Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

KS Anioły Grodzisk (SLP)

Moderator: Sarmacka Liga Piłkarska

Re: Anioły Grodzisk (SLP) - mecz towarzyski

Postprzez Bocian 22 maja 2021, o 23:12

ObrazekObrazek
5.05.2021, Arena Wolności Sarmackiej
Tigers Elrat 0 (0 - 1) 3 Anioły Grodzisk
Trener przeciwnika: @joahimvonribertrop [Pizmaczek11]
Posiadanie piłki: 38 - 62 (41-59)
Szanse: 1 - 7 (1-3)

Bramki strzelili:
Berndt Grün (asystował Søren Lorrmann)
André Amaro (asystował Søren Lorrmann)
Leopold Sturm (asystował Melvin Candestam)Po poprzednim wygranym, ale bardzo wyrównanym meczu z Tygrysami, w ostatnim spotkaniu towarzyskim Skrzydlaci ze wzmocnioną linią pomocy pokazali na co ich stać. W ataku osamotniony Christiano Corrado, który tradycyjnie wydawał się zdezorientowany co robi na boisku w szeregach takiego zespołu jak Anioły Grodzisk. Dostał za grę ocenę 4, czyli czterokrotnie niższą niż niektórzy koledzy z drużyny. Został on zdjęty w 65. minucie a wchodzący na boisku André Amaro już minutę później zdobył pięknego gola. Goście mieli kiepski dzień - mieli duży problem ze zorganizowaniem akcji i przeprowadzili tylko jedną groźną akcję, a ich bramkarz przepuścił trzy gole, które wszystkie były strzelone z dystansu. Możliwe, że wpłynęła na to gorsza forma Andreja Demetchenko, który tydzień wcześniej wyleczył tygodniową kontuzję.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Re: Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 22 maja 2021, o 23:33

ObrazekObrazek

22.05.2021, Troyanowitze Arena
LKS-NK Krasnystok 1 (1 - 1) 3 Anioły Grodzisk
Trener przeciwnika: @LudwikTommo [StasiuKrzeptowski]
Posiadanie piłki: 45 - 55 (44-56)
Szanse: 4 - 5 (1-2)

Bramki strzelili:
André Amaro (asystował Berndt Grün)
Melvin Candestam (asystował Aluísio Constantina)
André Amaro (asystował Melvin Candestam)


Drugie w ciągu tygodnia spotkanie z LKS-NK Krasnystok pokazuje jak zmienną potrafi być piłka nożna. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu, gra była bardzo wyrównana - nie było widać dużej różnicy w posiadaniu piłki, a liczba groźnych sytuacji była podobna w obu zespołach - a mimo to, Anioły zdobyły więcej bramek. Duże znaczenie a fakt, iż jest to pierwszy mecz, po dwutygodniowej przerwie, w którym zagrał Gica Indreica. Partner z ataku André Amaro czuł się bardzo szczęśliwy z tego faktu i w meczu udało mu się zdobyć dwie bramki. Oby ten układ zadziałał w kolejnych meczach.

Ciekawostką jest, że obydwie drużyny zdobyły po jednym golu, który nie został przez sędziego uznany. LKS-NK Krasnystok strzelił w 12. minucie z dystansu, a Anioły Grodzisk w 43. główką po rzucie rożnym - w obydwu przypadkach sędzia dopatrzył się spalonego, którego jak pokazywały powtórki raczej nie było.

Po dziewięciu kolejkach Anioły zajmują 6. miejsce z 13 punktami. do Beitar Bazylea FC, niekwestionowanego lidera ligi, mają 7 pkt straty.


Obrazek
Mając w pamięci nieuznaną bramkę, Toran von Rehentapfer po kolejnym trafieniu sarkastycznie pokazywał jak duży mógłby być spalony według sędziego.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Re: KS Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Henryk 25 maja 2021, o 11:42

Brawo!
Henryk von Wattzau-Adertis
Avatar użytkownika
Starosarmacja
 

KS Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 2 cze 2021, o 13:59

ObrazekObrazek

29.05.2021, City Stadium of Auterra
SKSV Loardia Auterra 2 (0 - 0) 1 Anioły Grodzisk
Trener przeciwnika: @Nthiefs [Janek_janiak]
Posiadanie piłki: 47 - 53 (45-55)
Szanse: 5 - 6 (1-2)

Bramkę strzelił
André Amaro (asystował Melvin Candestam)


Anioły Grodzisk miały w tym spotkaniu dużego pecha. Skrzydlaci byli dłużej przy piłce oraz mieli więcej szans na bramkę, ale tylko raz udało im się wpakować piłkę do bramki. Zawiodła skuteczność w ataku oraz linia obrony zagrała poniżej swych możliwości. Zespół z Grodziska nie zmienił swojej pozycji w tabeli, ale lider uciekł już na 10 punktów. Dogonienie go może być już niemożliwe.


