Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Kowen Czarowników, Wiedunów i Szeptunów

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Re: Kowen Czarowników, Wiedunów i Szeptunów

Postprzez Eradl 23 lis 2021, o 22:10

o! To ja mam pomysł na eliksir w którego skład wchodzą:
1.Woda
2.Jęczmień
3.Chmiel
4.Drożdze

Właściwości tego eliksiru są iście magiczne, zwłaszcza jeśli spożyjemy go w większej ilości :)
Kmdr ppor. Eradl Adrien Marcus Pius mar. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu

Postprzez Sorcha 23 lis 2021, o 23:39

Bracie, słuszną linię zapodajesz, wszak wiadomo, że ów eliksir wzbudza odwagę i szczere wyznania, a i prowadzi do obudzenia naszej prawdziwej natury.
Człowiek, który go spróbuje, posmakuje i zawdy stosuje, robi się bardziej społeczny, a i stres ustępuje :D
Obrazek
Obrazek

Postprzez JRII 29 lis 2021, o 00:29

Cześć wszystkim!

szukałem miejsca przepełnionego magią, czy dobrze trafiłem?
Na noc andrzejkową proponuję podjąć próbę nawiązania konktaktu z duchami przodków Sarmacji, ale dopiero się uczę sztuki magii. Macie jakieś pomysły? Od czego zacząć?
JRII
Obrazek

Postprzez Sorcha 29 lis 2021, o 09:26

Witaj Bracie, widzę żywe zainteresowanie Kowenem, zatem zapraszam w nasze szeregi https://www.sarmacja.org/instytucja/profil/S00129

Co do wywoływania duchów, to nie nasza domena, nie należy niepokoić tych, co odeszli na wieczny spoczynek nawet jeśli mamy na myśli zabawę, a nie real).
Pytasz od czego zacząć?
Zacznij od znalezienia magii w sobie, możesz zająć się ziołami, magią intencyjną, wróżbiarstwem lub zwyczajnie straszyć wieczorami po okolicy :D
Magia to przede wszystkim wiara w swoje możliwości, ludzki umysł ma wielką moc sprawczą, bądź własnym wizjonerem :)
Obrazek
Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Kultura i rozrywka