Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek

Wniosek

Postprzez esde 21 maja 2021, o 09:21

Szanowny Kanclerzu,

jako, że mam do złożenia kilka wniosków, dla pewnego działowego porządku robię to w formie jednego zbiorczego wniosku:

Wniosek o wsparcie finansowe

Ja Stanisław Dmowski, legitymujący się paszportem ID AH347, przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu 4 maja 2021 r. składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.

Wniosek o przeniesienie artykułu

Wnioskuję o przeniesienie artykułu mojego autorstwa pt. O potoczyźnie z Parku Społecznego do mojej instytucji tj. Słowo Zgorzkniałego Dziada. Załączam potwierdzenie przelewu.

Obrazek

Wniosek o rejestrację partii politycznej

Wnioskuję o rejestrację partii politycznej o nazwie "Alternatywa dla Sarmacji" z siedzibą w mieście Harz. Mój numer paszportu to AH347. Na podstawie art. 3 ust. 7 pkt 2 ustawy o finansach publicznych wnoszę o częściowe lub całkowite zwolnienie z opłaty rejestracyjnej z uwagi na ważny interes społeczny, jakim jest istnienie partii politycznych w Księstwie Sarmacji.
Stanisław Dmowski
emeryt

Re: Wniosek

Postprzez K.W.v.Ch.G. 22 maja 2021, o 03:17

Szanowny Wnioskodawco,

Informuję, iż Pana wniosek o wsparcie finansowe na start został rozpatrzony pozytywnie. Niestety nie ma możliwości przeniesienia artykułu za pośrednictwem Instytutu Przestrzegania Netykiety (IPN), proszę przedstawić swoją prośbę Naczelnej Izbie Architektury. Opłata za tę sprawę została zwrócona. Rada Ministrów przystanęła na częściowe odstąpienie od pobrania opłaty za rejestrację Pana instytucji, partii politycznej, ze względu na ważny interes społeczny na podstawie art. 3 ust. 8 Ustawy o Finansach Publicznych; w celu realizacji wniosku proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu w kwocie Ⱡ20 000 (słownie: dwadzieścia tysięcy libertów).

Z poważaniem,

(-) Konrad von Chamier-Gliszczyński
Kanclerz
Konrad von Chamier-Gliszczyński h. Trzy Gwiazdy
Kanclerz, Minister Sprawiedliwości, Poseł na Sejm, Asesor TK
kawaler Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu