Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

KS Anioły Grodzisk (SLP)

Moderator: Sarmacka Liga Piłkarska

Re: KS Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez KubaHogh 31 mar 2021, o 17:04

Serdecznie Gratuluję!

Autonomiczną decyzją Prezesa SLP został pan nagrodzony kwotą 10.000 lt za aktywność na polu x11, jak i w Sarmacji.

KHS, prezes SLP
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat rezerwy
The Earth without "eh" is just "art"

Minister Kultury i Informacji
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Bocian 31 mar 2021, o 17:30

Kubuś napisał(a):Serdecznie Gratuluję!

Autonomiczną decyzją Prezesa SLP został pan nagrodzony kwotą 10.000 lt za aktywność na polu x11, jak i w Sarmacji.

KHS, prezes SLP

Dziękuję za przyznaną nagrodę, która z pewnością zmotywuje mnie do dalszego działania :)
Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 9 kwi 2021, o 14:07

ObrazekObrazek
3.04.2021, Stadion Miejski
Anioły Grodzisk 3 (1 - 0) 2 KS Immortals
Trener przeciwnika: [ Cyber_smith]
Posiadanie piłki: 53 - 47 (50-50)
Szanse: 5 - 2 (1-0)

Bramki strzelili:
André Amaro (asystował Søren Lorrmann)
André Amaro (asystował Gica Indreica)
Christoph Holzapfel (asystował Gica Indreica)

To było trzecie w historii spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Poprzednie dwa odbyły się w 2019 roku w ramach rozgrywek w Drugiej Klasie. Wtedy mecze gładko wygrały Anioły, jednak tym razem wygrana nie przyszła łatwo. Oba zespoły maja taką samą siłę (11 punktów/cegieł), a bramki padały prawie do końca spotkania. W podsumowaniu meczu widać, że linia pomocy w zespole z Grodziska przeważała nad przeciwnikami (12 punktów do 10) a obrony była tylko nieznacznie słabsza (10 wobec 11). Dużą różnicę widać było natomiast w ataku gdzie KS Immortals uzyskało 16 punktów wobec 12 Skrzydlatych. Było to spowodowane faktem iż goście wystawili trzech napastników. Wprawdzie przeciwnicy nie mogli się przebić przez linię pomocy Aniołów, ale gdy już piłkę otrzymali atakujący, to byli nie do zatrzymania - na dwie groźne akcje zdobyli komplet bramek. Anioły byli tylko nieznacznie dłużej przy piłce i wypracowali pięć groźnych akcji, po których zdobyli trzy gole.

Anioły Grodzisk wskoczyły na drugie miejsce skąd może ich w kolejnej kolejce zrzucić FC Bullace.

Obrazek
Toran von Rehentapfer skutecznie zagrzewał zawodników do walki.
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 15 kwi 2021, o 12:20

ObrazekObrazek
10.04.2021, Stadion Miejski
Anioły Grodzisk 1 (1 - 2) 2 FC Bullace
Trener przeciwnika: @Albert [Albid]
Posiadanie piłki: 42 - 58 (40-60)
Szanse: 2 - 8 (1-7)

Bramkę strzelił:
Leopold Sturm (rzut wolny)

Spotkania pomiędzy tymi zespołami mają długą historię i sięgają 2015 roku. Zazwyczaj były to spotkania, które wygrywały Anioły (bilans zwycięstw nadal jest korzystny dla Skrzydlatych 7-6). Niestety obecny trener nie ma sposobu jak pokonać FC Bullace i cztery ostatnie spotkania (towarzyskie) przegrał z kretesem. Niestety podobnie skończyło się spotkanie ligowe pomiędzy tymi zespołami (pierwsze od listopada 2018). Siła zespołu FC Bullace oszacowana na 12 punktów o cztery przewyższa możliwości Skrzydlatych. Mimo to, mecz był raczej wyrównany. Anioły przy piłce były przez 42% czasu gry, ale miały jedynie dwie groźne akcje pod bramką przeciwnika. Piękny gol z rzutu wolnego był jednak jedynym golem jaki padł do bramki FC Bullace.

Anioły odnotowały przegraną i spadły w tabeli na 4. pozycję. Przed nich wskoczyły FC Bullace i CKS Grabarnia Grodzisk. Na pierwszym miejscu bez zmian Beitar Bazylea FC z kompletem punktów.
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Anioły Grodzisk (SLP) - mecz towarzyski

Postprzez Bocian 21 kwi 2021, o 09:21

ObrazekObrazek
14.04.2021, Stadion Miejski
Anioly Grodzisk 2 (0 - 0) 0 Tigers Eldorat
Trener przeciwnika: @joahimvonribertrop [Pizmaczek11]
Posiadanie piłki: 59 - 41 (58-42)
Szanse: 6 - 1 (3-0)

Bramki strzelili:
Anselmo Horta (asystował Christoph Holzapfel)
Leopold Sturm (rzut wolny)

Kolejne spotkanie towarzyskie z Tygrysami. Dwa ostatnie mecze zakończyły się remisem więc wynik tego spotkania stał pod wielkim znakiem zapytania. Szczególnie, że do ataku wystawieni zostali dwaj niedoświadczeni zawodnicy- Antoni Maria Nurowski (21 l.), który w dwóch sezonach w sumie rozegrał cztery spotkania oraz Christiano Corrado (19 l.), który niedawno przybył do zespołu i nie rozegrał jeszcze żadnego oficjalnego meczu. Mimo kilku akcji podbramkowych obydwaj w tym meczu się nie sprawdzili otrzymując oceny odpowiednio 5 i 4. Na szczęście w II połowie spotkania wyręczyli ich obrońca i pomocnik, dzięki czemu Anioły wygrały 2:0.