Obrazek
Toran von Rehentapfer ma ciężki orzech do zgryzienia - jak poprawić skuteczność zawodników?
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Re: KS Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 7 cze 2021, o 13:18

ObrazekObrazek

5.06.2021, Stadion Miejski
Anioly Grodzisk 3 (1 - 0) 0 Ormal Altbork
Trener przeciwnika: @ignac [IgUrRa]
Posiadanie piłki: 53 - 47 (52-48)
Szanse: 10 - 0 (4-0)

Bramki strzelili
André Amaro (asystował Gica Indreica)
Gica Indreica (asystował Søren Lorrmann)
André Amaro (asystował Søren Lorrmann)


Trener Toran von Rehentapfer na czas meczu wyjechał, ale zostawił jasne wskazówki jak zawodnicy powinni grać. Przyniosło to dobry efekt, bo piłkarze wyszli na murawę bez presji - w końcu za błędy podczas gry nikt by ich nie zrugał. Zagrali bardzo dobry mecz gromiąc Ormal Altbork, którego trener również nie był obecny na meczu. Wprawdzie w czasie posiadania piłki nie było dużej różnicy, ale w groźnych akcjach od bramką przeciwnika widać było kolosalną przepaść. Drużyna bardzo dobrze ze sobą współpracowała i uzupełniała się. Formacje obrony, pomocy i ataku otrzymały po meczu ocenę po 13 punktów. Również identyczna była dla nich Wartości pracy zespołowej - po 20 punktów. Duet z ataku Indreica-Amaro był nie do zatrzymania, dobrze spisała się też linia pomocy. Najgorszą ocenę w meczu otrzymał bramkarz Dion Stanley, który niewiele miał podczas spotkania do roboty. To był dobry rewanż po jednobramkowym remisie w poprzednim spotkaniu.


Obrazek
Do prasy wyciekły notatki przedmeczowe Torana von Rehentapfera.
Część trenerów już zapowiedziała, że skorzysta w przyszłości z tej taktyki.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

KS Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 21 cze 2021, o 10:28

ObrazekObrazek

12.06.2021, Stadion Miejski
Anioly Grodzisk 1 (0 - 1) 1 Beitar Bazylea FC
Trener przeciwnika: [Novakovsky]
Posiadanie piłki: 62 - 38 (59-41)
Szanse: 5 - 2 (2-1)

Bramkę strzelił
Christoph Holzapfel (asystował Anselmo Horta)


Drużyna Aniołów Grodzisk wyszła na murawę w najlepszym składzie i pokazała dobrą grę. Z uwagi na silniejszego przeciwnika wzmocniona została linia pomocy kosztem ataku. Spowodowało to panowanie nad grą w środkowej części boiska, co pokazuje skala posiadanej piłki, a dzięki strzałom z dystansu udało się wypracować więcej groźnych sytuacji niż w przypadku zawodników z Beitar Bazylea FC. Niestety okazało się, że to za mało aby zdobyć 3 punkty i wydaje się, że również za mało, by myśleć o skutecznej walce o awans do Ekstraklasy.
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 21 cze 2021, o 10:43

Obrazek
Trener Toran von Rehentapfer musiał podjąć trudną decyzję.

Toran von Rehentapfer:
Dzień dobry. Na dzisiejszej krótkiej konferencji chciałbym omówić sytuację w zespole. Obecnie nastroje jak wiadomo nie są najlepsze i trudno się temu dziwić. Na początku sezonu postawiliśmy sobie za cel walkę o miejsce na podium, które dałoby nam awans do Ekstraklasy. Zawodnicy dali z siebie wszystko, a my jako klub zainwestowaliśmy w realizację marzenia bardzo dużo - przede wszystkim w treningi zawodników oraz nagrody za zwycięstwa, w takiej wysokości, na jaką nas stać. Niestety początek sezonu nie był dla nas udany i wydaje się, że przekreślił plany moje, piłkarzy, a przede wszystkim kibiców.

Po remisie z Beitar Bazylea FC, który zajmuje trzecią lokatę, mamy do nich stratę siedmiu punktów, a do końca sezonu zostały cztery mecze. Zakładanie, że konkurenci przegrają przynajmniej trzy mecze a my gładko wygramy wszystkie swoje jest wróżeniem z fusów. Na konferencji w październiku ubiegłego roku obiecywałem walkę do upadłego o każdy punkt. Jesteśmy jednak w miejscu, gdzie trzeba się zastanowić czy ambicja i chęć walki są ważniejsze niż zdrowy rozsądek i długoterminowe plany. Możemy bowiem walczyć o kolejne wygrane wykorzystując do granic możliwości 37-letniego Vernona Kiplinga oraz 34-letniego Aluísio Constantina licząc, że jego rówieśnik Gica Indreica strzeli jakieś gole, ale nie mamy wtedy szans na awans, albo możemy skupić się już na kolejnym sezonie i dać młodszym szansę na zdobycie doświadczenia. Już wkrótce przedstawię Państwu swój plan działania licząc na zrozumienie i wyrozumiałość.

To wszystko na dziś. Dziękuje za przybycie.
Ewentualne pytania proszę przekazać w tym wątku mojemu asystentowi, odpowiem na wszystko w odpowiednim momencie.
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 21 cze 2021, o 11:02

Do zespołu dołączyli wychowankowie szkółki piłkarskiej:
17-letni Maksym Korszak oraz 18-letni Dominik Slaboszewski.
Obydwaj juniorzy grają na pozycji obrońcy i bardzo dobrze się ze sobą dogadują. Niestety zespół nie przewiduje włączenie do gry obydwu chłopców, dlatego będą oni na treningach walczyć między sobą o szansę zaistnienia w podstawowym składzie.

Nieoficjalnie mówi się, że klub postawi na Dominika Slaboszewskiego - ten chłopiec przybył do klubu mając 7 cech specjalnych i jest warty więcej niż gwiazdy zespołu Vernon Kipling i Aluísio Constantina razem wzięci.
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Anioły Grodzisk (SLP) - mecz towarzyski

Postprzez Bocian 21 cze 2021, o 11:08

ObrazekObrazek
16.06.2021, Stadion Miejski
Anioly Grodzisk 3 (1 - 0) 0 DKS Czarni Angemont
Trener przeciwnika: @Zabieraj [Pius]
Posiadanie piłki: 68 - 32 (61-39)
Szanse: 6 - 2 (2-1)

Bramki strzelili:
Christiano Corrado (9asystował Melvin Candestam)
Melvin Candestam (asystował Berndt Grün)
Christiano Corrado (asystował Berndt Grün)


DKS Czarni Angemont jest zespołem młodym, jednak pod wodzą nowego trenera w pierwszym miesiącu swej gry pokazali się z bardzo dobrej strony - nie przegrali żadnego swojego ligowego spotkania, a w trzech zagranych meczach zdobyli 7 punktów. Spotkanie towarzyskie było dla obydwu drużyn szansą na poznanie swoich możliwości i wypuszczenia na boisko zawodników mniej doświadczonych. Mecz przebiegał pod dyktando drużyny z Grodziska, a w ich składzie zadebiutował na pozycji obrońcy wychowanek klubu Dominik Slaboszewski. W ataku ponownie zobaczyliśmy Christiano Corrado, który zdobył dwie bramki. Obydwaj zawodnicy dostali marną ocenę 5. Młody napastnik dostał kolejną szansę na grę, mimo iż w poprzednich nie prezentował się zbyt dobrze i nie dogaduje się z gwiazdą André Amaro. Możliwe jednak, że klub mimo wszystko ma wobec niego jakieś plany.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 23 cze 2021, o 22:45

Trener Toran von Rehentapfer:

Szanowni Państwo, zgodnie z zapowiedzią, na dzisiejszej krótkiej konferencji mam do przekazania kilka słów na temat podjętych przez zespół decyzji. Zespół czeka mocna przebudowa. Na tyle, na ile pozwalają warunki zarówno finansowe jak i sytuacja w lidze. Nie możemy bowiem w nadchodzącym sezonie odpuścić walki o punkty i martwić się o utrzymanie.

Co się zmieni w drużynie? Przede wszystkim w trybie pilnym trzeba było zrobić miejsce w zespole, dlatego za porozumieniem stron z klubem w trybie natychmiastowym pożegnał się obrońca Mieciu Zubilewicz oraz napastnik Seweryn Pawlikowski. Obydwaj mieli po 20 lat, jednak zagrali u nas odpowiednio jedynie 2 i 3 mecze nie sprawdzając się jako wartościowi gracze. Oto jakie zmiany czekają nas w poszczególnych formacjach.

Na bramce bez zmian- pozostaje Dion Stanley. Wlodzimierz Wyszogrodzki nie jest zupełnie brany pod uwagę w grze, nawet jako rezerwowy. Wlodzimierz ma tego świadomość, ale stwierdził, że nawet bez pensji i tak będzie przychodził na zgrupowania, bo nie ma nic innego do roboty. Nie zabraniam, dlatego pozostaje na liście zawodników i niech korzysta z naszej siłowni do woli póki jest taka możliwość.

Obrona: po obecnym sezonie z zespołem żegna się nasza legenda 37-letni obrońca Vernon Kipling. Zagrał z Aniołami 221 meczów strzelając 6 bramek i zaliczając 23 asysty. Wraz z nim, póki to jeszcze możliwe, chcielibyśmy sprzedać 34-letniego Aluísio Constantina. Ten wybitny zawodnik rozegrał z nami 162 mecze. Dziękujemy mu za wysiłek, ale pora zrobić miejsce młodszemu koledze. W defensywie zostają doświadczeni Harold Underwood, Leopold Sturm oraz Arnold George. Pomagać im będą młodzi Dominik Slaboszewski, Wincenty Machulski i Maksym Korszak. Nie ukrywam, że największe szanse na grę ma Slaboszewski, a pomiędzy pozostałą dwójką wybierzemy kogoś kto pozostanie.

Pomoc: środek pola będzie podstawą naszego zespołu, dlatego tutaj nie przewiduję na chwilę obecną żadnych zmian. Pozostają na równi w grze Anselmo Horta, Melvin Candestam, Søren Lorrmann, Berndt Grün i Christoph Holzapfel. Z tej piątki w przypadku czterosobowej linii pomocy Horta z racji swojego wieku będzie traktowany jako zawodnik wspomagający i zmieniający zmęczonych kolegów na polu. Leopold Najewski zostaje z nami na pewno do końca sezonu, potem wspólnie przedyskutujemy temat jego przyszłości.

Atak: z racji kończącego się okna transferowego trzeba było szybko reagować. Jednego dnia, za niewielkie pieniądze pozyskaliśmy w transakcji hurtowej trzech napastników. Są nimi 19latkowie: Manolo Contreras, Susi Kuru i Heber Craigan. Jak się wszyscy domyślają w tej formacji czeka nas największe przetasowanie. Gica Indreica zostanie wystawiony na listę transferową. Mimo wielkich zasług dla drużyny ten 34-latek zasłużył na odpoczynek i godnych następców. Przykro mi, że nie zagra z nami ostatnich czterech meczów, które zapewniłyby mu 200 ligowych występów. Myślę, że mimo wszystko zapisze się on wielkimi zgłoskami w historii klubu. André Amaro zostaje w klubie co najmniej do końca sezonu i będzie służył radą młodszym kolegom. Pożegna się za to z nami Antoni Maria Nurowski, zobaczymy czy uda się go sprzedać przed zamknięciem okna transferowego. Z pozostałej czwórki młodzieńców stawiamy na dobrze zgraną trójkę: Heber Craigan, Manolo Contreras i grający już kilka meczów Christiano Corrado. Oni stanowić będą podstawową linię ataku i będą grali na przemian. Niestety wychodzi na to, że młody Susi Kuru który dopiero co do nas przybył nie będzie brany pod uwagę przy rozstawianiu podstawowej jedenastki. Z racji faktu, że dopiero do nas trafił, na pewno zostanie do końca sezonu, o jego losach zadecydujemy w nowym sezonie.

Nie rezygnujemy z inwestycji w szkółkę piłkarską. Będziemy rozglądać się przede wszystkim za dobrze rokującym juniorem na pozycji pomocy. Może trafi się jakaś perełka.

Do końca sezonu gramy o zwiększenie WR zawodników, z którymi wiążemy plany na kolejny sezon.

Dziękuje za uwagę.

Obrazek
Toran von Rehentapfer podczas konferencji prasowej przedstawił plany wobec swoich piłkarzy.
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sarmacka Liga Piłkarska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość