Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Życzenia świąteczne

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Życzenia świąteczne

Postprzez Julian FER 19 gru 2020, o 11:45

Szanowni Sarmaci!
Dostojni Goście!
Moi Mili!

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a później Nowy Rok. Ostatnie czasy to okres wielu sporów, kłótni, innych waśni i uprzedzeń oraz rzucanych czarów okraszonych wieloma przypadkami realiozy.

Na prośbę obecnego Ministra Kultury Jego Królewskiej Wysokości Laurẽta Gedeona I postanowiłem już dziś założyć strój Świętego Mikołaja (dla niepoznaki założyłem też okulary, al;e podobieństwa wizerunku nie udało mi się uniknąć mimo wąsów i brody :D )oraz dla pobudzenia sarmackiej empatii zapytać Was o to czego życzycie sobie na nadchodzące Święta?

Obrazek

Jeśli czujecie taką potrzebę, by złożyć sobie życzenia, albo jeszcze lepiej - odważycie się kogoś oficjalnie przeprosić to na pewno zasłużycie na prezenty, a Mikołaj hojnie was nimi obdarzy.

Piszcie śmiało, a Mikołaj Was wysłucha, a jeśli da radę to może da lizaka i weźmie na kolanko :D
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Kościół Diuczej Wiary

Re: Życzenia świąteczne

Postprzez Julian FER 19 gru 2020, o 12:29

W związku z tym, że pierwsze życzenia otrzymałem od anonimowego górala, to pozwolę sobie je opublikować na zachętę dla pozostałych ;)
Obrazek
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Kościół Diuczej Wiary

Re: Życzenia świąteczne

Postprzez Laurẽt 20 gru 2020, o 11:49

Obrazek
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Prefekt Generalny
Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary