Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

List z okazji Święta KSZ [2021]

Siły zbrojne Księstwa Sarmacji

List z okazji Święta KSZ [2021]

Postprzez Arkadiusz Maksymilian 8 wrz 2021, o 13:56

Jaśnie Oświecony Hetmanie,
Żołnierze Książęcych Sił Zbrojnych!


W dniu tak szczególnym jak dzisiaj – w dniu Święta Książęcych Sił Zbrojnych, jednym z najważniejszych świąt państwowych Księstwa Sarmacji przyjmijcie ten list, który do Was kieruję. Kieruję go na pamiątkę dzisiejszego wydarzenia w oczekiwaniu na oficjalne jego obchody, które odbędą się najprawdopodobniej za dwa tygodnie. Kieruję go również dlatego, aby nikt nie zapomniał, co dzisiaj wszyscy świętujemy. Dzisiejsze święto obchodzone jest również jako dziewiętnasta rocznica powstania sarmackiej armii – armii, która wpisała się złotymi głoskami w historię oraz dziedzictwo Sarmackiego Narodu.

Od lat Książęce Siły Zbrojne budowały i nadal budują swoją potęgę i wielopasmową działalność – czynią to wszystko wnosząc się na wyżyny narracyjnego kunsztu. Swoim działaniem oraz swoim cichym, pokornym trwaniem budujecie teraźniejszość i przyszłość Księstwa Sarmacji. Bierzecie również aktywny udział w budowie aktywności wszystkich Sarmatek i Sarmatów. Wreszcie nie możemy zapomnieć, że wielu z Was z tygodnia na tydzień przyczynia się do funkcjonowania zbrojnej społeczności Sarmacji, zapewniając każdego dnia bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców naszego Księstwa – misji, do której zostaliście powołani, i którą realizujecie poprzez codzienną, ofiarną służbę. Służbę, której historia nigdy Wam nie zapomni.

Zbierając to wszystko, wyrażamy naszą wdzięczność oraz pamięć – pamięć szczególną w dniu takim, jak dzisiaj. W imieniu własnym jak i wszystkich mieszkańców dziękujemy Wam za tę wytrwałość, za żołnierską odwagę i patriotyczną postawę, która przejawia się w codziennym trwaniu na posterunku oraz w aktywnej walce w momentach zagrożenia. Takich postaw możemy się od Was uczyć – i życzę, abyście zawsze dawali tę lekcję patriotyzmu. Niech Sarmacja zawsze będzie w Waszych sercach, a na łonie Ojczyzny przeżywajcie zawsze dobre chwile.

Vivat Książęce Siły Zbrojne!


Z wyrazami szacunku
Wasz Książę,
(—) Arkadiusz Maksymilian
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Książę Sarmacji
Starosarmacja
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
 

Powrót do Książęce Siły Zbrojne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron