Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Organ ścigania
Obrazek

Wszelkie objawy spamu w dziale Prefektury Generalnej są nietolerowane. Jeżeli nie jesteś właścicielem lub stroną wniosku/zawiadomienia — nie komentuj go. Przed złożeniem wniosku/zawiadomienia zapoznaj się z zasadami.

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Postprzez Krzysztof Hans 13 paź 2021, o 10:40

Grodzisk, dnia 11.10.2021 r.

Jego Książęca Wysokość Arkadiusz Maksymilian
Prefekt Generalny

Na podstawie Art. 43. ust. 1. pkt. 2 Kodeksu Sprawiedliwości ("Zabronione pod groźbą kary więzienia do trzech miesięcy i ścigane z oskarżenia prywatnego jest stosowanie groźby bezprawnej wobec pokrzywdzonego lub osoby mu bliskiej,") kieruje wniosek o możliwość popełnienia przestępstwa przez Federico van Adertis-Herbatkę (AH319)
Jako dowód przesyłam niniejszy screen z Discorda:
Obrazek
Bardzo proszę o rozpatrzenie niniejszej sprawy.

Z uszanowaniem
(-) Krzysztof Hans-Arped Winnicki

PS: Będący poniżej post autorstwa Ludwika Tomoviča podchodzi pod Art. 44. ust. 1. pkt. 2 Kodeksu Sprawiedliwości ("Zabronione pod groźbą kary więzienia do siedmiu dni jest używanie wyrazów wulgarnych w miejscu publicznym") ale decyzje co niego zostawiam Prefektowi Generalnemu nie składając ze swojej strony wniosku w tej sprawie.
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Postprzez Krzysztof Hans 13 paź 2021, o 13:05

Wkradł się błąd. Zawiadomienie datowane jest na dzień dzisiejszy tj. 13.10.2021 roku.
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.

Postprzez Heinrich 13 paź 2021, o 13:13

Jeżeli mogę się wypowiedzieć. Z całym szacunkiem, ale chciałbym dać Panu Hansowi radę, żeby nauczył się odróżniać żart od prawdziwej groźby, a nie od razu lecieć do Prefektury i składać zawiadomienie. Bo w tej wypowiedzi Federico, jedzie żartem na kilometr, przynajmniej dla mnie. Specjalnie Federico wstawił uśmieszek z językiem, żeby było to odebrane z dystansem. Z drugiej strony traktujemy to jako zabawę, mam nadzieję, i nie dajmy się wyprowadzić z równowagi wiadomościami, które realnie nam nie zagrażają. Pozdrawiam. :D :D
(-) szer. Heinrich von Wattzau-Adertis,
żołnierz Książęcych Sił Lądowych,
prezes Organizacji Food-Net,
trener DKP Wielkie Oczy,
burmistrz Wielkich Oczu
Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Krzysztof Hans 13 paź 2021, o 13:19

W takim razie jeżeli to jest żart to wycofuje wniosek. Nie zauważyłem tego uśmieszka :mrgreen:

PS: Wnioskuje do Federica by w związku z powyższą decyzją wycofał swój wniosek. Ja od siebie serdecznie go przepraszam.

Postprzez Heinrich 13 paź 2021, o 13:25

Krzysztof Hans napisał(a):W takim razie jeżeli to jest żart to wycofuje wniosek. Nie zauważyłem tego uśmieszka :mrgreen:

PS: Wnioskuje do Federica by w związku z powyższą decyzją wycofał swój wniosek. Ja od siebie serdecznie go przepraszam.

No to już jest śmieszne :D :D :D
(-) szer. Heinrich von Wattzau-Adertis,
żołnierz Książęcych Sił Lądowych,
prezes Organizacji Food-Net,
trener DKP Wielkie Oczy,
burmistrz Wielkich Oczu
Obrazek
Starosarmacja
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Krzysztof Hans 13 paź 2021, o 13:58

Z racji pokomplikowania się sytuacji wycofuje ostatecznie wniosek i proszę o mediacje pomiędzy mną a Federiciem by usunąć spór.

Postprzez Laurẽt 13 paź 2021, o 21:22

Szanowni Dyskutujący w Prokuraturze,

w związku z wycofaniem wniosku oraz prowadzeniem prywatnej dyskusji w dziale urzędowym, w którym powyżej zamieszczony regulamin mówi, że wszelkie objawy spamu nie będą tolerowane niniejszym informuję, że decyzję w tej sprawie zamieszczę za chwilę, a wątek zamykam.

Z poważaniem,
Obrazek
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Powrót do Prefektura Generalna