Obrazek
Toran von Rehentapfer pociesza Christiano Corrado, który po nieudanym występie został zdjęty z boiska w 66. minucie.
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Anioły Grodzisk (SLP) - spotkanie pucharowe

Postprzez Bocian 29 kwi 2021, o 14:33

ObrazekObrazek
Dwumecz
21.04.2021, Stadion Miejski
KS Immortals 3 (0 - 0) 0 Anioły Grodzisk
Trener przeciwnika: [Cyber_smith ]
Posiadanie piłki: 57 - 43 (63-37)
Szanse: 4 - 3 (1-2)

28.04.2021, Stadion Miejski
Anioly Grodzisk 0 (0 - 1) 2 KS Immortals
Trener przeciwnika: [Cyber_smith ]
Posiadanie piłki: 56 - 44 (61-39)
Szanse: 0 - 3 (0-1)

Do tej rozgrywek pucharowych drużyny spotkały się w ramach ligowych rozgrywek trzykrotnie i mecze te wygrywał zespół z Grodziska. W dwumeczu pucharowym Anioły nie miały szans by podjąć rękawicę. Drużyna sromotnie przegrała obydwa mecze i tradycyjnie pożegnała się pucharem na tym etapie rozgrywek. Dodatkowo napastnik Gica Indreica doznał poważnej kontuzji i na dwa tygodnie wyleciał ze składu.
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 29 kwi 2021, o 14:38

ObrazekObrazek
24.04.2021, Sierot Secesji
Beitar Bazylea FC 1 (1 - 0) 0 Anioły Grodzisk
Trener przeciwnika: [Novakovsky]
Posiadanie piłki: 51 - 49 (52-48)
Szanse: 6 - 1 (3-1)

Beitar Bazylea FC jest zespołem, który ma najlepszą obronę - stracił do tej pory tylko trzy bramki. Nic dziwnego, że Anioły Grodzisk także nie były w stanie przebić się pod bramkę przeciwnika. Skrzydlaci mimo wysokiego posiadania piłki nie byli w stanie przebić się pod bramkę przeciwnika. Sami natomiast stracili bramkę, a przegrana zepchnęła ich na 6. pozycję w tabeli.
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Henryk von Wattzau 29 kwi 2021, o 15:00

Widzę, że niestety drużynie z miasta, w którym mieszkam nie wiedzie się najlepiej. Ciekawi mnie kwestia wsparcia finansowego owego zespołu. Jako interesujący się sportem, mógłbym zadotować na rzecz drużyny. Tylko do kogo mogę się z tym zgłosić? Kto jest trenerem?
Henryk von Wattzau
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Anioły Grodzisk (SLP)

Postprzez Bocian 29 kwi 2021, o 16:19

Henryk von Wattzau napisał(a):Widzę, że niestety drużynie z miasta, w którym mieszkam nie wiedzie się najlepiej. Ciekawi mnie kwestia wsparcia finansowego owego zespołu. Jako interesujący się sportem, mógłbym zadotować na rzecz drużyny. Tylko do kogo mogę się z tym zgłosić? Kto jest trenerem?

Zacznę od końca.
Oficjalnym właścicielem zespołu Anioły Grodzisk jestem ja, Piotr vel Bocian. Trenerem zespołu na potrzeby narracyjne na forum jest Toran von Rehentapfer :)

Co do kondycji zespołu, to uważam że nie jest tak tragicznie :)
Z uwagi na fakt iż dziś jest ostatni mój VIPowski dzień w X11, to pokuszę się rzutem na taśmę o kilka statystyk:

Jesteśmy najsłabszym zespołem w lidze..
Obrazek

Jesteśmy najbiedniejszym zespołem w lidze..
Obrazek

Cóż, najlepszym menadżerem też nie jestem ;)
Obrazek

Mimo wszystko udało mi się z drużyną awansować z Drugiej Klasy do Pierwszej i przez trzy kolejne sezony zajmujemy pewne miejsce w środkowej części tabeli (kolejno 5.,4.i 4. miejsce). Więc uważam, że po pierwsze liczy się coś więcej niż tylko cyferki i statystyki, a po drugie w tych okolicznościach radzę sobie całkiem nieźle ;)

Po więcej ciekawostek i statystyk zachęcam do spojrzenia na nasz Biuletyn Informacyjny.

Co do wsparcia zespołu to zawsze się ono przyda.
Kwestia do ustalenia w jakiej formie ma to się odbyć.

Obrazek
Toran von Rehentapfer i Piotr vel Bocian zastanawiają się, dlaczego jest tak dobrze, skoro wszystko jest tak źle.
Obrazek Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Joahim-von-R 29 kwi 2021, o 16:48

Statystyki: Są tragiczne.
Piotr vel Bocian: Jest świetnie!
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sarmacka Liga Piłkarska