Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Tigers Eldorat- wyniki

Moderator: Sarmacka Liga Piłkarska

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 5 cze 2021, o 23:47

Gryf znowu irytuje. Sędzia zresztą też.

No bo ten: posiadanie piłki akurat całkiem wyrównane (55:45 dla Gryfa), ale strzelały tylko Tygrysy. Dwa razy! Raz nawet piłka wpadła do bramki! A sędzia OCZYWIŚCIE MUSIAŁ odgwizgać spalonego. Meh...

Następne starcie za tydzień z MKS Koroną Angemont.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 83591&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 12 cze 2021, o 23:01

Kolejny mecz udowadniający że Tygrysy mają pecha.

Nasze starcie z MKS Koroną Angemont zakończyło się remisem 0:0. I to pomimo wyraźnej dominacji Tygrysów na boisku i tego, że trenera rywali ostatnio widziano w kwietniu. Ale przynajmniej awansujemy na 5 miejsce.

Następny mecz rozegramy towarzysko w środę, przeciwko Galmartenie SK Angemont.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 83577&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 16 cze 2021, o 22:26

Cóż, możemy mówić o sukcesie.

Choć przegraliśmy 3:1, to ten mecz udowadnia, że mamy możliwość podjęcia walki z drużynami teoretycznie lepszymi od nas i nie jesteśmy zawsze skazywani na porażkę. To na pewno zadziała motywująco, zwłaszcza podczas pucharu.

A w sobotę spotkamy się z WW Lavivą Fer. Rzecz jasna liczymy na 3 punkty.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 30403&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 19 cze 2021, o 23:58

I pyk cyk myk Laviva rozbita 4:0.

Na powitanie Chagas już w 3 minucie zgarnął żółtą kartkę, niepokojąc i trenera, i kolegów z drużyny. Ale potem chłopacy się rozstrzelali. Najpierw w 20 minucie piłkę we wrogiej siatce umieścił Sobiesław Sokołowski, któremu asystował Elvis Entwhistle. Siedem minut później gola zdobył Mateusz Matyla, któremu asystował Tony Elmander. Potem zapanował czasowy spokój (choć nasi nie zaprzestali strzelać) aż w końcu w 58 minucie Mateusz Matyla znowu zdobył gola- tym razem asystował Murilo Chagas. Ostatni raz piłka trafiła do siatki w 91 minucie, gdy gola strzelił Sobiesław Sokołowski przy asyście Toniego Elmandera.

Statystykowo mecz był boski: 68% czasu piłkę kontrolowały Tygrysy. Oddały one też aż 8 strzałów, gdy ich rywale dokładnie 0. Możemy więc mówić o wybornym meczu.

Takie stwierdzenie ma swoje potwierdzenie w tabeli, gdzie jesteśmy 4 oraz mamy tyle samo punktów i bilans bramkowy co 3 Gryf Auterra (ale Gruf strzelił więcej bramek). To już porządna podstawa do walki o awans.

A za tydzień mecz z Kumkwatami Wałbrzych.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 83534&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 27 cze 2021, o 07:54

Po zaciekłej walce remisujemy z Kumkwatami 1:1.

Tygrysy bardzo szybko przypuściły atak i już w 2 minucie Mateusz Matyla umieścił piłkę w bramce po idealnym podaniu Gerta-Åke Björkegrena. Potem zaczęła się walka o piłkę, która zakończyła się najpierw kartkami dla zawodników Kumkwatów, a potem, w 72 minucie Dorinela Viaceslava, zawodnika Tygrysów. 4 minuty później Wałbrzychanie władowali piłkę do naszej siatki. Walka dalej trwała... I w tym momencie, w 85 minucie, podczas zamieszania w naszym polu karnym, Leo Barley złapał piłkę ręką. Sędzia zarządził karnego dla Kumkwatych. Wśród Eldoratczków zapanowało przerażenie. Czasu coraz mniej, a tu taka sytuacja dla Wałbrzycha... Na szczęście strzelający Jean Joel M´Bami spudłował. Do końca meczu wynik się nie zmienił.

Jesteśmy więc nadal 4 w lidze, z 2 punktami straty do Gryfa Auterra. Gorzej z tym, że tuż za nami jest Dyskobolia z tyloma samoma punktami co my (19).

Za tydzień mecz z DKS Czarnymi Angemont. Rzecz jasna liczymy na zwycięstwo, zwłaszcza, że porażka może dużo skomplikować w walce o awans.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 83571&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 4 lip 2021, o 01:23

Jak to mówił nieistniejący trener nieistniejącej reprezentacji nieistniejącej Polski z nieistniejącego reala- zdążył nam się wypadek przy pracy.

Ano tym wypadkiem był mecz z DKS. Mecz po którym nie wiem czy bardziej chcę sędziego zamordować czy wyciskać. Argumenty są za obiema wizjami...

Ale po kolei.

