Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Logo PS

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Logo PS

Postprzez Piotr Jankowski 19 paź 2020, o 19:47

Witam!
Podczas debaty przed ostatnią wolną elekcją jeden z kandydatów (przepraszam ale nie pamiętam który) powiedział że warto by było stworzyć nowe logo Parku Stołecznego. Dlatego chciałbym powrócić z tym tematem zachęcając was wszystkich do dyskusji na ten temat, a także przedstawić swój pomysł. (może artystą nie jestem, ale zmajstrowałem coś takiego:)

Obrazek

(pełen rozmiar)
http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/qltx8HZX.png

Jeśli ktoś ma jakiejś uwagi, a szczególnie własny pomysł/projekt to jeszcze raz zachęcam do pisania poniżej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Re: Logo PS

Postprzez Ramael 19 paź 2020, o 21:31

Uniwersytet Martwych Dusz i Nieaktywnych Mieszkańców zgadza się z postulatem Piotra Jankowskiego o zazielenianiu naszych mediów. Obok logotypu zaprezentowanego przez Inicjodawcę, UMDiNM wysuwa propozycję odznako-logo-fajnego_obrazka Parku Stołecznego:

Obrazek

Nie bójcie się zzielenić!
...
Obrazek

...

Postprzez Guedes de Lima 20 paź 2020, o 08:52

Mistrz/Sztos/Petarda/Sztosiwo/Piękne
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Jul 20 paź 2020, o 19:38

Bardzo ładny!
Ale może jednak motyw z korzeniem a nie skałą? Park Stołeczny to coś, gdzie wszyscy zaczynali. Motyw z korzeniem mega pasuje.
Juliette Altrimenti

Postprzez Ramael 20 paź 2020, o 19:51

Jul napisał(a):Bardzo ładny!
Ale może jednak motyw z korzeniem a nie skałą? Park Stołeczny to coś, gdzie wszyscy zaczynali. Motyw z korzeniem mega pasuje.

To szczyt pasma górskiego a nie skała. Skaj iz da limit. Propozycja UMDiNM nie jest kontrą wobec logotypu Inicjodawcy. Przedstawiona grafika to fajny ficzerek do korzennego loga, odznaka, nalepka, grafika dla fanów instytucji. :serduszko_dla_jul: Hajsiki uzbierane podczas sprzedaży nalepek przeznaczone zostaną na pasze dla represjonowanych kóz gellońskich.
...
Obrazek

...

Postprzez Piotr Jankowski 21 paź 2020, o 15:30

Ramael napisał(a):
Obrazek

Jakby nie mogłem się od dłuższego czasu zalogować, ale bardzo mi się ta grafika podoba.
Królestwo Hasselandu

Powrót do Kultura i rozrywka