Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Galeria Twarzy Gellońskich i Starosarmackich

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.
Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Galeria Twarzy Gellońskich i Starosarmackich

Postprzez Winheart 27 maja 2014, o 08:24

Drodzy Mieszkańcy GiSu,

może najstarsi z Was jeszcze pamiętają Galerię Twarzy Sarmackich. Było to miejsce, gdzie każdy mógł podejrzeć realne oblicze innych uczestników zabawy. Oczywiście kopiowanie tego pomysłu w takiej formie nie jest bynajmniej moją intencją, ale chciałabym z niego wyjść. Stąd zapraszam wszystkich mieszkańców GiSu, którzy mają życzenie podzielić się z nami prawdziwą facjatą do przesyłania mi swoich zdjęć. Na ich podstawię stworzę każdej zainteresowanej osobie klimatyczny portret. Można do zdjęcia dołączyć fotografie elementów, które również chcielibyście na owym portrecie znaleźć. Myślę, że może wyjść z tego coś fajnego.

Oczywiście nie ma co liczyć, że galeria powstanie dziś, bądź jutro. Nie wydaje mi się, żebym była w stanie stworzyć więcej niż 1 portret tygodniowo (wiadomo: mąż, rodzina, praca...) ale takiego czegoś jeszcze w Księstwie nie ma, a jest to świetna okazja by bardziej wczuć się w klimat (dopuszczalne są wszelkie zbroje, broń, wachlarze, maski, kwiatki, sukienki, zwierzątka i co tam sobie wymarzycie).

Soł... mój email jest w profilu :) Zapraszam do zabawy.
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek

Re: Galeria Twarzy Gellońskich i Starosarmackich

Postprzez RattusNrv-Ch 27 maja 2014, o 08:35

Cali napisał(a):ale chciałbym z niego wyjść

Cali napisał(a):wiadomo: mąż, rodzina, praca...

Czy ja o czymś nie wiem? :P
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Winheart 27 maja 2014, o 08:42

Najdroższy, na pewno nie wiesz wielu rzeczy :twisted:
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Helwetyk 27 maja 2014, o 09:14

Piękna inicjatywa, proszę monitować! :D
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez zbbrow 29 maja 2014, o 22:20

Panie Helwetyk, jako że nie odniosłeś się do mojego pytania w innym wątku, istnieją archiwa nasza.sarmacja.org Avistaka czy nie? Jeśli tak, mieliśmy starą galerię twarzy - perełka!
Zbyszko Gustolúpulo

Postprzez Helwetyk 29 maja 2014, o 22:22

zbbrow napisał(a):Panie Helwetyk, jako że nie odniosłeś się do mojego pytania w innym wątku, istnieją archiwa nasza.sarmacja.org Avistaka czy nie? Jeśli tak, mieliśmy starą galerię twarzy - perełka!

Pytanie mię ominęło, ale i tak należy zadać je NIA… :-)
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez piwniczak 29 maja 2014, o 22:25

Helwetyk napisał(a):
zbbrow napisał(a):Panie Helwetyk, jako że nie odniosłeś się do mojego pytania w innym wątku, istnieją archiwa nasza.sarmacja.org Avistaka czy nie? Jeśli tak, mieliśmy starą galerię twarzy - perełka!

Wbrew temu, co zarzuca NIA pewien anonimowy Książę-Senior - żadne archiwa nie przepadły i ciągle są. Po prostu to uzdatniamy powoli i szczerze mówiąc - trochę nam się ulewa z tego tytułu.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Helwetyk 29 maja 2014, o 22:26

christosza napisał(a):
Helwetyk napisał(a):

Wbrew temu, co zarzuca NIA pewien anonimowy Książę-Senior - żadne archiwa nie przepadły i ciągle są. Po prostu to uzdatniamy powoli i szczerze mówiąc — trochę nam się ulewa z tego tytułu.

Jakbym napisał zgodnie z przypuszczeniem, że „NIA na 99% je posiada”, to byście nie poczuli się wywołani do tablicy. Ha! :lol:
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez zbbrow 29 maja 2014, o 22:31

Zapytanie do NIA skierowane. Ja nie zakładam czy sa czy nie ma, bo mówimy o stronach z 2005 roku, więc byłbym bardzo mile zaskoczony, gdyby dzieła sprzed 9 lat istniały jeszcze na serwerze! :)
Zbyszko Gustolúpulo

Postprzez Winheart 30 maja 2014, o 07:34

Niedawno to ktoś przypominał :) i zarzucał zdaje się linkiem... oczywiście przed przeniesieniem serwera... ale wątpię by coś takiego przepadło więc wystarczy jedynie poczekać... A w tym czasie wysyłać nowe zdjęcia wraz z jakimiś dodatkami. W chwili obecnej pracuję nad 1 portretem w otoczce Rzymskiej. Efekty być może niebawem :D
Sołtys Nadziei
Obrazek

Następna strona

Powrót do Archiwum