Strona 1 z 2

Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 3 maja 2021, o 11:52
przez Aleksy Faradobus
Wielmożny Regencie, wnioskuję o nadanie mi obywatelstwa Sarmackiego.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 3 maja 2021, o 18:04
przez Aleksy Faradobus
Ponawiam mój wniosek.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 3 maja 2021, o 21:24
przez Prokrustes
Denis napisał(a):Ponawiam mój wniosek.


Zachęcam do uzbrojenia się w cierpliwość. Regent (oraz pozostała większość Sarmatów) nie działa w trybie czasu rzeczywistego.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 3 maja 2021, o 22:10
przez Antoni
Szanowny Panie,

niezmiernie cieszy mnie fakt, że zamieszkał Pan w Księstwie Sarmacji oraz planuje właśnie tutaj kontynuować swoją działalność w mikroświecie.

Tym bardziej cieszę się, że zdecydował się Pan ubiegać o sarmackie obywatelstwo. Jednakże w związku z opróżnieniem Tronu Książęcego w ostatnich dniach oraz trwającym okresem sprawowania tymczasowej władzy książęcej przeze mnie - sarmackiego obywatela jak 30-kilku innych - postanowiłem przy każdorazowym rozpatrywaniu wniosku o nadanie obywatelstwa, czym zazwyczaj trudni się Książę, umożliwić zabranie głosu przez innych obywateli, w szczególności w celu wyrażenia wątpliwości co do nadania obywatelstwa, jeżeli takie wątpliwości ktoś ma. W sytuacji kiedy takie wątpliwości się pojawią, bardzo mocno wezmę je pod rozwagę, a w ostateczności pozostawię decyzję przyszłemu Księciu, który, mam nadzieję, wskazany zostanie z dniem 9 maja 2021 roku.

Wobec powyższego, jeżeli któryś z sarmackich obywateli zechce wyrazić wątpliwości wobec powyższego wniosku o nadanie obywatelstwa, niech to zrobi teraz lub poprze powyższy wniosek przez obywatelską aklamację.

Jako Regent, osoba tymczasowo sprawująca władzę książęcą i nieposiadająca mandatu społeczeństwa uzyskanego w wyborach czy wolnej elekcji, obowiązkiem moim jest w spokojnych i przyjaznych warunkach dotrwać do wyłonienia następcy JKW Piotra II Grzegorza i nie chcę podejmować decyzji sprzecznych z wolą sarmackiego społeczeństwa, zatem w ich podejmowaniu nie będę kierować się wyłącznie własnym zdaniem, ale decyzje podejmować będę po zasięgnięciu opinii sarmackiego społeczeństwa.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 3 maja 2021, o 22:32
przez AJMaat
Mam pytanie: czy nie jest Pan twórcą państwa zwanego Królestwem Baridas? Widzę, że były przez Pana podejmowane niezdarne próby stworzenia rządu Baridas na uchodźstwie i zastanawiam się, czy da się to pogodzić z realizacją obywatelskich obowiązków w Sarmacji.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 4 maja 2021, o 06:48
przez Aleksy Faradobus
Nie jestem twórcą Królestwa Baridas.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 4 maja 2021, o 07:21
przez Federico
Chciałbym zadać podobne pytanie. Uprzedzam, że mogły to być jakieś niewyjaśnione halucynacje, ale widziałem w Pana profilu napis "Cesarstwo Niemieckie" i jedno słowo przed nim. Czy może Pan wskazać, co było tam napisane?

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 4 maja 2021, o 08:17
przez Aleksy Faradobus
Sarmacja.

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 4 maja 2021, o 08:28
przez Federico
A dlaczego usunął Pan napis "Cesarstwo Niemieckie"?

Re: Wniosek o Obywatelstwo

PostNapisane: 4 maja 2021, o 08:29
przez Aleksy Faradobus
Bo chciałem być czystym Sarmatą.