Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja

Rezygnacja

Postprzez Laurẽt 13 sty 2022, o 20:59

Wasza Książęca Mość,

mając na względzie dobre imię WKM oraz dobro całego dworu, a także uwzględniając fakt, iż w plebiscycie "Złote Wędki 2021" zostałem nominowany w kategorii rozczarowanie roku to niniejszym składam rezygnację z urzędu Marszałka Dworu oraz Senatu.
Z wyrazami szacunku,

Obrazek
Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Rezygnacja

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 14 sty 2022, o 02:38

Jaśnie Oświecony Diuku!

"Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres" — śpiewali w nieistniejącym realu. Z dużym żalem, ale jednocześnie ze zrozumieniem przyjąłem decyzję Jaśnie Oświeconego o rezygnacji z urzędu Marszałka mojego Dworu i wydałem stosowny akt, który został opublikowany w Dzienniku Praw Księstwa Sarmacji.

Nie sposób ogarnąć wyobraźnią wszystkich dokonań, za które chciałbym podziękować dlatego wyrażam wielkie dziękczynienie za każdy dzień naszej współpracy na Książęcym Dworze — a było ich 193. Dziękuję za Diuka przykładne zaangażowanie w wykonywanie swoich zadań oraz poświęcenie jakie JO wkładał we wspieranie mojej osoby. Dziękuję również, że zechce Jaśnie Oświecony wspomagać mnie dalej w koordynacji Korpusu Dyplomatycznego — można powiedzieć, że jest to owoc Waszej pracy.

Dziękując raz jeszcze za współpracę życzę wielu dobrych i szczęśliwych — pomimo różnych okoliczności życia — chwil zarówno w Księstwie Sarmacji jak i poza wirtualnej rzeczywistości.

Z wyrazami szczególnego uznania i szacunku,
Obrazek

DW: @Laurẽt
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Laurẽt 14 sty 2022, o 07:07

Wasza Książęcą Mość,
Szanowni Dworzanie,

Wam wszystkim serdecznie dziękuję za współpracę i pomoc okazaną w realizacji zadań, bo było to dla mnie wsparcie jakiego bym życzył każdemu marszałkowi.

Waszej Książęcej Mości dodatkowo pragnę podziękować za okazane uznanie mojej pracy i to że mimo bieżących spraw dotyczących mojej osoby nadal chciał bym był członkiem jego dworu.

Życzę WKM i Wam wszystkim wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia, wytrwałości i cierpliwości w służbie JKM i tym samym całej Sarmacji.
Z wyrazami szacunku,

Obrazek
Prefektura Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hetman_Gotfryd 14 sty 2022, o 10:15

Z nie opisanym żalem i smutkiem, przyjmuje do wiadomości niniejszy fakt. Szkoda na prawdę, szkoda bo jest Pan fachowcem i zawsze angażuje się w to co robi. Kogoś konkretnie pop.... dają panu taką nominację; niestety żujemy w czasach gdy hejt jest nieodzownym elementem życia społecznego. Na prawdę żałuje że tak się stało.
Gotfryd Slavik de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
TEUTOŃCZYK W SARMACJI
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Fatima 14 sty 2022, o 11:18

Jaśnie Oświecony Diuku!

Chciałabym podziękować serdecznie za współpracę. Dziękuję również za ten wspólny czas. Życzę Diukowi wszystkiego, co najlepsze.
(—) Fatima von Hohenburg Marcjan-Chojnacka
Marszałek Dworu Książęcego,
lady steward Królestwa Hasselandu,
wicemarszałek, posłanka

Obrazek
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Archiwum książęce