Strona 1 z 1

Ewakuacja

PostNapisane: 28 paź 2020, o 11:24
przez Hetman_Gotfryd
Rozpoczynamy oficjalna ewakuację Bazy z terenu Baridasu. Ewakuujemy wszystko co możemy zabrać, wszystko to co nie zabieżemy ma zostać zniszczone nie może wpaść w ręce sił Unii. Dodatkowo wprowadzić kordon ochronny wokoło bazy, celem powstrzymania wszelkich prób zajęcia jej przez wrogie siły. Zezwalam na użycie siły w tym otwarcia ognia w przypadku naruszenia naszej strefy bezpieczeństwa.
Do ewakuacji używamy sił morskich i lotniczych, lotnictwo marynarki zapewnia osłonę z powietrza a KSP zapewni samoloty transportowe.

Re: Ewakuacja

PostNapisane: 28 paź 2020, o 11:52
przez OlaChojnacka
Czy aby na pewno KSZ miało swoje bazy w Baridasie?
Pytam, bo przeszłam go wzdłuż i wszerz i nic nie znalazłam.

Re: Ewakuacja

PostNapisane: 28 paź 2020, o 12:03
przez Hetman_Gotfryd
Czcigodna Baronesso

Tak KSZ miało na terenie Baridasu swoją bazę, którą obecnie ewakuujemy. Opcjonalnie proces naszego opuszczenia tej bazy zajmie nam do 30 dni.

Re: Ewakuacja

PostNapisane: 28 paź 2020, o 13:07
przez OlaChojnacka
Republika Baridas była związana prawie 14 lat z Księstwem Sarmacji.

I tyle dni daję KSZ na całkowite usunięcie się z naszego terytorium.
W przeciwnym wypadku wojska Unii/Baridasu będą najmniejszym KSZ problemem.

Re: Ewakuacja

PostNapisane: 28 paź 2020, o 13:15
przez Hetman_Gotfryd
Czcigodna Baronesso

Cieszy mnie chęć do wypracowania dogodnego terminu, znaszaj strony został on maksymalnie skrócony i nie jestem wstanie go przyspieszyć ludzie też mają swoje ograniczenia. Ilości sprzętu i masy żołnierzy + cywilów są znaczne a nawet my mamy ograniczenia. Z naszej strony data 26 listopada 2020 jest najbardziej realnym scenariuszem zakończenia naszej KSZ obecności w Baridasu.

Re: Ewakuacja

PostNapisane: 8 lis 2020, o 16:29
przez Hetman_Gotfryd
Na chwilę obecną, udało nam się już ewakuować 70% zasobów materiałowych i prawie 50 % ciężkiej techniki wojskowej. Zdecydowana większość okrętów transportowych została skierowana do Zommerland, celem wsparcia tamtejszej ewakuacji. Most powietrzny zapewnia przrzut żołnierzy i cywilów do Sarmacji. Większość cywilnych rzeczy jest transportowana na pokładzie okrętów cywilnych, wynajętych od armatorów. Dużym problemem jest za to brak możliwości ewakuacji 3 okrętów będących w naprawie ich stan nie pozwala je wyprowadzić w morze. Trwają prace nad rozwiązaniem tego problemu. Na dzień dzisiejszy nie odnotowano incydentów zagrażających naszej ewakuacji.