeaán Auterra i Anioły Grodzisk, a 5 razy padł remis. W takim momencie nasza wspólna historia zostaje wstrzymana.

Dziękuję za wspólną grę w SLP.
Ostatnio edytowano 17 lip 2021, o 23:50 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Ludwik Tomović 17 lip 2021, o 23:50

w 30 spotkaniach po 10 razy wygrywał zespół Futbólfeaán Auterra i Anioły Grodzisk, a 5 razy padł remis

Albo źle liczę, albo mi wyszło 25 spotkań ;)
/-/
dr net. Ludwik Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej

Postprzez Bocian 17 lip 2021, o 23:51

Ludwik Tomović napisał(a):
w 30 spotkaniach po 10 razy wygrywał zespół Futbólfeaán Auterra i Anioły Grodzisk, a 5 razy padł remis

Albo źle liczę, albo mi wyszło 25 spotkań ;)

Oj tam, oj tam...
Już poprawiłem :)
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Prokrustes 29 lip 2021, o 22:24

Zszokowałem się. Nie wiem jak ostatni sezon ale w zasadzie treneiro odchodzi gdy wreszcie wszedł na szczyt.
Z drugiej strony rozumiem - mało jest tak monotonnych "rozrywek" w internecie jak xperteleven :lol:
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Heinz-Werner Grüner 30 lip 2021, o 08:25

Jak informowałem już w artykule, przejąłem obowiązki trenera FF Auterra i zrobię wszystko by zespół został na szczycie.
Wszyscy jednak wiemy, że z kadrą z taką średnią wiekową przyda się kompletna przebudowa. Postaram się sprowadzić zatem kilku mniej lub bardziej wyszukanych grajków, by mogli kontynuować legendę tego wspaniale zarządzanego klubu.

Tymczasem Herr Saryoni'emu życzę wszystkiego co najlepsze w życiu realnym. I oczywiście do zobaczenia! :)
leutnant Heinz-Werner Grüner
Obywatel Monarchii Austro-Węgierskiej
Żołnierz w czynnej służbie K. u. K. Armee

Obrazek Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sarmacka Liga Piłkarska