Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przelew na Revoluta

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami, w tym z realną polityką

Przelew na Revoluta

Postprzez Santi Vilarte 8 mar 2021, o 22:57

W skrócie: chcę przelać złotówki z Santandera na Revoluta. Kartą nie mogę, bo wymaga autoryzacji sms, a nie wiedzieć czemu kody sms mi nie dochodzą (a dochodzą normalnie, gdy chcę wykonać jakiś przelew np. z Santandera do innego banku).
Pobrałem aplikację Santandera i aktywowałem mobilną autoryzację - nic, nadal Revolut przy wpłacie przekierowuje na autoryzację sms.
Pamiętałem, że na Revolucie jest jakaś opcja wygenerowania linku do prośby o płatność - no to wygeneruję do siebie. Opcja nie działa.
Ok, to dodam swoją kartę do Google Pay i może tak zapłacę - ale tu też niespodzianka, zaciągnął się mój stary nr telefonu (zmieniałem go w banku z tydzień temu), do którego nie mam dostępu, więc nie mogę wpisać kodu potwierdzającego, żeby tę kartę dodać.

Mogę oczywiście zrobić zwykły przelew, ale konto Revoluta jest litewskie - za taki przelew w złotówkach czy mogą pobrać prowizję? Nie znalazłem takiej opcji w tabeli opłat.

Względnie macie jakieś inne bezkosztowe pomysły? :D
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Poseł na Sejm
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Re: Przelew na Revoluta

Postprzez Aleksander 9 mar 2021, o 16:39

Pardonnez-moi, że wcinam się w temat, mimo że nie mogę pomóc, ale poczułem się zmuszony podzielić się konstatacją. Nie zrozumiałem sensu tej wypowiedzi. Chyba jednak wiek to nie tylko liczba :oops:
Aleksander

Postprzez leszcz 9 mar 2021, o 17:09

po prostu jesteście zaścianek i prowincja!

a tu się człowiek światowy z radą do ludzi światowych zwrócił. więc zamilczmy :v
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Muhammad Ahmad 9 mar 2021, o 17:27

Santander mi wygląda na miasto w Hiszpanii. Pewnie bardzo modne.
mgr. net Muhammad Ahmad ibn Abd Allah
Rektor Uniwersytetu w Porcie Dostojewsk
Deputowany do Dumy Państwowej
p.

Postprzez Aleksander 9 mar 2021, o 18:56

leszcz napisał(a):po prostu jesteście zaścianek i prowincja!

Nasza osoba nieodmiennie wierzy w gotówkę.
Aleksander

Postprzez Prokrustes 23 mar 2021, o 23:24

Aleksander napisał(a):Nasza osoba nieodmiennie wierzy w gotówkę.

Nadchodzą czasy, że wszyscy uwierzą w gotówkę. A potem gotówka zostanie zlikwidowana - bo przez gotówkę ludzie mają kontrolę nad pieniądzem i banki centralne nie mają pełnej swobody w kształtowaniu ... rynku(?) ... polityki (?) ... okradaniu ludzi (?) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Prokrustes
Diuk Athos
Markiz Awary Sarmackiej
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Santi Vilarte 24 mar 2021, o 20:36

Przeoczyłem, że były odpowiedzi w temacie, tak czy inaczej już rozwiązane ;) Revolut pomału traci swoje zalety...

@Prokrustes tylko złoto i srebro. Albo coś jeszcze cenniejszego - akcje GameStop 8-)
https://www.facebook.com/Hasseland/

Santiago Vilarte
Poseł na Sejm
Lord Szambelan Hasselandu
Mer Angemontu
Prezes SZSzachu
TBC
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Postprzez Aleksander 25 mar 2021, o 19:54

Prokrustes napisał(a):
Aleksander napisał(a):Nasza osoba nieodmiennie wierzy w gotówkę.

Nadchodzą czasy, że wszyscy uwierzą w gotówkę. A potem gotówka zostanie zlikwidowana - bo przez gotówkę ludzie mają kontrolę nad pieniądzem i banki centralne nie mają pełnej swobody w kształtowaniu ... rynku(?) ... polityki (?) ... okradaniu ludzi (?) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Zaczniemy się wymieniać kartami telefonicznymi. Jak po drugiej stronie muru. Pozdrowienia Do Banku. Franek - trzymaj się bracie.
Aleksander

Powrót do Real, który nie istnieje