Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

KSZ witają JKM Arkadiusza Maksymiliana

KSZ witają JKM Arkadiusza Maksymiliana

Postprzez Hetman_Gotfryd 11 maja 2021, o 10:44

Wasza Książęca Mość,
Czcigodni obywatele i mieszkańcy Księstwa Sarmacji,

Obecny moment to przede wszystkim okres radości, gratulacji, a także życzeń dla nowo wybranego Księcia Arkadiusza Maksymiliana.

Urząd na który go wybraliśmy nie należy do łatwych, z czego Jego Książęca Mość z pewnością zdaje sobie sprawę. W tym momencie życzę Powodzenia i wszystkiego dobrego. Wierzę że właśnie Ty Książę, możesz wprowadzić Księstwo Sarmację w czasy aktywności i na nowo odbudować majestat monarchii.

Jak już wspomniałem, stanowisko głowy państwa nie jest łatwe. Naszym zadaniem więc, jako obywateli Księstwa Sarmacji, jest udzielenie Jego Książęcej Mości jak największego wsparcia.

Chodzi o odzew, gdy JKM będzie go potrzebował. O udział w inicjatywach i ich wsparcie. Jesteśmy tragicznie doświadczeni ostatnim rokiem. Dlatego w tych trudnych chwilach Sarmaci zaufali właśnie twojej osobie.

Z mojej strony, oraz ze strony żołnierzy Książęcych Sił Zbrojnych mogę zapewnić, że w naszych szeregach zawsze odnajdzie Książę wsparcie, pomoc oraz radę. Jesteś naszym zwierzchnikiem i dowódcą. I jesteśmy dumni, że możemy służyć w siłach zbrojnych pod Twoim dowództwem.

Vivat Książę!
Vivat Sarmacja!
Vivat KSZ!

Obrazek
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: KSZ witają JKM Arkadiusza Maksymiliana

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 13 maja 2021, o 15:25

Jaśnie Oświecony Diuku Hetmanie,
Żołnierze Książęcych Sił Zbrojnych!

Jeszcze raz z dużą radością dziękuję za złożone życzenia oraz słowa wsparcia, zarazem odsyłając do tej odpowiedzi, którą wystosowałem do podobnej wypowiedzi Jaśnie Oświeconego Diuka Hetmana.

(—) Arkadiusz Maksymilian
Książę
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji

Powrót do Archiwum książęce