Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Złożenie gratulacji

Złożenie gratulacji

Postprzez K.W.v.Ch.G. 9 maja 2021, o 21:49

Wasza Książęca Mość,

W imieniu własnym chciałbym złożyć gratulacje z okazji wyboru na Księcia Sarmacji i Króla Hasselandu w wolnej elekcji. Liczę, iż niebawem uda nam się rozpocząć owocną współpracę w ramach wypracowywania reform we wszystkich naszych resortach. Głos obywateli, oddany w wyborach, pokazał, iż WKM cieszy się ogromnym poparciem społecznym, a legitymizacja obecnej władzy książęcej ma znaczenie niesłychane. To będzie dla mnie niezmierny zaszczyt móc wiernie służyć Waszej Książęcej Mości jako Wasz wierny kanclerz.

Vivat Princeps et Rex Arkadiusz Maksymilian!

Uniżony,

(-) Konrad von Chamier-Gliszczyński
Kanclerz

Obrazek
Konrad von Chamier-Gliszczyński h. Trzy Gwiazdy
Kanclerz, Minister Sprawiedliwości, Poseł na Sejm, Asesor TK
kawaler Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Re: Złożenie gratulacji

Postprzez Janusz Zabieraj 10 maja 2021, o 09:10

Obrazek

Wasza Książęca Mość,

W imieniu własnym oraz wszystkich wiernych Kościoła Rotryjskiego chciałbym złożyć gratulacje z okazji wyboru na Księcia Sarmacji i Króla Hasselandu w wolnej elekcji. Żywię nadzieję na udaną współpracę na linii Pałac Książęcy - Pałac Prymasowski tak, aby wolność religii cieszyła się poważaniem w całym Księstwie, a nasze działania ubogacały aktywność i służyły rozwojowi nas wszystkich.

Vivat Princeps et Rex Arkadiusz Maksymilian!

Łącząc wyrazy szacunku
(-) Janusz Adam kardynał Zabieraj
Biskup Angemont
Prymas Królestwa Hasselandu i całej Sarmacji

Obrazek
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Trybunał Koronny

Gratulacje od Prefektury Generalnej

Postprzez Federico 10 maja 2021, o 09:32

Wasza Książęca Mość!

W imieniu własnym, oraz całej Prefektury Generalnej, składam wielkie gratulacji z okazji wyboru na Księcia Sarmacji. Będzie to dla nas niezwykły zaszczyt, aby chronić Waszą Książęcą Mość. Liczba głosów w Wolnej Elekcji, pokazała, iż cieszy się WKM wielkim szacunkiem i chwałą wśród Sarmatów, a taki Książe, jest Księciem idealnym.

VIVAT PRINCEPS ET REX
ARKADIUSZ MAKSYMILIAN!

(—) Mateusz Hugo,
Prefekt Generalny

Obrazek
Dobry Obywatel

Postprzez Hans á-la-Triste 10 maja 2021, o 09:39

Wasza Książęca Mość,

Chciałem złożyć moje prywatne gratulacje z faktu zostania Księciem Sarmacji i Królem Hasselandu. Życzę jak największej ilości wspaniałych momentów na tym stanowisku.

VIVAT PRINCEPS ET REX ARKADIUSZ MAKSYMILIAN!

(-) Hans a'la Sparasan
(~) Hans a'la Triste von Hagsen de la Sparasan
Prezes partii Nowe Jutro
Marszałek Sejmu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez M. Fiodorow-Frasatti 10 maja 2021, o 10:38

["Denis von Lambert "]
Wasza Książęca Mość, gratuluję i życzę długiego panowania. Niech wam Bóg błogosławi!

VIVAT PRINCEPS SARMATIÆ ARKADIUSZ MAKSYMILIAN!

(-) Denis von Lambert
mgr net. Maximilian Fiodorow-Frasatti
Głowa rodu Fiodorow-Frasatti
Baron Portu Dostojewsk
Książę Brodryjski
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.o. Chana Nowej Ordy

Postprzez Krzysztof Hans 10 maja 2021, o 11:10

Wasza Książęca Mość , jako wyborczy konkurent i laureat drugiego miejsca w walce o tytuł Księcia Sarmacji i Króla Hasselandu chciałbym złożyć w imieniu własnym gratulacje z racji wyboru pańskiej osoby na głowę państwa sarmackiego i życzyć długiego i zarazem spokojnego panowania w naszym kraju. Deklaruje też wolę współpracy z Waszą Książęcą Mością w kwestiach dotyczących działalności i rozwoju naszego państwa.

VIVAT PRINCEPS SARMATIÆ ARKADIUSZ MAKSYMILIAN!

(-) Krzysztof Hans-Arped Winnicki
(-) Krzysztof Hans Arped-Winnicki
- Mieszkaniec i kilkukrotny Poseł Księstwa Sarmacji (także obecnej kadencji)
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska jak i teraz Konfederacja Sclavinii.
-----
Postaw na Novą Sarmację - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 10 maja 2021, o 21:15

Wasza Eminencjo,

serdecznie dziękuję za życzenia oraz słowa gratulacji — dziękuję zarówno Waszej Eminencji, jak i przez Eminencji dłonie, wszystkim wiernym całego Kościoła Rotryjskiego. Również wyrażam głęboką nadzieję na udaną współpracę pomiędzy nami oraz na zacieśnianie się relacji sarmacko-rotryjskich.

