Strona 1 z 1

Propozycja

PostNapisane: 14 kwi 2021, o 10:57
przez Prokrustes
Chciałbym zapodać tutaj propozycje by zorganizować jakieś ćwiczenia/manewry KSZ w formule podobnej do rozgrywki Pustkowii Gellońskich.

Wyobrażam sobie np. podział na dwie armie i "walka o flagę" na odpowiednio przygotowanej heksowej mapie.
Oczywiście jakieś zasady obezwładniania/strzelania farbą też by trzeba było wypracować włącznie z "fog of war" - strony "konfliktu" mogłyby nie mieć pełnej widoczności działań rywala póki są one poza zakresem widoczności.

Re: Propozycja

PostNapisane: 14 kwi 2021, o 11:41
przez AJMaat
Może jakieś walki na obszarach miejskich? Bitwy o kompleksy budynków w skali drużyn. System by się trochę rozbudowało i byłaby świetna inicjatywa, może w formie manewrów.

Re: Propozycja

PostNapisane: 14 kwi 2021, o 19:08
przez Hetman_Gotfryd
JO Diuku Regencie

W planie na ten rok, przewidziane było na okres czerwiec-lipiec duże narracyjne szkolenie poligonowe. Zatem nie widzę przeszkody by to połaczyć w jedną ciekawą historię... Przygotujemy z Dowódcą Wojsk Bojowych, odpowiedni scenariusz - i zobaczymy jak to wtedy wyjdzie w konfrontacji z naszą rzeczywistością ;)

Re: Propozycja

PostNapisane: 14 kwi 2021, o 22:40
przez Prokrustes
W pełni rozumiem, że taka rozgrywka to przede wszystkim znaczący nakład pracy żeby opracować zasady. Fakt faktem samo ani przypadkiem się to nie zrobi. Może znajdą się żołnierze KSZ mogący poświęcić temu pomysłowi trochę czasu w trakcie spokojniejszych służb dyżurnych ;)