Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zbiórka na rejestrację instytucji

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Re: Zbiórka na rejestrację instytucji

Postprzez OlaChojnacka 10 maja 2021, o 21:43

Pawel Linde napisał(a):Albo będziemy trzymać poziom dyskursu albo będziemy pozwalać na skracanie przewodu komunikacyjnego w postaci obrazków.

Jedno nie wyklucza drugiego.
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka
Baronessa w Sarmacji, najfajniejsza skunksiczka w całym Pollinie.

Postprzez Pawel Linde 10 maja 2021, o 22:14

Prokrustes napisał(a):
Pawel Linde napisał(a):Nie wiem jakie preferuje Szanowna ciągotki, ale nie znam takiego traktowania. Rozumiem, że nie będzie Szanownej przeszkadzać jak zgaszę peta na Wać Panny czole?

Nie podoba mi się retoryka przemocy fizycznej. Proszę mieć to na uwadze.

Proszę wybaczyć, ale to Wać Panna Fatima użyła sformułowania nasączonego nieposkromioną agresją względem osobnika, którego nie trawiła, więc czasem mam wrażenie, że uwagi tego typu nie powinny iść tylko w moim kierunku, ale także względem innych.

To, że Wać Panna jest kobietą, to nie zwalnia jej z odpowiedzialności za słowa, których używa względem, bądź co bądź, ludzi.

Dlatego jeżeli zdjęcie potrafi, cytując Szlachetną Pannę Fatimę, zmieść kogoś i faktycznie to się dzieje, bo ów osobnik stał się więźniem, no to ja nie wiem gdzie ja v-żyję.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Pawel Linde
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Joahim-von-R 10 maja 2021, o 22:18

Pawel Linde napisał(a):Dlatego jeżeli zdjęcie potrafi, cytując Szlachetną Pannę Fatimę, zmieść kogoś i faktycznie to się dzieje, bo ów osobnik stał się więźniem, no to ja nie wiem gdzie ja v-żyję.

Pozwolę się wtrącić. Jak dobrze rozumiem, sugeruje pan, że to właśnie to zdjęcie było powodem umieszczenia Pana Muhamada w więzieniu?
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Joahim-von-R

Postprzez Pawel Linde 10 maja 2021, o 22:39

Joahim-von-R napisał(a):
Pawel Linde napisał(a):Dlatego jeżeli zdjęcie potrafi, cytując Szlachetną Pannę Fatimę, zmieść kogoś i faktycznie to się dzieje, bo ów osobnik stał się więźniem, no to ja nie wiem gdzie ja v-żyję.

Pozwolę się wtrącić. Jak dobrze rozumiem, sugeruje pan, że to właśnie to zdjęcie było powodem umieszczenia Pana Muhamada w więzieniu?

Pozwolę sobie zacytować uzasadnienie aktu oskarżenia złożonego przez Prefekturę:
Prefektura uznała, iż zagrożenie tym czynem wykonanym przez oskarżonego, jest znikome, wobec czego pozostawia tą sprawę do decyzji Trybunału.

Skoro spełnienie groźby zostało uznane przez Prefekturę jako znikome, postępowanie karne się nie skończyło, bo trwa nadal, tylko, że ten "straszny" przestępca siedzi już w więzieniu, bo jakieś przelewy zrobił czy tam coś napisał do kogoś... Nie przypuszczałem, że zrobienie przelewów czy napisanie czegoś do kogoś może być przyczynkiem do zamknięcia w więzieniu.

Uważam, że szala złości się przechyliła się na tak zwaną niekorzyść oskarżonego jak Prefektura zobaczyła, że zakłada muzułmańską organizację, co nie jest sprzeczne z sarmackim prawem, z tego co mi wiadomo...

Tworzy się niebezpieczny precedens, który polega na tym, że za niewłaściwe napisanie do kogoś można pójść siedzieć.

Ponadto, nie jest zabronione wzorowanie się na czymś, co istnieje w świecie realnym... Nikt nie sprawdził na poziomie zwykłej konwersacji, czy ten Jego Mość wie o czym pisze... Nawet jeżeli wiedział, to i tak Prefektura uznała ten czyn za ZNIKOMY i gość siedzi...
Pawel Linde

Postprzez Federico 10 maja 2021, o 23:02

Pan Muhamad został oskarżony za chęć wręczenia "łapówki" w zamian za sfałszowanie wyborów. Prefektura zachowuje neutralność religijną, a założenie wymienionej instytucji, w żadnym stopniu nie wpłynęło na postępowanie.

Jednocześnie upomina się wszystkich uczestników dyskusji o zachowanie szacunku wobec innych osób oraz stosowanie się do przepisów prawa.

(—) Mateusz Hugo,
Prefekt Generalny

Postprzez Pawel Linde 10 maja 2021, o 23:05

A jak ja wyrażę chęć zgwałcenia Szanownego Prefekta, to też pójdę siedzieć?
Pawel Linde

Postprzez Federico 10 maja 2021, o 23:07

Pawel Linde napisał(a):A jak ja wyrażę chęć zgwałcenia Szanownego Prefekta, to też pójdę siedzieć?

Teoretycznie tak. :)
mgr net. Poważany Federico Max Hugo van Adertis
herbu Zastęp

Opiekun Wielkich Oczu

Postprzez Pawel Linde 10 maja 2021, o 23:08

To proszę mnie zamknąć, bo wyrażam ogromną chęć przelecenia Szanownego Prefekta.
Pawel Linde

Postprzez Federico 10 maja 2021, o 23:10

Pawel Linde napisał(a):To proszę mnie zamknąć, bo wyrażam ogromną chęć przelecenia Szanownego Prefekta.

Może Pan złożyć wniosek o dobrowolne osadzenie w więzieniu, tylko proszę pamiętać, iż należy go złożyć w dziale Prefektury.
mgr net. Poważany Federico Max Hugo van Adertis
herbu Zastęp

Opiekun Wielkich Oczu

Postprzez Pawel Linde 10 maja 2021, o 23:12

Nie o tym rozmawiamy. Wyrażam publicznie chęć przeruchania Wać Pańskiej dupencji. Czy mógłby Wać Pan sprawić, abym poszedł siedzieć?
Pawel Linde

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura i rozrywka