Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o nadanie obywatelstwa [Hergemon]

Re: Wniosek o nadanie obywatelstwa [Hergemon]

Postprzez Antoni 2 maja 2021, o 20:00

Jaśnie Wielmożny Markizie,

cieszy mnie fakt, że Jaśnie Wielmożny zechciał wrócić do działania w Księstwie Sarmacji i że złożył wniosek o przywrócenie sarmackiego obywatelstwa. Mam nadzieję, że ostatecznie obywatelstwo nie stoi na przeszkodzie do działania w Sarmacji i spędzania tutaj czasu. Z uwagi na wiele wątpliwości, które przedstawione zostały w niniejszym wątku oraz przekazane drogą prywatną, postanowiłem, że decyzję o nadaniu obywatelstwa sarmackiego Jaśnie Wielmożnemu podejmie przyszły Książę. Długo nad tą decyzją się zastanawiałem, ponieważ jakakolwiek ona by nie była - ostateczny jej rezultat i tak prawdopodobnie obrazi jedną ze stron, jednak byłaby taka sama niezależnie od trwającej wolnej elekcji czy publicznie potwierdzonych ambicji Jaśnie Wielmożnego.

Liczę na zrozumienie ze strony JW Markiza.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Trybunał Koronny
Dwór Jego Książęcej Mości
Starosarmacja

Postprzez kaxiu 2 maja 2021, o 20:47

Przez minione dwie dekady wykształcił się zwyczaj, zgodnie z którym do udziału w elekcji dopuszczano wszystkich byłych obywateli.

To miło, że uważa się mnie za tak wyjątkową osobę i takim uznaniem darzy się kilkanaście lat zaangażowania, iż specjalnie, ten jeden raz zmieniono zasady.

Niemniej, ad rem. Przekaz jest aż nadto czytelny, więc wniosek cofam.
Wojciech Hergemon
Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu

Postprzez Prokrustes 3 maja 2021, o 21:12

Wątek zamknięty ale nie mam zwyczaju się takimi drobiazgami przejmować ;-)

Wyrażam swoje rozczarowanie taką decyzją... pomimo wszystkich antysarmackich wypowiedzi wnioskodawcy z przeszłości. W związku z pewnego rodzaju okaleczeniem elekcji już teraz mogę powiedzieć, że ponownie oddam głos pusty.

Szanuję podjętą decyzję i pewnie gdyby nie chodziło o proces wyborczy sam bym był przeciwko nadaniu obywatelstwa. Tylko właśnie ten proces wyborczy ...
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum książęce