Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kandydat nr 6 -> Kandydaci nr 4 oraz inni

Tutaj kandydaci rozwieją Wasze wyborcze wątpliwości oraz odpowiedzą na Wasze pytania.
Termin debaty: wtorek 21.07 - piątek 24.07
Zasady debaty

Re: Kandydat nr 6 -> Kandydaci nr 4 oraz inni

Postprzez Joahim-von-R 25 lip 2020, o 01:03

AF napisał(a):Nie. Ale zachowujesz się bezzasadnie w sposób ordynarny i wulgarny. Zostałeś nazwany nickiem z forum, który sam sobie dobrałeś i sam możesz zmienić. To nie jest żaden powód do takiej reakcji. Jest dużo lepszych sposobów, by upomnieć drugą osobę, że „hej, ja mam jednak imię”.

Organizatorów debaty chciałem jednocześnie przeprosić za „odejście od tematu”. Chciałem tylko dodać, że merytoryczna część komentarza Joahima pojawiła się po edycji. Pierwotnie zawierał on tylko to, co na screenie.

Wiem że mogłem. Ale czasem po prostu moje nerwy nie wytrzymują. Zwłaszcza przy wałkowaniu tego samego znowu.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Joahim-von-R

Postprzez kaxiu 25 lip 2020, o 08:20

Joahim-von-R napisał(a):
AF napisał(a):...

Wiem że mogłem. Ale czasem po prostu moje nerwy nie wytrzymują. Zwłaszcza przy wałkowaniu tego samego znowu.

JKW Andrzej Fryderyk nie ma na imię AF ;).
Wojciech Hergemon
Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu

Postprzez Taddeo 25 lip 2020, o 08:23

Powiem tyle, zdanie mojej mamy jest też moim zdaniem więc Krzysiu możesz drugi raz przeczytać (nwm czy możesz jako uczestnik debaty zadać pytanie Joahimowi - on nie jest kandydatem w wyborach).
(~) chor Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Szef Sztabu Generalnego KSZ
Miły Gryfek <3
Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Joahim-von-R 25 lip 2020, o 09:07

Taddeo napisał(a):(nwm czy możesz jako uczestnik debaty zadać pytanie Joahimowi - on nie jest kandydatem w wyborach).

Zadać może. Pytanie czy w tym dziale...
Rekrut Waffen-Ok

Obrazek
Joahim-von-R

Postprzez Krzysztof Hans 25 lip 2020, o 09:51

Zadałem przy okazji skoro po drodze w poszukiwaniu posta Oli nawinął mi się na widelec.
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.

Postprzez Guedes de Lima 25 lip 2020, o 10:08

Krzysztof Hans napisał(a):@OlaCzyli traktujemy Teutonie, Baridas i Sclavinię jako obce państwa? Pachnie mi tu secesją na którą to się nie zgadzam.

Czy Wicehrabia w związku z faktem, iż de facto mieszka w niezależnej Sclavinii nie będącej prowincją Księstwa Sarmacji rozważa przeprowadzkę do Starosarmacji? Przecież obecnie chcąc nie chcąc firmuje Wicehrabia udział w "secesji".
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Krzysztof Hans 25 lip 2020, o 11:35

Raczej nie choć takie pokusy się pojawiają. Sclavinia mimo wszystko to mój dom a za majstrowanie prxy regionie i tak prędzej czy później rozliczy kogoś historia :roll:
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.

Postprzez Guedes de Lima 25 lip 2020, o 11:43

Krzysztof Hans napisał(a):Raczej nie choć takie pokusy się pojawiają. Sclavinia mimo wszystko to mój dom a za majstrowanie prxy regionie i tak prędzej czy później rozliczy kogoś historia :roll:

De facto Konfederacja Sclavinii nie jest już regionem, lecz państwem stowarzyszonym. Myślę, że warto zaakceptować ten stan rzeczy i posługiwać się poprawną nomenklaturą. Wicehrabia deklarując, że traktuje Sclavinię jako dom powinien się z tego faktu cieszyć. Umocnienie pozycji Konfederacji bez uszczerbku w relacjach z Księstwem Sarmacji to olbrzymi sukces dla umęczonej historią krainy Jednorożca. Kto wie czy nie największy od powrotu w granice Korony w listopadzie 2011 roku.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Joahim-von-R 25 lip 2020, o 16:37

Krzysztof Hans napisał(a):Raczej nie choć takie pokusy się pojawiają. Sclavinia mimo wszystko to mój dom a za majstrowanie prxy regionie i tak prędzej czy później rozliczy kogoś historia :roll:

Wicehrabio. Proszę przestać Sclavinię regionem. Teutonię i Baridas też proszę nie nazywać regionem. Bo to są państwa stowarzyszone.

I czemu niby historia rozliczy reformatorów, a nie tych, którzy stają na ich drodze?
Rekrut Waffen-Ok

Obrazek
Joahim-von-R

Postprzez OlaChojnacka 25 lip 2020, o 19:24

kaxiu napisał(a):JKW Andrzej Fryderyk nie ma na imię AF ;).

Obrazek
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka
Baronessa w Sarmacji, najfajniejsza skunksiczka w całym Pollinie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Debata Przedwyborcza - lipiec 2020