Z wyrazami szacunku,
(—) Arkadiusz Maksymilian
Książę

Do wiadomości: @Zabieraj
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji

Postprzez OlaChojnacka 10 maja 2021, o 21:16

Obrazek
Ambasada Tarjaturunenatu Tuolelenkki
Czecia Aleja 7
Bronks, Beznadzieja

Sarmacki Naród nie zginie
Póki w żyłach choć jednych
Krew Chojnackich płynie

- Utwór "Chojnackich Krew", autorstwa Calisto diuczessy Norvegicus-Chojnackiej

Wasza Książęca Mość!

W imieniu Tarjaturunenatu Tuolelenkki, jak i swoim, prywatnym, chciałabym z całego serca pogratulować wygranej w Wolnej Elekcji i uzyskaniu mandatu Narodu Sarmackiego na sprawowanie nad nim władzy monarszej.

Życzymy WKM długich, ale i owocnych rządów, bez popadania w marazm, oraz przesyłamy wyrazy uznania i szacunku.

Zaiste miło jest widzieć na książęcym tronie drugiego już przedstawiciela Wielkiego Rodu Chojnackich. Wyrażamy nadzieję na to, że wprowadzi WKM Sarmację w nową erę.

Oby Wasze panowanie było źródłem radości dla wszystkich, a Sarmaci bogacili się, zarówno w aspekcie finansowym, jak i intelektualnym!

Obrazek
Tuolenkæsari Loðinssan Uððað
å 7 Czecialii
Boronksia, Tuoivoðø

Kansasarmatian kulluðø
Meðla suunieø en kuoton
Chojnackinvjert synði

- Callisto Norvegicus-Chojnackauojan seurata "Chojnackinvjert"

Heertohaðstø!

Tuolenkæsari Loðinssa ja ogg edusta; hallu oniainnilei vuulidinton voinn ja Kansasarmatian umbladaa steðø.

Heertohaðstø øsku mallikin ja pitkansteð, puðoutðø suttadurø, mjeu kunnija ja ilinnen mariikeaantra.

Uppaglo Heertohaðstuinkatsja kaks Chojnackinansaatsuur fållu. Tuoivoaantraðå Heertohaðstø Sarmatia aikanuuisø laistella.

Siinrikint glohemiið olla kaikki til; Sarmatianksarinen til auððaðå - jukkaisen ja kuonratt!
(-) mgr net Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka
Baronessa w Sarmacji, najfajniejsza skunksiczka w całym Pollinie.

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 10 maja 2021, o 21:29

Szanowny Panie Kanclerzu,
Szanowni Panowie Ministrowie,
Szanowny Panie Prefekcie Generalny,
Drodzy Przedstawiciele Władzy Centralnej i Samorządowej!

Z nieskrywanym wzruszeniem dziękuję za Wasze gratulacje i życzenia — słowa moich krajan pełniących ważne funkcje państwowe oraz samorządowe. Dzięki Waszym działaniom oraz Waszej pracy wywieracie istotny wpływ na całe społeczeństwo — wyrażam nadzieję i życzę Wam, aby ten wpływ był jak najbardziej owocny, warty docenienia wszystkich Sarmatek i Sarmatów.

Ze swojej strony, jako głowa państwa i poniekąd głowa wszystkich urzędów i stanowisk, chcę Was zapewnić o mojej radzie oraz pomocy w chwilach dla Was istotnych — na pewno obiecuję rozmowę, otwartą na Wasze pomysły, uczucia radości, ale również na oznaki słabości czy rozczarowań. Niech mi dane będzie powiedzieć, iż drzwi Pałacu Książęcego dla Was są otwarte.

Raz jeszcze dziękuję i na koniec nieco osobiste życzenia — niech Sarmacja zajmuje ważne miejsce w Waszych sercach.

Z wyrazami szacunku,
Książę
Książę Sarmacji

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 11 maja 2021, o 21:07

Wasza Ekscelencjo, Ukochana Ciotko!

Z nieskrywanym wzruszeniem przeczytałem oraz dziękuję za te niezwykle piękne słowa życzeń oraz gratulacji, które złożyłaś na moje ręce w swoim imieniu oraz w imieniu Tarjaturunenatu Tuolelenkki. Nie będę krył mojego podziwu dla Ciebie, droga Ciotko za to co robisz na rzecz podtrzymywania tradycji rodu oraz podtrzymywania rodzinnych więzi — bardzo to doceniam i jednocześnie zapraszam do regularnego kontaktu oraz odwiedzin w Pałacu Książęcym, by tych relacji nie zatracać, a jeszcze bardziej je umacniać.

Z wyrazami wdzięczności,
Książę

Do wiadomości: @Ola
Książę Sarmacji

Powrót do Archiwum książęce