Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[MLK] Astra Angemont

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

[MLK] Astra Angemont

Postprzez Natalie A WD 8 lis 2021, o 15:56

Dzisiaj o godzinie 9:45 odbył się pierwszy towarzyski mecz kobiecej drużyny grającej w nowopowstałej Mikronacyjnej Lidze Kobiet. Drużyna Astra Angemont - prowadzona przez Natasyę Åsę Waksman-Dëter - zwyciężyła u siebie drużynę Kociaki Vienbien (Fatima). Pierwsza połowa meczu zakończyła się bez zdobyczy bramkowej którejkolwiek z drużyn. W drugiej połowie natomiast, a dokładniej w 56 minucie, Karolina Piłsudska (Kociaki Vienbien) trafiła piłką do siatki. Na szczęście Astry gola nie uznano. Po tym wydarzeniu zawodniczki Astry zmobilizowały się i w 86 minucie po asyście Visnja Duro (nowy zakup) oraz strzale naszej OBROŃCZYNI Katarzyny Peszyny Astra Angemont zdobyła prowadzenie. Do końca ńca meczu wynik 1-0 utrzymał się i nasze zawodniczki zeszły z boiska ze zwycięstwem. Oczywiście to tylko mecz towarzyski, ale ten mecz pokazał nam wartość naszych nowo zakupionych zawodniczek. Czekamy na początek pierwszego sezonu MLK.
Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Re: [MLK] Astra Angemont

Postprzez Fatima 8 lis 2021, o 16:04

Wczoraj remis, dziś przegrana ale widzę potencjał duży u moich zawodniczek. Tylko trzeba teraz mądrze poprowadzić ;p Lepiej idzie niż przejęcie w trakcie sezonu drużyny w męskiej lidze xd

Dzięki za mecz!
(—) Fatima Marcjan-Chojnacka
sekretarz koronna Dworu JKM Arkadiusza Maksymiliana,
lady steward Królestwa Hasselandu,
wicemarszałek, posłanka
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dwór Jego Książęcej Mości
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Natalie A WD 8 lis 2021, o 16:07

Też dzięki za mecz!
Ja nie ukrywam, że wytropilam chyba 5 bardzo dobrych zawodniczek. Zakupiłam je i w składzie spisują się dobrze. Potwierdza to dzisiejsza asystentka.
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Natalie A WD 15 lis 2021, o 17:27

Pierwszy ligowy mecz Astra wygrała. 3:2 taki wynik ujrzeli kibice po końcowym gwizdku w meczu z OCD Nowy Brzeg. Pierwsza bramka padła po strzale głową Blanki Kulki w 19 minucie meczu. Strzał dał Astrze prowadzenie. Do końca pierwszej połowy na tablicy widniało 1:0 dla Astry. Niestety druga połową zaczęła się dla Astry tragicznie. W 47 minucie strzałem z dystansu popisała się Honorata Przytula. Wynik 1:1. W 58 minucie piłka po raz kolejny piłka trafiła do siatki Astry. Na nasz eszcęście gola nie uznano. Na wynik 3:1 dwoma golami podniosła Visnja Duro. Dwie główki tej zawodniczki , pierwsza w 65 i druga w 84 minucie, dały Astrze zwycięstwo. Zawodniczki OCD Nowy Brzeg walczyły jednak do końca. W 91 minucie Bogumiła Adamiec pokonała naszą bramkarkę strzałem z pola karnego. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Astra w tym momencie zajmuje 2 miejsce w lidze.

Na plus: Napad. Szczególnie Visnja Duro. Bardzo dobrze spisała się w dzisiejszym meczu.

Na minus: Obrona. Tutaj lekko kulejemy. 2 stracone bramki i dlatego wyłącznie 2 miejsce.
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Natalie A WD 23 lis 2021, o 10:51

Ostatni mecz nasz zawodniczki zremisowały z drużyną FFNKF po nudnym meczu 0-0. Nie jest to dobry wynik gdyż nasze zawodniczki były lepiej oceniane przez ekspertów w programach przedmeczowych. Remis nie jest dobrym wynikiem, ale na pewno nie krzywdzi nikogo. Zawodniczki drużyny przeciwnej pokazały dużą dyscyplinie w obronie. Myślę, że szanse na naszą wygraną zniknęły wraz z zejściem z boiska naszej zawodniczki, Nadine Flaig, w 79 minucie meczu.

Na plus: w sumie nie łatwo mi znaleźć w tym meczu plusy, chyba jedyny to czyste konto

Minusy: nasze zawodniczki nie potrafią w najważniejszych momentach meczu przekąć inicjatywy (wzmocnić pomoc), napastniczka za bardzo agresywnie grała i zeszła z boiska co pogrzebało nasze szanse (bardziej ostrożna gra)
Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Ignats ik Ruth 23 lis 2021, o 10:54

Natalie A WD napisał(a):Na plus: w sumie nie łatwo mi znaleźć w tym meczu plusy, chyba jedyny to czyste konto.

Z innych plusów: miałyście większe niż my posiadanie piłki i więcej niż my szans strzeleckich. Brak skuteczności pewnie boli, ale myślę, ze koniec końców statystki meczowe to niezły prognostyk na później.
Natomiast po mojej stronie czyste konto to rzeczywiście jedyny plus, no - może jeszcze znaczny wzrost WR jednej z juniorek, ale to z przebiegiem meczu ma chyba nie za dużo wspólnego. xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(—) Ignacy Urban de Ruth
królowa-matka Baridasu, diuk Altborka, diuk-małżonek Markony, dzierżawca Wschodniego Domu
Sɪᴇʀᴏᴛᴀ Bᴀʀɪᴅᴀsᴋᴀ Pᴏ Zᴅʀᴏᴡʏᴍ Rᴏᴢsᴀ̨ᴅᴋᴜ Mᴀᴊᴀ̨ᴄᴀ Zᴀᴛᴡᴀʀᴅᴢᴇɴɪᴇ

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Natalie A WD 29 lis 2021, o 19:55

Dzisiaj nasze zawodniczki rozegrały mecz przeciwko drużynie z Wielkich Oczu. Nasze zawodniczki pokazały co potrafią wygrywając spotkanie 3:1. Pierwsza polowa nie była za ciekawa - kilka żółtych kartek dla zawodniczek DKP. Druga połowa rozpoczęła się dla nas źle 51 minuta i gol dla przeciwniczek. Naszczęście Visnja Duro miała dzisiaj swój dzień ustrzeliła hattricka strzelając gole w 67, 69 i 87 minucie.

Na plus: Posiadanie piłki (69/31 dla nas), okazje (9/2 dla nas) oraz bardzo dobry mecz Visnji Duro. Rośnie nam lider.

Na minus: Na pewno boli brak czystego konta, było to w zasięgu.
Obrazek
Dobry Obywatel

Powrót do Kultura i rozrywka