Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięga książęca

Re: Przysięga książęca

Postprzez Joahim-von-R 11 maja 2021, o 09:21

Wasza Książęca Mość,

W imieniu Prezydenta Zjednoczonego Państwa Voxlandu i Westlandu Aleksandra Novaka oraz wszystkich obywateli Zjednoczonego Państwa gratuluję wyboru na tron Księstwa Sarmacji. Przewaga jaką osiągnął WKM nad innymi kandydatami jasno pokazuje, że WKM jest osobą, której Sarmaci bardzo mocno ufają. Wszyscy mieszkańcy ZP życzą długiego i udanego panowania.

(-)Joahim von Ribertrop
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Joahim-von-R

Postprzez Hetman_Gotfryd 11 maja 2021, o 10:52

Gwardziści 1 Pułku Straży Przybocznej z garnizonu Grodzisk, w swoim stylu powitali nowego Naczelnego Dowódce KSZ. W imieniu swoim jak i całej Armii, gratulujemy wyboru i objęcia tak zaszczytnego stanowiska. Może JKM Arkadiusz Maksymilian liczyć na nasze wsparcie, nie zawiedziemy w godzinie próby.

Vivat Książę!
Obrazek

https://youtu.be/q72lGmKLZss
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 11 maja 2021, o 21:14

Wasza Ekscelencjo,

wyrażam moje podziękowania dla Waszej Ekscelencji za słowa gratulacji oraz życzeń złożone w imieniu własnym, a także Ekscelencji Prezydenta Zjednoczonych Voxlandu i Westlandu oraz wszystkich mieszkańców Zjednoczonego Państwa. Proszę przyjąć moje pozdrowienia dla Pana Prezydenta oraz obywateli Zjednoczonego Państwa wraz z zapewnieniem o mojej otwartości na dialog oraz wszelkiej chęci współpracy.

Z wyrazami uznania,
(—) Arkadiusz Maksymilian
Książę

Do wiadomości: @joahimvonribertrop
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 11 maja 2021, o 21:23

Jaśnie Oświecony Diuku Hetmanie,
Żołnierze Książęcych Sił Zbrojnych wszystkich stopni
!

Z radością przyjąłem słowa podziękowań, gratulacji oraz powitań wypowiedzianych w Waszym imieniu przez Jaśnie Oświeconego Hetmana. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko za nie serdecznie podziękować! Chciałbym już teraz wyrazić nadzieję, że podczas mojej koronacyjnej uroczystości nie zabraknie tradycyjnej wojskowej części z — mam nadzieję — jak najliczniejszym Waszym udziałem.

Chciałbym również i Wam w imieniu całego Narodu złożyć moje słowa podziękowań za Waszą oddaną służbę dla całej Rzeczpospolitej Sarmackiej, jednocześnie prosząc Was o to, byście wspierali ją dalej swoimi siłami i swym zaangażowaniem, pamiętając, że Wy także możecie liczyć na wsparcie i dobrą radę Waszego księcia.

Książę
Książę Sarmacji

Postprzez M. Fiodorow-Frasatti 12 maja 2021, o 19:09

napisał(a):
Wasza Książęca Mość ,

gratuluję objęcia tronu i życzę długiego i owocnego panowania. Myślę że to panowanie przyniesie Sarmacji dużo sukcesów. Niech wam Bóg pomoże w rządach i was. Vivat Książę!

Z wyrazami rewerencji
(—) Ks. Denis von Lambert
Wikariusz parafii katedralnej w Angemoncie

Do wiadomości: @ArkadiuszMaksymilian
mgr net. Maximilian Fiodorow-Frasatti
Głowa rodu Fiodorow-Frasatti
Baron Portu Dostojewsk
Książę Brodryjski
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.o. Chana Nowej Ordy
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 13 maja 2021, o 15:37

Panie i Panowie,

serdecznie dziękuję Wam wszystkim — każdej i każdemu z osobna, że jako osoby prywatne złożyliście w niniejszym wątku na moje ręce pełne dobroci słowa gratulacji oraz życzeń. Głęboko liczę na to, że zechcecie przybyć na moją uroczystość koronacji, która odbędzie się 29 maja, w sobotę.

Z poważaniem,
Książę
Książę Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum książęce