Na powitanie- pech, trafiło się Combo idiotycznego podania Elvisa Entwhistla z wysunięciem Andreja Demetchenko. No i piłka w naszej siatce po samobóju. Na szczęście sędzia nie uznał. W 11 minucie zaś Dutu Mãrgea z Diecezjalnych chamsko sfaulował Alírio Murcię sprawiając że nasz piłkarz nie będzie mógł zagrać przez najbliższe 16 dni. Muricia musiał też opuścić boisko. Zastąpił go Vinnie Livermore. Tyle dobrego że rywal dostał żółtą kartkę. Potem cisza, spokój, typowy mecz... Przez 6 minut. Wtedy to jeden nieostrożny wślizg Toniego Elmandera dał mu żółtą kartkę. Potem spokój... Aż w 42 minucie pif paf- i księża władowali piłkę do naszej siatki. Bruh. Cud nad cudy- dwie minuty później Manuel Manzano od rywali dostał czerwoną kartkę. No i Tygrysy miały przewagę 11 na 10. Ale niczym nieistniejąca Francja w nieistniejącym meczu z nieistniejącą Szwajcarią nic z tym nie zrobili. 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Luis Baudoin od księży dostał żółtą, ale 4 minuty później piłka znów zwiedzała naszą bramkę. Potem znów spokój aż w 87 minucie Mateusz Matyla strzela gola... A tu sędzia mówi że spalony wywołując wściekłość wśród kibiców (a kiboli zwłaszcza) Eldoratczyków.

Wieści głoszą, że po meczu gdzieś w Eldoracie była wielka jatka między kibicami obu drużyn. Podobno poszło o to, że Eldoratczycy oskarżyli rywali o przekupienie sędziego, bo według nich nie możliwe jest żeby drużyna zbudowana z graczy tłuczonych ciągle Margońskich Koni mogła wygrać z Tygrysami. Podobno bitwa zakończyła się remisem, bo policja rozpędziła.

Tymczasem awans ucieka. Gryf ma już 5 punktów przewagi, a zostały dwie kolejki. Prosta matematyka- jeśli Auterra wygra następny mecz, to czeka nas kolejny sezon w Drugiej Klasie. Ale nadejdzie dzień, w którym Tygrysy w końcu wyjdą do Pierwszej Klasy...

Tymczasem w środę wybierzemy się do Grodziska na El Clasico- Anioły kontra Tygrysy. Być może w końcu uda nam się wygrać.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 83572&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 7 lip 2021, o 23:42

Dzień jak co dzień w meczach Tygrysów z Aniołami. Dominujemy, dominujemy, a i tak remisujemy. Ale po kolei.

Jechaliśmy do Grodziska z planem przetestowania nowego ustawienia- 3-5-2. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia z testowaniem różności podczas meczu z Aniołami, wątpiłem w zwycięstwo czy chociaż remis. A jednak, już w 15 minucie Donald Basham umieścił piłkę w siatce po podaniu Murilo Chagasa. Potem mecz płynął spokojnie. Piłka była głównie nasza, strzelaliśmy, ale coś nie wychodziło. I tak dożyliśmy drugiej połowy. Ledwie sędzia ją zaczął, już Anioły umieściły piłkę w naszej siatce. Do końca meczu wynik się nie zmienił.

Tak więc w sobotę jedziemy do Vienben na mecz z Polarem. Oczywiście chcemy wygrać, ale też modlimy się o klęskę Auterry. A nuż wyparujemy do Pierwszej Klasy już w przyszłym sezonie.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 77964&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Joahim-von-R 11 lip 2021, o 00:21

I oto koniec marzeń o Pierwszej Klasie w tym sezonie.

Zacznijmy od dobrych wiadomości: wygraliśmy z Polarem 2:1. Dwa rady piłkę w siatce umieścił Leo Barley (36 i 42 minuta). Dopiero w 88 minucie gospodarze doszli do naszej bramki i wbili nam gola. Co warto nadmienić- Tygrysy grały w tym meczu nie typową dla nich formacją 3-4-3. Chyba więc ona działa.

Ze złych wiadomości: Gryf wygrał swój mecz. Mają więc za dużo punktów abyśmy ich dogonili, nawet jeśli wygramy ostatni mecz w sezonie.

Skoro już o nim mowa: ostatni mecz w sezonie rozegrany z Hetmanem Grodzisk za tydzień. Pewnie poświęcimy go na podbicie WR-ów. Tymczasem Komisja Tygrysia w składzie ja bierze się za wyszukiwanie przeciwników do sparingów przed następnym sezonem.

https://www.xperteleven.com/gameDetails ... 83558&dh=2
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez KubaHogh 12 lip 2021, o 11:01

Jest światełko w tunelu, albowiem z Drugiej Klasy awansują 4 zespoły. Najprawdopodobniej wrócimy do systemu ligi 3x10 i jeden dodatkowy zespół z Drugiej Klasy uzupełni Pierwszą. ~tak ja bym zrobił.

Moja kadencja się kończy za tydzień i może nowa i lepsza opcja prezesowania przez następcę zaczerpnie obranej linii.

Warto się starać do końca!
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat
The Earth without "eh" is just "art"


Poseł
Avatar użytkownika
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
 

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Bocian 14 lip 2021, o 16:03

KubaHogh napisał(a):Jest światełko w tunelu, albowiem z Drugiej Klasy awansują 4 zespoły. Najprawdopodobniej wrócimy do systemu ligi 3x10 i jeden dodatkowy zespół z Drugiej Klasy uzupełni Pierwszą. ~tak ja bym zrobił.

Oj, nie wiem, nie wiem...
W tej chwili mamy chyba sytuację 10+9+9 plus co najmniej dwa nieaktywne zespoły, więc trudno byłoby jednak zrealizować zamierzenie 3x10. Chyba że jest kilku chętnych do objęcia drużyn, to sytuacja się może wyrównać:)
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sarmacka Liga Piłkarska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość